• Ali
    2k

    Pa sto ce jadan, od onog sto je on vidio u europi vjerovatno je u pravu. Samo treba imati na umu da je litavcu najveci stadion na kojem je vodio neku ekipu max 25.000 gledatelja i vjerovatno je bio na cca 70% popunjenosti.
    Nije on kriv sto nikad nije u sluzbenoj utakmici vodio nekog na Etihadu, Estadio Bernabeu, Olimpijski stadion u Londonu, Sanchez Pizuan, Luz, Tottenham, Fenerbahce... da ne duljim, svi ovi su i kapacitetom i atmosferom iznad poljudske skoljke, ali on za razliku od npr. Ademia nije imao priliku uzivo sa terena ili sa klupe vidjeti. Nije covjek kriv kaj je provincijalac, neg se bruka a da ni nezna.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Unai Emery (trener Villareala): "Žao mi je što Hajduk mora napustiti ovo natjecanje. Zaslužuju igrati skupinu Konferencijske ili Europske lige. Hajduk će sljedeće godine možda igrati Ligu prvaka."
  • Robi T
    232
    Sam da se vratim na Šapita.
    Prije svega čovjek mi je ok kao novinar i ako je koji puta nešto navijački rekao ne uzimam mu to za zlo.
    Dao sam si truda i poslušao početak tekme s Poljuda i nije rekao ono kaj su ovi na "Prva Hrvatska Liga" napisali.
    Ako je to bilo u nekom javljanju za Dnevnik ili kasnije u prijenosu to sam propustio
  • Efes Pilsen
    7k
    Emery ih trola na najjace, prvo usporedujuci ih s nama, a sad i ovo. :lol: Kad su toliko dobri zasto mu u nijednoj od 2 nije igrala prva postava?
  • Gelipter
    3.5k
    a6gh6x7d6ot59023.jpg
    Zašto pisati o nehumanim uvjetima za ulaz djece na maksimirski sjever kad su ovo pravi problemi s kojim se djeca moraju nositi.
  • bbb medimurje
    3k
    di6myfqilcf2n21e.jpg

    Kolko ih gusi, zanimljivo da nema autora clanka
    Ili jurisic ili aco
  • puxigadjurdja
    1.4k

    upregnuli su cijeli PR mašineriju za peglanje
  • ZGBhoy
    1.7k
    Kak mi se bljuje od tih Gluposti pa to je stvarno Sekta
  • Ali
    2k

    Pa nije ici na utakmicu svog voljenog kluba samo doma, valjda se mjeri odlazak na gostovanja.

    Evo mi danas gledamo kombinacije za Milan, Salzburg i London, a ne tako davno smo isli u Sevillu, London opet...
    Pa zar nije i to mjerilo ljubavi prema klubu.
    A ovu jesen ce ovi drugi otici do sibenika i varazdina i pule ...

    Ali opet, tesko je shvatiti nama normalnima to dolje.
    Da te netko pali 20godina da je to to da je ova sezona ta... i onda u krug. Kad se pokaze da nije onda vadis argumente atmosfera, clanovi itd...

    Nama jedino nedostaje Stadion, jer on bi nas gurnuo siguran sam u to 100% u situaciju da bismo ih popisali i u tom segmentu.

    I da na kraju, zar nije Dinamo gledalo barem 30% ljudi vise ukuono u zadnjih 5 godina. Jednistavna matematika, u prosjeku igramo 10-15tak utaikmica vise od njih po sezoni. A na svih tih desetak viska je prosjek 20.000 (jer imas london 60.000, lisabon 60.000) Tak da onak u grubu i tu smo ispred njih
  • Zahora11
    3
    @Ali Jel toliko teško provjeriti pravopis i gramatiku prije nego nešto pošalješ?

    Oči krvare od tvojih nepismenih izdrkotina.

    Over & out.
  • Ali
    2k

    Kaj da ti covjek kaze, odi citat Krlezu a ne navijacki forum.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Pa koliko bi ljudi trebalo biti na bodo/glimtu... Ono, rasprodane su sve ulaznice. Stadion ima zatvorenu najveću tribinu i praktički 40% kapaciteta nije u upotrebi.

    Jbg, nije svima josip broz sagradio tito stadion... :sweat:

    Dalmacija radi, zagreb se radi i te šeme...
  • blackbully
    4.4k
    Jučer na utakmici hajduka i Villareala. Izgleda da su vatreno i efikasno preboljeli poraz :wink:

    dkdnzevmkytd89ew.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.