• LovroZG
    1.3k
    Dečki su igrali kolko su mogli. Teško im se može šta zamjerit danas.

    svi koji to ne kuze neka je Bog na pomoci...IstokKa96

    Čačić to prvi ne kuži. Cijelu grupnu fazu crknemo nakon 70. min i on nas opet danas drži na jednoj zamjeni do 83. Neshvatljivo.
  • LovroZG
    1.3k
    Čačić upravo izjavo da je Emrelija stavio jer do sad nije imao minutažu. Doslovno smo kao turisti išli gore malo se zajebavatMlađi referent

    Jel on stvarno ovo izjavio? A koju pizdu materinu onda nije uveo Baturinu danas i Bulata ranije, pogotovo nakon jučerašnje izjave da oće dat još jednu priliku zalogu za budućnost...
  • Mlađi referent
    10.6k
    Baturinu danasLovroZG

    Za Baturinu je rekao da je već participirao u ovoj kampanji LP i da je budućnost pred njim :smile:
  • Majki2111
    2.6k
    Čačić ponovo potencira selekciju igrača i trenažni proces za iduću sezonu, ali da za to treba rersursa. Kaj on točno misli????
  • Rocky1986
    245
    !
    Attachment
    IMG_1705 (24M)
  • IstokKa96
    557
    Sigurno da ima propusta, ali pogledat klupu i stanje igraca na njoj u odnosu na teren, jedina 'pogreska' je baturina umjesto recimo ivanuseca...da je mijenjao ranije, nista ne bi donijelo jer che je bolji od nas samo bi nama glave bile (mozda) smirenije jer eto, izvrsene su sve zamjene...
  • LovroZG
    1.3k
    Ak ćeš tak gledat onda je greška šta je uopće mijenjo jer zamjene izgleda ne mogu isto potrčat.
  • Ali
    1.9k

    Necemo nikad saznati jer frajer je odigrao valjda 500min u LP, pretrcali su ga svi vezni i bocni rekao bih da niti jednog jedinog nije ustopao. Pa kraj njega jedan Biuk se doima kao vrsno krilo, a znamo da nije ni za drugu ligu francuske
  • Benito
    598
    lik nije normalan
  • dzg7
    267
    0op2apmu0ci0bshj.jpg
    Koje legende
  • IstokKa96
    557
    Zelim reci da zamjene radi zamjene nemaju smisla. Nije isto u nasim ocima navijaca i trenera koji su s njima pa kakvi god oni bili.
    Mi bi htjeli napad jer eto, moramo ih dobit da bi prosli, al otvoris se, masakrirat ce nas.
    Ako pak krenemo zatvorenije, onda su svi 'picke/supci'...tako je i sa zamjenama...jednostavno ekipa nema moc za vrhunske prezentacije i to treba prihvatiti...
  • reziser
    6.4k
    Igrali smo protiv chelsea u Londonu. I igrali smo jako dobro. Zamjene su bile jedina (po meni) greška i s igračima i s vremenom zamjene. Tko garantiram da su ušli Menalo i Špila nebi primili još koji gol?

    Šbb kbb...
    Dobra tekma, loše odrađena obrana, 2 laka gola, pa se ti vrati o Londonu..

    A navijanje, sve je rečeno, čista 10+

    Što je samo još jedna potvrda da nam treba stadion. Sve momčadi koje bi došle na takav maximir bi se usrale...
  • Captain America
    13.9k
    trenažni proces za iduću sezonu, ali da za to treba rersursa.Majki2111

    Pogledaj Majerovu izjavu nakon potpisa za Rennes i sve je jasno. Dok ne dobijemo kamp i stadion vrijedan klupskog renomea, nećemo naprijed.
  • Markelo
    2.5k
    pa jbt, di sam pisao o današnjoj sramoti. Nakon ovakve utakmice meni smetaju oni koji pišu "bar se nismo osramotili" jer sam valjda vidio da je to daleko od sramote bilo i da smo neke šanse danas imali a ti onda meni ideš pametovat!? Pa valjda sam onda ja pohvalio momčad ako sam mislio da smo mogli i više od ovog izvući? A šta misliš?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.