• 000
    941
    Nesto su spominjali da jos nije ''takticki na nivou''. Stojke je dva puta zakomplicirao nepotrebnim pokusajem driblanja kontra Vukomerca, treba ga tu i tamo ''ohladiti'' izmjenom.

    Zagi - Mohrami, Theo, Peric, Rrahmani - Kondor, Moro, Gojak, Menalo/Situm - Gavro - Budimir?
  • deda
    27.4k
    Odigrao je on sve male tekme.
  • deda
    27.4k
    Ajmo dečki, Kopriva danas. Pjan sam od sinoć, vele da će biti kijamet, ali neće me to spriječiti.
  • Infinity
    15.2k
    Popij jos koju dok te mamurluk nije uhvatio. Ljepse je ostat pijan nego postat mamuram haha
  • deda
    27.4k
    :up:
  • 000
    941
    Ovo se mora dobiti, vec nas Lokosi love za yaya :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da ce Bjelica danas odmoriti neke igrace, jer i naredni vikend slijedi teska utakmica u GV, a onda cetiri dan kasnije dan D. Jos je u srijedu tu i Zelina pa ce sigurno preko 20 igraca dobiti priliku u ove tri utakmice.

    Ocekujem Zagorca na vratima i danas i u srijedu. Vjerujem da ce Teophile zaigrati danas, ali ne i u srijedu. Mislim da ce Ademi odmarati, a Sunjic igrati. Moru i Situma ocekujem da ce uci u drugom poluvremenu i da ce igrati 90 minuta u srijedu. Ne vjerujem da ce ih Bjelica odmah nakon oporavka ubaciti od prve minute. Izeta vidim na klupi, Kadzior u prvoj. Danas bi u prvoj mogao biti i Budimir. Olma i Gavranovica takodjer ne vidim u prvih 11.

    Dinamo je u cetvrtak napravio veliki posao. Igraci su igrali s reprezentacijama, pa onda Istra, Spartak i sad opet nakon par dana slijedi Belupo. Mislim da Bjelica vidi u ovih sedam dana priliku da dobro odmori ekipu za kljucnu europsku utakmicu, jer prije nje slijedi i taj Osijek i tamo se ne smije ici bez kljucnih igraca. Cetvrtak kasnije bi trebala biti najlaksa utakmica ove sezone u Europi, ali ce biti najteza, jer nosi najveci teret. Belupo i Zelina su sjajne prilike za dati priliku igracima koji manje igraju, ali i za pokusati neke nove kombinacije.
  • 000
    941
    sunjic ima 3 kartonaBlaz
  • deda
    27.4k
    Dečki moji kako je bitna duga klupa za ozbiljan klub. Tovari i nojevi da igraju EL bili bi sad na škrgama sa pola ozlijeđenih igrača.
  • 000
    941
    Slaven: Marković - Međimorec, Gordana, Bongongui, Delić, Bačelić-Grgić, Šarlija, Puclin, Musa, Mendy, Bogojević

    Dinamo: Zagorac - Moharrami, Theophile, Perić, Musa - Ademi, Moro, Šitum, Kadzior - Budimir, Petković.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Loše prvo poluvrijeme skroz. Moro puno griješi, Moharrami sve lošiji, Budimir odsječen, Šitum nevidljiv. Jedino Ademi prolazna ocjena i Theophile.
  • 000
    941
    Znaci Kondor gol i asistencija.
    Koliko sam uspio uhvatiti u voznji, dosta lose je to izgledalo. 1200 gledatelja.

    RPxqtLO.jpg
  • 000
    941
    Kondor pogadja u trepavicu



  • Infinity
    15.2k
    Lose je ovo danas bilo, al nakon pobjede se moze zazmiriti i prihvatiti da ne mogu sve predstave biti sjajne. Bitna je pobjeda. Slaven je danas jako dobro igrao, mislim da je cak bio bolji u provm poluvremenu. Dinamo je malo proigrao ulaskom Olma. Kadzior jos jednom pokazao da ce se o njegovom centarsutu pricati generacijama. Drago mi je da je i zabio. Ovo mu je drugi gol i osma asistencija ako se ne varam. Nadam se da ce dobiti vise prilike igrati i u Europi, ako je to itko od ovih iz rotacije zasluzio to je onda on.
  • 000
    941
    Sedma utakmica za redom u gostima.

    @Infinity Je, osma asistencija. A tek je poceo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.