• BBBaranja
    1.9k
    Sinoć je gospodin livaja kako ga je predstavila ona tuka imao riječ u Zagrebu pa šta nije rekao ako je mudonja draga braćo i sestre titulu ćemo ove sezone slaviti mi u splitu..
  • Fanboy
    2.2k
    Zato im svima na doceku u splitu puna usta hajduka, koda hajduk nest slavi a ne reprezentacija
    Cak se livaja zahvalil klubu i suigracima iz kluba za svjetsku broncu
    Orsa, petko i livi nijedna rijec o dinamu ,ovima dolje svima puna usta hajduka
    bbb medimurje

    Zato što mora, to je mišljenje kao u plemenu i ne smiješ istupiti...Mislim da je njemu bilo jako dobro u Katru, da se oporavio od "južnjačkog uma" i da je stvarno uživao sa suigračima kao Gvardiolom, Majerom, Oršićem, Petkom, da ne govorim ostatkom reprezentacije.
    Zamisli vratiš se nakon utakmice sa Brazilom, Argentinom te osvojiš broncu i onda te u svlačionici dočeka Grgić, Kalinić, Vuković i ostatak ekipe koja podmeče nogu na svakom koraku te ruše atmosferu. Novine iz tvoga kraja pišu da je sve pljačka i krađa, a bio si sa momcima za koje si vidio da su rušili najbolje svjetske momčadi, a tu te netko uvjerava da su sve utakmice protiv Istre, Gorice i slične rezultat utjecaja sudaca, te da su spomenuti Grgić i co ustvari nedužno pokradeni pobjednici...
    Imao si publiku koja je svaki dan razvijala 200m zastavu, dočekali te sa pljeskom čak u tom Zagrebu, a onda gledaš svoju kako se tuku po autocestama, gađaju suce sa stolicama i pozivaju na mržnju perma Zagrebu.

    Čovjek kao u Matrixu, uzeo crvenu tabletu i vidi da realnost je sasvim drugačija od onih tableta koje oni uzimaju. Čak mi Livaja stvarno dobro izgleda sad, ustvari mali Vlašić mi se najmanje dopao kasnije i nakon osvajanja medalje. Kao da ne može progutati neke stvari, tj. vidjelo mu se po ponašanju kako nije zadovoljan.
  • marcio amoroso
    32.3k

    To bi ti možda volio da je tako. Ništa on bolji nije od ostalih, a niti pametniji. Nije ni gori da se razumijemo. Meni je i dalje Vlašić najveće smeće i ona faca sinoć kad je izlazio na binu mi je samo potvrdila moje razmišljanje.
    Mislim nije ni čudo da te pucaju kompleksi kad si visok metar, a sestra ti visoka dva metra.
  • The Undertaker
    4k
    Otkad su oni mjerilo za bilo što a kamoli za odnos prema reprezentaciji i reprezentativcima?
  • Fićo1986
    973
    Sad sam u miru odgledao snimku dočeka.....voditeljima zabranit ikakvo javno pojvljivanje igdje,bilo televizija bilo društvena mreža,zatvorit u tamnicu na jedno 5 godina pa nek tam urlaju na zid...blagi boze koja katastrofa
  • doubletrouble
    1k


    naletio sam prije nekih 2 sata na docek u Splitu, majko mila...
    Mirta Surjak je tocno osoba po mjeri za mentalni sklop dolje.

    Svaka druga recenica je "idemo pokazati koji je najluđi grad na svitu, neka nam svi zavide", bome i hocemo :monkey: ...
  • Sljeme
    1.8k
    ↪Sljeme glupača mutava. Jebo ju onaj ko ju je poslal da bu voditeljica na doceku.Jurki

    Pa poslal ju je Joško Lokas koji je vodil doček u Zagrebu. Deklarirana tovarčina koja inače vodi i Bile noći usred Zagreba.
  • Carrasco
    4.1k
    Petković: ‘Mi koji smo iz HNL-a znamo kolika je stalno podjela na sjever i jug, na Hajduk i Dinamo najviše, a ovih mjesec dana smo živjeli kao jedno‘

    20 sati poslije: vbbxovqawnrjziax.jpg
  • maddaddam
    2.9k
    avgnam05fxfdebmn.jpeg

    Paša ga prima
  • Markelo
    2.5k
    Ma svaka čast tovarima, ljudi su korektni bili u Zagrebu al kad dođu "na svoje", tu postoji samo Hajduk.

    A Petković ne smije ni izmijenit "boje Dunava" sa "boje Dinama". Onda u tom neutralnom tonu sa pomalo fratarskim govorom priča o pomirdbi sjevera i juga. Daj čovječe, ispadaš smješan
  • masacusec
    3.1k
    Petković svojim patetičnim izjavama samo dokazuje i pokazuje kako nema širok vokabular već kaže samo da nešto kaže....kaj jebeni perišić nije pozivao na jedinstvo dolje već je glavna tema njegov povratak???
    I onda ovaj jebeni juranović ("dečec z dubrave") zaziva titulu, hej stari moj!!??! Wtf?!

    Tema se disperzirala previše, ali ustaljeno je da se na tim repka dernecima u Zg propagira patriotizam, a dolje isključivo lokalpatriotizam
  • Nino Bule
    11.5k
    Popijte si jednu, smirite zivce. Kog briga sta oni dole trube, petkov govor sasvim ok, najbolje ne slusat njihove doceke dole i gotovo
  • NitkoBitan
    12.1k
    onda ovaj jebeni juranović ("dečec z dubrave") zaziva titulu, hej stari moj!!??! Wtf?!masacusec

    Jos tog Juranovica docekaju ljudi u Dubravi, pa nije mi jasno...
  • nkdz1945
    55


    Tebi je patetično da igrač reprezentacije poziva na zajedništvo svih ljudi u Hrvatskoj? Za razliku od mnogi koji šire mržnju i stvaraju podjele u našem društvu Bruno je pokazao da je čovjek prije svega a ne balkanska seljačina kao neki...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja ne kuzim sta vi ljudi hocete? :lol: Ovi dolje se ponasaju kao seljacine, ja ne bi da se nasi igraci spustaju na tu razinu. Ispali su gospoda, smekeri. Vjecno podcijenjeni, a branili, trpali, asistirali kad se lomilo :starstruck:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.