• Jaro
    5.9k
    yep, Klopp ima ludjacke izlike, od vlage do visine trave...
  • marcio amoroso
    33.5k
    Mislim da se pretjeruje sa famom oko Čačića i tih njegovih izjava.
    Čovjek je do Milana ili u biti do drugog poluvremena odradio doslovno perfektan posao na klupi.
    Naravno da mu sada pljuvanje smeta.

    Mene osobno uvijek samo smetaju dvostruka mjerila. Bjelica je nakon 5 bodova bio Bog Isus koji je sišao s neba i sjeo na našu klupu, a Čačić je nakon 4 boda neznalica koja je na klupu sjela iz doma umirovljenika.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Klopp je živac i ima svoje borbe s novinarima, ali sam uvjeren da apsolutno nikad nije komentirao druge trenere na ovaj način.

    Ironično, Čačić je kad mu se makne Dinamo i glavin poklon tj repka je baš vrlo uspješan
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Za brku u ljudskom smislu nemam ništa dobro za reć, znamo svi dobro kome i čemu duguje svoj strloviti uspon u 60. i nekoj godini života... a to što ga većina ljudi i generalno javnost tako pamti, to je napravilo jednu bolesnu atmosferu u kojoj brko ispada lošiji trener nego što stvarno jest iliti kako bi se reklo "Pedro".
    Evo jedan kratak i objektivan rezime od mene. Objektivan svakako jer ga smatratm podcjenjenim trenerom koji svejedno nije kalibar za Dinamo i moralno možda ne nulom, ali ne puno više od toga.

    Brko ima 11-2-0 u domaćem prvenstvu, od dva remija jedan je derbi dolje.
    Ušao je u LP u kojoj je osvojio 4 boda u 5 utakmica u jednoj od 3 najteže grupe.
    Tek ga je Milan našodrao pošteno.
    Brko nema lijevog beka, a ono što ima je izuzetno limitirana ekipa koja je mentalno i fizički potrošena u ovom suludom jesenskom tempu utakmica i roster koji je mnogo kraći nego što svi misle da jest.
    Osim stoperskih pozicija na svakoj drugoj ili ima nedovoljan broj igrača da se izgura ovakva polusezona ili ima igrače koji nisu kalibar za Dinamo kao što nije ni on. Da li je su Ristovski i Moharrami bekovi klubova koji prolaze grupu LP? Nisu.
    Da li je Ademi od ove sezone bolji od ijednog veznjaka iz Bruggea pa i Salzburga? Nije.
    Ili bi možda Špikić moga riješavati utakmice lige prvaka u dresu Sportinga pored njihova dva krila?
    Bi li naš najproduktivniji igrač Oršić igrao u prvom sastavu Benfice ili čak Marseillea?
    To je taj rang ekipa koji su ondje gdje navijači Dinama misle da je Dinamo. Ili bi trebao bit.
    U koliko klubova lige prvaka bi Bruno Petković bio starter? 1-2?

    Kad se sve to uzme u obzir Dinamo je točno tu s ovim rosterom gdje i spada.
    Za nešto više treba više kvalitete i dobrih odluka na nekoj drugoj funkciji u klubu PA TEK ONDA na klupi.
  • Eduardo
    18k
    Trener se tako ne ponaša, i da, isto rade i Guardioli i Kloppu pa nisi čuo da ovi se ovi prosipaju na ovakav način.Mlađi referent

    Klop novinaru dok je bio trener Borussije; Znaš što, poliži mi šupak! Simpatičan si mi kao zubobolja. Ima toga dosta i na klupi Liverpoola.

    Mourinho novinaru za vrijeme treniranja Real Madrida; Ti si obično govno!

    Čačić je kamilica i ne vidim neko pretjerano gubljenje kompasa s njegove strane, a posebice ne u stilu Mamića.
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Trebalo bi napravit ovakvu temu s "navijačkim" upisima gdje ljudi tvrde da je kondicijski trener kriv što Ademi nakon 25. minute ne postoji na terenu, Baturinu odnose u duelima ko vreću krumpira ili da kako mogu ovi naši bit umorni a nogometaš Chelseaja nije.
    I kako je do trenera brke što Moharramiju padne koncentracija pa napravi penal u Salzburgu. Eto, Bjeličini igrači nisu imali pomračenja uma i radili debilne penale i upadali u kikseve i crne rupe.
    Nema ništa gore nego kad se unaprijed stvori okvir i kalup za kritiku i onda se nekoga dere bez da se razmisli uopće ima li za to rezona ili ne.
    I onda brko to pročita prvi, pa drugi, pa pedeset drugi put i popizdi.
    Pa je onda problem brkina izjava ovakva ili onakva.
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Pročitao sam danas površno u jednim dnevnim novinama kritiku jednog "novinara" koji je Brku dočekao kao Mesiju, pa je srao po njemu, pa onda mu nadio nadimak Čančeloti pa evo sad opet sere... da je možda trebao više rotirat.

    I sad da je Brko rotirao, pa da je gurnuo, bubam, Štefulja, Emrelija i Bulata u derbiju di kihnemo 2-0... onda bi bilo Brko kalkulant.
    Ili da je rotirao u Gorici i Šibeniku s istima pa kiksnemo 4 boda i dobije pedalu opet na temelju nekakve umjetno stvorene "krize".

    Koliko puta je posjeo na klupu u HNLu Oršića i Ademija pa ih dizao na poluvremenu da ulaze. Toliko o širini.

    Štefulj mu je startao doma s Varaždinom pa su se ljudi križali po tribini i molili boga da ga izvadi nakon 15. minute.
  • Mlađi referent
    11.3k


    Je, u pravu si. Pretjerao sam u hejtu prema Antiši, Klopp fakat jest jedna od najvećih plačip… u svijetu nogometa, čak na razini više od Antiše.

    Trebalo bi napravit ovakvu temu s "navijačkim" upisimaTradicija bunta

    To se isto 100% slažem, već sam komentirao o dinamovom navijačkom puku. Ekipa je potpuno nerealna i gleda na Dinamo kao na Real. Ali davno je Sammir rekao kaj je njemu taj pritisak napravio, ako nisi za ovo kompa,eno Libija u23 čeka novu povijesnu broncu s arapskih igara ili neko “gradsko pregrađe” pa uživaj bez pritiska.

    No i pored svega, stoje fakti da je Ante reagirao masu puta krivo za vrijeme utakmice kao i da mu tri lekcije nisu bile dovoljne pa je i četvrti put ponovio istu grešku i završilo je najgorim nastupom u Europi zadnjih 5 godina protiv desetkovanog Milana.

    Ovdje su komentari još bili i podnošljivi, u Engleskoj bi ga razapeli. Jednostavno, nabacio si na grešku na grešku i ljudi su to iskazali, a nemali broj ga i brani.
  • marcio amoroso
    33.5k
    Gle, to vam je kao da navijači Slavena razapinju Zekića nakon što izgubi od Dinama.
  • The Undertaker
    4.4k
    Mislim da se ovdje krivo percepiraju kritike. Ante Čačić je, do sada, obavio odličan posao, pogotovo kad ga usporedimo sa očekivanjima kod njegovog imenovanja. Opet ponavljam, tu smo gdje jesmo i trebamo iskorak i remont. Iskorak je LP, remont su zamjene za, lupam, Oršića, Petkovića, Ademija... Koliko vas misli da Ante Čačić može napraviti iskorak?
  • LovroZG
    1.3k
    Mene osobno uvijek samo smetaju dvostruka mjerila. Bjelica je nakon 5 bodova bio Bog Isus koji je sišao s neba i sjeo na našu klupu, a Čačić je nakon 4 boda neznalica koja je na klupu sjela iz doma umirovljenika.marcio amoroso

    Bjelica je bio prvi trener u zadnjih 20 godina koji je uspio okrenut mentalitet momčadi i usto bio na milimetar od prolaska u LP. To će se uvijek cijenit i uvijek će se na nekoga ko napravi nešto novo, nešto "dosad neviđeno" gledat malo drukčije.

    Kod Čačića je problem šta on sad nije u stanju reć da smo odigrali to jedno poluvrijeme za apsolutni kurac već se ide opravdavat u stilu "bolje nismo ni mogli" i meni to iskreno ide na kurac više nego Bjelica i sranje po sudcima i VAR-u. Sve šta Čačić treba reć je priznat da ovo nije škola već sramotna predstava i imo bi svoj mir.

    Što se tiče ocjene Čačićeva mandata, ja mogu priznat da je on za mene odradio svoj mandat iznad svih očekivanja, al se ne volim pravit blentav i paralelno slavit gotovo besprijekoran niz u HNL-u i onda govorit da je momčad limitirana i da ju se trebalo raubat jer niš od tog nije točno.
  • marcio amoroso
    33.5k
    Sve šta Čačić treba reć je priznat da ovo nije škola već sramotna predstava i imo bi svoj mir.LovroZG

    Nemojmo biti naivni. Imao bi muda marjanova, a ne mir.

    Mene također nerviraju te floskule o učenju, ali o tome se uopće ne radi. Radi se o neopravdanoj, i pogotovo neargumentiranoj kritici. Kritici kako je trebao hrabrije pa bi eto imao 10 bodova, a ne 4. Kako da ne!
  • marcio amoroso
    33.5k
    Koliko vas misli da Ante Čačić može napraviti iskorak?The Undertaker

    Ja prvi mislim da nam treba bolji i novi trener za još bolji iskorak, ali to ne znači da čovjek ne radi solidan posao i da je zaslužio pljuvanje.
  • LovroZG
    1.3k
    Imo bi mir jer bi onda novinari sam ponavljali ono šta je reko umjesto da traže druge da to kažu pa mu sad to smeta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.