• Patak
    2.2k
    Ja sam baš za ovu ligu 10 klubova četveroručno. Bile su i druge kombinacije ali nisu se pokazale dobre.
  • SAS1987
    13.3k
    Hrvatska je dobro poslozila i format lige i kupa. Jedino sto bi promjenio je da barem 9. klub igra playoff za ispadanje.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    mene vec strah na sta ce liga licit kad ispadne poslozena Gorica, a ude Rudes ili neko tipa Dragovoljac. Mi nemamo kompetitivnu drugu ligu s klubovima koji su spremni za visi rang. Taj jedan sto ispada je previse, ja bi uveo kvale za 10. :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Slazem se. Druga HNL treba nekoliko zdravih klubova, tj. trebamo 13-15 klubova s prvoligaskim ambicijama i mogucnostima, pa da se onda ne sekiram tko ce uci ako Varazdin ispada.

    U drugoj ligi imamo 12 klubova od kojih samo Cibalia djeluje kao klub koji ima potencijal za prvu ligu.

    Mnogi znaju reci da bi rado vidjeli Dugopolje u prvoj ligi zbog stadiona. Taj stadion bi zjapio prazan. Dugopolje bi ga napunilo na dvije utakmice s Hajdukom. Cini mi se da im je i teren unisten.
  • xavier
    11.1k
    Taj jedan sto ispada je previse, ja bi uveo kvale za 10. :lol:Efes Pilsen

    :rofl: :up:
  • Raul
    105
    Vukovar možda u budućnost bude kandidat za prvu ligu, Orijent isto ima potencijala, Cibalia, ostali teško
  • Krizy
    35.5k
    Sezona opraštanja za Piquea. Prvo se oprostio od Shakire a sada i od Barcelone.
  • blackbully
    4.4k
    Los Angeles FC osvojio američku ligu nakon penala protiv Philadephije. 2:2 u regularnom dijelu i onda Gareth Bale za 3:3 u 120+9.
    rgykfatpjjd42oxt.jpg

    Zanimljiva ultras scena... Znam da uz njih Portland, Atlanta, Galaxy i Seattle imaju dobru atmosferu i "ultrase".
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Zanimljiva ultras scena... Znam da uz njih Portland, Atlanta, Galaxy i Seattle imaju dobru atmosferu i "ultrase".blackbully

    I po meni br.1 ako ih računamo tamo su Torontovi.
  • Crusades1986
    9.6k
    Panathinaikos u 98. iz penala za 1-1 :grin:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Zeleni 1-1 u derbiju.

    Dali gol za izjednačenje u 103.minuti, regularnog vremena. :smile:

    Onaj Vladimir Novaković sa Sportkluba je nešto najgore što se desilo komentatorskom svijetu. Toliko presubjektivan kao da je rođeni cigan pirejski.. :vomit:
  • Krizy
    35.5k
    Naravno da argentinski Superkup između Boce i Racinga nije razočarao.
    Otišlo se u produžetke kada Alcaraz u 118. zabija za vodstvo Racinga pri čemu je gol proslavio pred navijačima Boce. Nakon toga je atmosfera prokuhala pa je sudac podijelio deset crvenih kartona, bilo je kroz utakmicu i dosta žutih kartona.
    qep8rkeyh6qoozay.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.