• BluePhone67
    3.2k
    Jel vec pao ovako slican gol Budimira na asist Kadziora ? Mislim protiv Intera
  • 000
    941
    Mislim da je Petkovic zabio, a Kadzior nabacio iz slobodnjaka. Budimir je iz penala poentirao.

    A zabio je Budimir glavom Slavenu i krajem prosle sezone za 1-1, par sekundi prije kraja tekme.

    Edit. @BluePhone67 ovaj si mislio:

    OymvDQ.gif
  • Eduardo
    17.2k
    deda, tovari nemaju ni prvih 11, a kamoli klupu...

    Na kraju zaslužena pobjeda koja je mogla biti i izraženija, ali nećemo cjepidlačit. I dalje ide sve po planu, možemo samo poželjeti da se tako nastavi.
  • 000
    941
    Valjda deda nije neku reumu navukao u KC.
  • Infinity
    15.2k
    Evo svi kako su pali


    3.kolo, DZG-SLB - Lijevom nogom s oko 40 metara iskosa, prebacuje cijelu obranu, zabija Hodzic
    4.kolo, DZG-OS - Lijevom nogom, korner s lijeve strane, na 11 metara pronalazi Teophila koji zabija glavom
    7.kolo, GOR-DZG - Oduzima loptu na 35 metara, sjurio se u sesnaesterac odakle s deset metara iskosa desnom nogom daje loptu po zemlji na drugu stativu, Olmo zabija
    8.kolo, DZG-INT - Lijevom nogom, korner s lijeve strane, na 11 metara pronalazi Leskovica koji zabija glavom
    8.kolo, DZG-INT - Lijevom nogom sa 18 metara ubacuje na drugu gdje na pet metara pronalazi Petkovica koji zabija glavom
    10.kolo, RUD-DZG - Lijevom nogom sa 23 metara ubacuje na drugu gdje na pet metara pronalazi Budimira koji zabija glavom
    11.kolo, IST-DZG - Iskosa na 13m od gol-aut linije jednostavnim potezom izbacuje branica Istre, centrira lijevom nogom na pet metara, Ademi zabija glavom
    12.kolo, SLB-DZG - Iskosa s 28 metara centrira lijevom nogom, prebacuje cijelu obranu i na pet metara promalazi Budimira koji zabija glavom


    Gledao sam neke za vrijeme prijenosa utakmice, neke na snimkama, al ovo sad kad sam pogledao moram priznat da sam se vise nazivcirao nego sto mi je srce puno. Ovo je brutalno kako covjek lagano to radi. Korner protiv Osijeka i korner protiv Intera, pa to bi u onim sinkroniziranim skokovima bila najvisa ocjena. Nisu Leskovic i Teophile isto pogodili, ali ih je covjek pronasao na identican nacin. Toliko identican da me boli. Centarsutevi su mu toliko lagani, jednostavni, protivnici ga pustaju na 20-30-40 metara uz aut liniju, valjda misle da je to bezopasno, nema potrebe vrsiti presing i on kao na treningu pronalazi nekog na petercu i to je gol. Nema tu prodora i mislim da je to njegovo najvece oruzje. On ce pronaci napadaca loptom s 40 metara kada Dinamo ne moze probiti neciju obranu, kada lopta ne moze proci ni kroz sredinu, a ni po boku.
  • LovroZG
    1.3k
    Blue je mislio na ovaj protiv Rudeša, vrlo sličan gol.
  • BluePhone67
    3.2k
    Da, na gol protiv Rudesa sam mislio.

  • deda
    27.4k
    Slabo prvo, jako slabo. Ali ljudi moji, mi smo toliko moćni. To se vidjelo, u jednom trenutku smo jednostavno dodali gas i gol je pao u roku par minuta.

    Pretres u Koprivnici katastrofa. Nakon wca ponovo novi pretres.
  • deda
    27.4k
    Oni uredno naplaćuju ulaz našim navijačima 50 kn, a domaćima 30 i 20. I nitko se već godinama na to ne buni. Stvarno da popizdiš.
  • Infinity
    15.2k
    Zelis reci da Dinamo konacno pobjedjuje onako kako pobjedjuju velike ekipe? :grin: Izgubiti ne mozes i kad igras najgore, a pobjedit ces s 20 minuta dobre igre.

    Sto se cijena tice. UEFA brani da gosti za istu tribinu placaju vise od domacina. Cijena moze biti niza ili ista. Ne razumijem da HNS to ne regulira. Smijesno mi je da se tako nesto dogadja u najvisem rangu jedne lige koja bi trebala biti ozbiljna. Podsjeca me to na jedan klub koji tu kod nas u nizem rangu gostima prodaje dvije ulaznice. Domaci kupuju jednu za 2KM, a gosti dvije za 4KM. Nema uci s jednom ulaznicom.
  • reziser
    6.2k
    jake momčadi pobjeđuju i sa slabijom igrom
    prvo poluvijrmer slaven bolji, u drugom su se dečki probudili konačno i zasluženo pobijedili
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.