• dzg717
    937
    hhahahahhahahahahahhahhah
  • Ali
    1.9k
    ak je igdje tanak to je prije svega u glavi , noge, ledja, laktovi, ajde ali glava ??? Pa frajer nezna dvije recenice sloziti. To su cak svi experti rekli da ima drugaciju glavu sa postojecim talentom mogao igrati i velikim klubovima..
  • serbus
    3.6k


    Jebiga Huljićima se to činilo simpatično i da se rimuje to je moralo od njih stići :rofl: Koga briga kaj je u glavi propuh.
  • maddaddam
    2.9k
    .
    Attachment
    FullSizeRender (14M)
  • Jurki
    8.5k
    Nit je riba meso, nit je dalmatinac covek. Čast izuzetcima.
  • deda
    27.7k
    Dinamovcima :rofl:

    Ozbiljno, ja imam stotine prijatelja i poznanika Dalmatinaca i ne bi mi to predstavljali da nisu ok. Druga je stvar ortodoksni navijač Hajduka, ista je pizda Dalmatinac i moj Bjelovarčan.
  • Jurki
    8.5k
    naravno to sam mislil. Imam i ja u susjedstvu takvih debila. Znam da tu na Zoni ima ljudi Dinamovaca iz Dalmacije da se nebi neko uvredil, a vjerujem da to znaju i sami da to nije upuceno njima.
  • Zagabria
    206
    "Titula koju smo zaslužili."
  • maddaddam
    2.9k
    Kako reće Davey iz Malcoma: ništa ne očekujem, a opet me razočaraju. Jučer se lukša izasrao da ovu godinu nisu kmečali.
  • Eduardo
    17.5k
    Doček reprezentacije u Shitu i onaj govori:"Ako ima Boga, ove godine smo prvaci." Doček u Kaštelu i prvo pitanje "voditelja": "De mi reci, hoćemo bit prvaci ove godine?"Captain America

    Ne želim bogohulit, ali neće se tu previše pitati Boga. Zadnju riječ ipak će imati Orša, Livi, Petko, Ademi i ostali naši igrači.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Jošku išli dati tovarski šal na dočeku pa je njegov stari reagirao i vratio liku šal nazad :clap:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Jel ima gdje onaj gif kad slavi gol protiv Belupa mislim i slomi se.. nije cak ni njegov :lol: za njega imam dobar osjecaj, ocekujem ga s Olmom pod ruku nazad u Maksimiru jednog dana.
  • Bosna86
    11.6k
    Ja se samo nadam da Hajduk neće biti prvak za moga životnoga vijeka…
  • SAS1987
    13.4k
    Ja se samo nadam da Hajduk neće biti prvak za moga životnoga vijeka…Bosna86

    Živio nam još 120 godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.