• Eduardo
    16.8k
    GRADSKI STADION 'IVAN KUŠEK APAŠ', KOPRIVNICA

    Protiv Slavena u Koprivnici smo do sada odigrali 29 utakmica od čega imamo; 5 poraza, 8 neriješenih ishoda i 16 pobjeda. Postigli smo okruglih 50, a primili 25 pogodaka.

    Ovo će Slavenu biti 6 utakmica koju igraju doma ove sezone. Imaju po 2 pobjede, 2 neriješena ishoda i 2 poraza. Postigli su 9, a primili 10 pogodaka od čega im je Lokomotiva zabila polovicu od tih 10.

    Najveću pobjedu u Koprivnici ostvarili smo 08.03.2014. rezultatom od 6:1, dok je najveći poraz od 2:5 upisan 08.12.2007.

    Što se tiče izostanaka nama zbog akumuliranih žutih kartona nedostaje Ivan Šunjić, dok kod Slavena nema Mateus Lima Cruza koji odrađuje crveni karton.

    Mi danas prije Slavena idemo odraditi posao u Trnavu s nadom u pobjedu i da se svi vrate zdravi i spremni za susret u Koprivnici. Sastav ne zna nitko, vjerojatno ni Bjelica, ali sigurno će biti nekoliko promjena kao što je Bjelica radio i do sada.

    Slaven Belupo - posljednjih 5 utakmica;
    • Slaven Belupo 0-1 Gorica
    • Slaven Belupo 3-1 Istra 1961
    • Rijeka 0-0 Slaven Belupo
    • Slaven Belupo 1-1 Rudeš
    • Slaven Belupo 2-5 Lokomotiva

    Dinamo Zagreb - posljednjih 5 utakmica;
    • Spartak Trnava 0-0 Dinamo Zagreb
    • Istra 1961 1-4 Dinamo Zagreb
    • Rudeš 0-3 Dinamo Zagreb
    • Hajduk 0-0 Dinamo Zagreb
    • Dinamo Zagreb 5-3 Inter-Zaprešić

    Posljednjih 5 međusobnih utakmica u Koprivnici;
    • Slaven Belupo 2-2 Dinamo Zagreb (04.05.2018.)
    • Slaven Belupo 0-1 Dinamo Zagreb (05.11.2017.)
    • Slaven Belupo 2-1 Dinamo Zagreb (25.04.2017.)
    • Slaven Belupo 0-1 Dinamo Zagreb (14.10.2016.)
    • Slaven Belupo 0-3 Dinamo Zagreb (06.05.2016.)
    1. Ishod Utakmice (6 votes)
        Pobjeda Slaven Belupa
        17%
        Nerješeno
          0%
        Pobjeda Dinama
        83%
  • Guinness
    1.9k
    Spartak Trnava 0-0 Dinamo Zagreb

    Jel ovo neki insider?
  • Eduardo
    16.8k
    @bk5b naravno da ne. Cekam da se odigra pa da napravim edit u 0:2.
  • deda
    26.3k
    Da malo razbijem nervozu pa koju riječ o gostovanju u nedjelju. Meni najdraže gostovanje, i najdraži klub u ligi poslije Dinama. Podravci su miroljubivi ljudi kod kojih je gušt doći na gostovanje. Često smo se znali prošetati, ali ponekad i dobiti žestoko nožem u leđa na gradskom stadionu u Koprivnici. Onih 3-0 koje su nas izbacile u ligu za bedaka nikad neću zaboraviti, prošlogodišnji poraz nas je izbacio iz utrke za prvaka iako smo bili nikakvi pa ne možemo samo tu utakmicu kriviti za fijasko. Ovog puta očekujem rutinsku pobjedu, nešto u stilu 1-3. I naravn bit ću na stadionu uživo. Ako netko slučajno s foruma dolazi slobodno neka se javi.
  • markoli
    1.6k
    Šta mislite hoće li Katarina početi od prve minute s obzirom da je propustio Trnavu? I mislim da bi Kadzior mogao početi ovoga puta.
  • 000
    941
    Morao bi, vec mu je preduga pauza od natjecateljskih utakmica. Dilavera ne bih slao na teren ni na uzvrat protiv Spartanaca. Neka se skroz oporavi.
  • deda
    26.3k
    Meni je Gojak danas bio ponajlošiji, njega bi odmorio, mislim da je Moro spreman. Izet je isto malo ispao iz forme, Kadzior umjesto njega. Gavrana će sigurno odmarat, Petković unutra. Mogao bit čak i Šitum početi.
  • 000
    941
    I Sunjic bi mogao umjesto Ademija. Naisli su na tvrdu kost Ademi i Gojak veceras.
  • deda
    26.3k
    Ma bit će neki miks definitivno. Ako netko slučajno dolazi u Kc neka se javi. Ja sam ziher tamo.
  • Mr Anderson
    4.9k
    U koliko sati je utakmica?
  • deda
    26.3k
    Haha. Piše ti gore u naslovu.
  • Blaz
    350
    sunjic ima 3 kartona
  • 000
    941
    Tim više prilika za Nikolu da se vrati u prvu ekipu
  • deda
    26.3k
    INFORMACIJE ZA NAVIJAČE
    ULAZNICE ZA SLAVEN BELUPO - DINAMO
    U 12. kolu Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo će odmjeriti snage s NK Slaven Belupo na stadionu u Koprivnici (nedjelja, 28.10., 17:30h), a u nastavku donosimo informacije o ulaznicama za navijače Dinama.

    GNK Dinamo dobio je na raspolaganje za prodaju u Zagrebu 200 ulaznica za gostujući sektor na stadionu u Koprivnici. Ulaznice po cijeni od 50 kuna moći će se kupiti na Ticket pointu kod stadiona Maksimir prema sljedećem rasporedu:

    Petak, 26.10., od 10 do 18 sati

    Subota, 27.10., od 10 do 18 sati

    Ulaznice će biti moguće kupiti i na dan utakmice u Koprivnici.

    Prodaja će biti moguća uz prethodno predočenje važećeg osobnog dokumenta, a sve su ulaznice personalizirane i glase na ime i prezime. GNK Dinamo zadržava pravo uskrate kupovine ulaznice ako postoje neki od razloga za to predviđeni Zakonom o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima.

    Ovim putem molimo navijače za fer, korektno i sportsko navijanje na utakmici bez rasističkog i diskriminatornog skandiranja te ujedno pozivamo na suzdržavanje od upotrebe pirotehnike.
  • BluePhone67
    3k
    Kaj je sa onim Moharramijem ? Kada je taj zadnju tekmu odigrao ?
  • Blaz
    350
    Igrao je protiv rudesa u kranjci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.