• reziser
    6.4k
    molim te bez ovih komentara tu...za to imas shit....
    ovako ispada da ti ti to rekao :joke:
  • deda
    28k
    Ja sam već zaboravio tekmu, Krizy otvaraj Milan :cool:
  • Keyser Soze
    8.2k
    k0ynaprgqkha4k7d.jpeg

    Tovarplus na aparatima
  • Nino Bule
    11.5k
    Pa tovari su nakon bezocne krađe gorice pisali da su zapravo oni osteceni u toj utakmici, pustite nek ih guši, zato ih i iznenande europske utakmice i velike gzire i toboli koji se poigraju s njima jer su oni zapravo prejebeni ali im ne daju sudci da to pokazu
  • Carrasco
    4.1k
    Pričalo se o duelima na poluvremenu... u prvom smo osvojili 4 više, u drugom 8 više.
  • Jurki
    8.8k
    Dečki ovak prvo poluvreme smo odigrali za kurac. Drugo smo dali malo gasa. Odigrali na x kolko je trebalo.
    Suma sumarum tankali smo utakmicu zbog Milana.
    One dole nebum komentiral jer one startove govna blitvarskog Plivaje necu komentirati.
    Osobno gledam na ovu utakmicu ko na tekmu protiv Istre.

    Milan je utakmica za proljece i 5-6-7-8 miljuna eura.
    Pa si nek malo svako nek skubicira ak hoce.
    Ja zadovoljan na kraju s derbijem.
    I ovo kaj sam napisal je prevec s obzirom kakva su sirotinja. Ko im jebe mater.
  • KVG1967
    20
    Penal na Periću čist kao suza, ali se uplašila VAR soba od divljaka.
    Dinamo klasično posran u 1. pol na Poljudu, drugo malo bolje, sve skupa nedovoljno za Dinamov renome.
    Ali ajmo reći da su se čuvali za Milan.
  • KVG1967
    20
    Premda ja bih lagao kad bih rekao da kod Perine šanse mi srce nije poskočilo.
    Da igramo u utorak finale LP, ništa mi slađe nije otvoriti Kauflandov StephansBrau nakon pobjede na Poljudi i čitati njihovo kmečanje na forumima.
  • Jurki
    8.8k
    mora se s obzirom na ulupane milijune eura od tv prava "odrzati" neizvjesnost.

    Cista matematika
    Edit: oni mi ne predstavljaju nist drugo nego da se popisam po njima. Jebes mu mater nebitni su. Necu vise o njima
  • marcio amoroso
    32.5k
    Meni je žao što nemamo novinara Dinamovca koji će spominjati razne “perićevske” penale i razne nepostojeće penale za stoku u ovoj sezoni.

    Žao mi je što doslovno nitko nema da stane na naše stranu i što šira masa u moru tovarskih članaka dobije dojam da Dinamo sudačkim pogurancima dolazi do prednosti i osvaja prvenstva.
  • KVG1967
    20
    Apsolutno, gura ih se svim silama da bi se dogodila sezona kao prošla.
    Zato bi bih imao nakontrolirane napadaje sreće iduća 24h da ju je Pero bolje stisnio.
  • Jurki
    8.8k
    nema ti kaj biti zao jer svi ljudi kaj nogomet gledaju.. vide sve.
    I samo nek ih guraju.
    Sve bu to badava.
    Jadni su.
  • Carrasco
    4.1k
    ali znaju redovno uzeti koji podatak i analizu sa zone...
  • Zagi
    5.1k
    Već sada to ima puno dalekosežnije posljedice nego što se misli.
  • KVG1967
    20
    A kad se sjetim kak smo pretprošle sezone u predzadnjem kolu kao matematički prvaci satrali Goricu 0:3 kojoj je trebao bod da osigura Europu ispred ciganije predvođene Frodom i zalizanim gutačem Lovrekovih izlučevina.
    Mi njih kruhom, oni nas kamenom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.