• NORTE
    9.3k
    Dr.Perić!
    Operacija uspjela, euforični pacijent na aparatima.

    Čačiću...konačno igra!
    Dominacija. Kakva pobjeda! Zasluženo.

    Momčad za koju nisu ni zaigrali Emreli, Jole Šutalo, Bočkaj, Menalo...

    Dambrauskas prevara konačno razotkriven.
    Malobrojni 'najbrojniji' na jugu.

    Sad samo nastavit ovako...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ako neko naleti na sliku Ademijeve proslave ispod zapada neka stavi. Hvala.
  • Dinamosaur
    973
    Nikad neću prežaliti istok a novi možda i ne doživim. Uvjeren sam da bi bio rasprodan.

    Dinamovštine ima posvuda ali je jednim dijelom i nevidljiva iz razno raznih razloga ali ipak svoju brojnost iskaže s vremena na vrijeme. Evo jedne osobne crtice koja ide tome u prilog.

    Jučer sam prvi put sa sinovima derbi odgledao na moru.
    Iako je svaki birc imao prijenos tekme, nije bilo lagano pronaći mjesto pred tv-om jer su riva, centar i terase bili krcati ko šipak, a malci u dinamovim dresovima pa niti ne očekuješ neku susretljivost. Ipak naletimo na slobodno mjesto,
    a ekipa stacionirana na terasi, 30 -40 ljudi(i tako na desetak terasa) samo odmjerava pogledom ali bez komentara.

    Sve mirno do dinamovog gola- a onda vrisak i ludilo ko da smo doma. Tek tad shvatiš kolko ekipe ima sa strane koja podržava klub i kolika je brojnost dinamovog puka koja nije bila u mogućnosti biti na stadionu.

    Čestitke Boysima na navijanju, na tvu su se samo oni čuli a usprkos žamoru na terasi par puta sam se osvrtao oko sebe misleći da čujem navijanje sa rive.

    Sve u svemu - bio je baš gušt i ponos biti Dinamovac na moru.
  • Majki2111
    2.6k
    @Krizy Kad je Dinamo zadnji put izgubio 3 il više razlike u ligi? Znam da je bio City 1-4 na Maksimiru. Jel moguće da je to 5-2 na Rujevici od Rijeke 2016.??
  • Keyser Soze
    8.1k
    Mislim da je Rijeka - Dinamo 4:1 u 23. kolu sezone 2017./18.
    Ne mogu se sjetiti niti jednog drugog većeg poraza.
  • Beowulf112
    301
    Kakva je situacija sa marko bulatom,KTC?kad se moze ocekivat njihov povratak na teren?
  • LovroZG
    1.3k

    Mislim da je Rijeka - Dinamo 4:1 u 23. kolu sezone 2017./18.
    Ne mogu se sjetiti niti jednog drugog većeg poraza.
    namodi grebza
    To je bilo 7.3.18. Tri dana kasnije smo istim rezultatom zgubili doma od Lokomotive kad nam je Kastrati zabio svoje prve seniorske golove.
  • Krizy
    36.3k
    Sheriff 0-3
  • Stjepan
    479
    Štefulj nije pozvan za utakmice play offa znači da se na njega nikako ne računa
  • ksapi
    2.1k


    Cemu to glupo provociranje s dinamovih dresovima ba moru?
  • ZGV
    3.1k
    Slažem se ksapi, pa kad te neko izbije i klincima skine dresove onda kukanje...zna se gdje se nose Dinamovi dresovi, gdje se ne nose.
    Ista priča sa onim malim u Livajinom dresu na Ravnicama, malom skinuli dres onda kuknjava po novinama da kak su mogli klincu skinuti dres, jbg koji kurac provociraš na krivom terenu...
  • Praskaton
    1.8k
    Na moru je jako širok pojam.Kao netko ko dolazi sa krajnjeg juga mogu rec da cesto hodam u dinamovoj majici i nemam problema..Izac na rivu u Splitu bi vec bila provokacija,kao i u hajduckom dresu u Zg..
  • Dinamosaur
    973
    zna se gdje se nose Dinamovi dresovi, gdje se ne nose.ZGV

    Nismo bili na rivi u Splitu ili Trogiru a bome ne znam gdje ti vidiš onda tu granicu do kud bi se smio nosit dinamov dres.Glupost. A ako nekog neutralnog iritira dijete u dresu taj se posvadio sa mozgom.
    Inače tamo ima birc sa hajduckim šalom na šanku, odmah pored je birc sa dinamovom zastavicom na šanku..

    Nikakvo to nije bilo provociranje, klinci htjeli obući dres i to je to a nije ni cijela obala za ajduka iz Splita. Probao sam opisati kolko je u biti bilo puno Dinamovaca tamo
  • ksapi
    2.1k


    Pa reci onda o kojem se mjestu radi? Opisao si kao da si u srcu Dalmacije, a tamo nositi obilježja je baš debiliziranje. Upravo ono što je ZGV napisao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.