• NORTE
    9.3k
    Iduća tekma dinama je kup u Jarmini, selu pokraj Vinkovaca.

    SN:
    "Inače, u Jarmini Zdravko Mamić ima status božanstva. Dok se vraćao s jednog od suđenja mu u Osijeku, "skoknuo" je u Jarminu na ručak. Toliko ga je ganula ljubav tamošnjih ljudi prema Dinamu, većinom podrijetlom Zagoraca koji su se doselili kraj Vinkovaca davnih dana, da mi je dao sagraditi reflektore na igralištu i financirao je popravak krova crkve.

    Tako u Jarmini imaju reflektore, ali nemaju tribine, što će im sada nedostajati. Veliki su dinamovci, na svaku značajniju utakmicu u Maksimir ide barem jedan autobus navijača i zato im je dolazak Dinama najveće moguća svečanost. Vjerojatno najveći događaj u povijesti sela."
  • Nino Bule
    11.5k
    Jebo ih mamic
  • deda
    28k
    Jel ima netko pretplatu na 7 dnevno da okači članakekjqk19fdoj6lx1n.jpg
  • Brotnjo
    476
    Narkoman ne kontrolira Dinamo više?
    Na tjednoj bazi mu dolaze u posjetu...
  • deda
    28k
    Dinamo i službeno zatražio odgodu utakmice s Istrom. HNS odobrio.
  • Klenx
    4.1k
    Dobra odluka, rasteretiti će se raspored između dvije krucijalne tekme sa Salzburgom, a u prvenstvu imamo dvije domaće sa Slavenom i Varaždinom gdje se može još malo izrotirati i praktički sa 100% učinkom otići na derbi na Poljud
  • The Undertaker
    4.1k
    Zašto nije odgođena po službenoj dužnosti jer igramo srijeda-utorak? Zar nije bio sličan slučaj sa odgodom Hajduka?
  • xyz
    840


    Quod licet Jovi, non licet bovi!
  • Crusades1986
    9.8k
    Ista je situacija, oni su mogli imat četvrtak - nedjelja - srijeda, a mi bi mogli imat srijeda - subota - utorak.
  • NORTE
    9.3k
    Zašto nije odgođena po službenoj dužnosti jer igramo srijeda-utorak? Zar nije bio sličan slučaj sa odgodom Hajduka?The Undertaker
    Ista je situacija, oni su mogli imat četvrtak - nedjelja - srijeda, a mi bi mogli imat srijeda - subota - utorak.Crusades1986
    HnsŽV.
  • xyz
    840
    Kad se sjetim da je bilo dosta onih koji su zagovarali Bišćana kao trenera Dinama...
  • Nolifer
    6.7k


    Molim? Drago mi je da je Bišćan uspio i da je dokazao da ima borbeni duh u momčadi i da su izborili Euro...
  • Olmic
    2.7k



    Bišćan je sa ovom repkom pokazao da je užas
  • Nolifer
    6.7k


    Jedna lošija tekma i odmah je užas?Ali je pokazao borbeni duh i izborili su Euro. Kaj bi trebal reći Jose Mourinho kad je imal loš niz?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.