• Nino Bule
    11.3k

    to je bilo na youtube, obrisan je video
  • NORTE
    9k
    Sanjam tribinu punu ovakvih šalova "dinamo" s grbom sa svake strane :ok: Meni su ti šalovi možda i najljepši u povijesti na našoj tribini.
    bvykifynkrg0bzmg.jpg

    Šalijada na Poljudu 1996.
    5b0283w66th6aug0.jpg
  • Zigi
    2.2k
    58f4uynifhtwo2fp.jpg
    Dinamo - Partizan 1991. kvalitet slike je bolje kada kliknete na nju :joke:
  • smog
    236

    bila je jednom davno, početak 00. jedna serija svilenih, ovakvih šalova, naravno bez zvijezde u grbu.
    naravno ja sam svoj posudio i nikad više nije se vratio...
  • masacusec
    3k
    Neodlazak na tekmu, deportacija iz Ukrajine, pendrek ukrajinske murje, po povratku u Budimpešti: MTK-Celtic...
  • ZGV
    3.1k
    Deportacija iz Kijeva zbog tučnjave u disko klubu večer prije tekme. išli smo jednim busem na kat, trebale su vize za Ukrajinu. Uzeli smo grupnu vizu i nismo znali niti nam je bilo na pameti ako jedan napravi sranje da svi letimo van...tako je i bilo. Boca votke 12 kn. Kada smo prešli iz Mađarske u Ukrajinu na prvoj benziskoj smo kupili (ali stvarno kupili, ne maznuli kao obično) sav alkohol koji je postojao. Ukrajinska votka zvana Gorilka je tekla tada u potocima.
    U povratku stajemo u Budimpešti na utakmicu MTK-Celtic
  • Zigi
    2.2k
    v9hi54tm1h3hwo87.jpg
    Dinamo - Partizan 88/89
  • NORTE
    9k
    Banja Luka 89/90Zigi
    @SAS1987 Zastava SR Hrvatske crven bijeli plavi je tih godina bila iskazivanje nacionalnosti, čak je i u BBB kalendaru nedavno bila slika iz tih godina s velikom takvom zastavom na Maksimirskoj kod stadiona.

    Jednom je na ogradi sjevera bila i zastava SR Slovenije (možda zbog nekog igrača?), protiv koga je to tekma bila nemam pojma, možda zna @Zigi
  • SAS1987
    13.3k
    Jednom je na ogradi sjevera bila i zastava SR Slovenije (možda zbog nekog igrača?),NORTE

    Moguće... Koliko ja znam jedini Slovenci koji su igrali za Dinamu krajem 80-tih te početkom 90-tih su bili Srečko Katanec koji je kasnije otišao u Partizan i Gregor Židan koji je postigao gol za pobjedu na posljednjoj tekmi Dinama i Zvezde koja je završila 3-2 nakon što su cigani vodili 0-2 na poluvremenu.
  • Mali dioničar
    14k
    Koliko ja znam jedini Slovenci koji su igrali zaSAS1987

    I Stane Komočar i Primož Gilha…
  • maddaddam
    2.9k
    Poslije njih Zoran Pavlović, Marinko Galič i britva Boštjan Cesar.
  • SAS1987
    13.3k
    Glihu zaboravio a za Komočara nikad čuo...
  • Mali dioničar
    14k
    a za Komočara nikad čuo...SAS1987

    Četvrti gol u polufinalu Kupa 1986 Zvezdi. Izgubili finale od Veleža 3:1. I Katanec igrao ovu utakmicu.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.