• Keyser Soze
    8.1k
    Ante nam svima začepio usta, prošao Ludogorec i zgazio tovariju, izjednačio Bjeličin rekord s 15 tekmi bez poraza.
  • Jura
    210
    Odlična utakmica
  • The Undertaker
    4k
    Baš smo ih razvalili. Baturina će biti igračina poput Olma. Bravo i za trenera. Damba mu se namjestio i on je to iskoristio.
  • Nousername
    613
    Sta bi tek bilo da smo u formi?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Dosli ljudi sjest u 16 i cekat. Imali smo dominaciju, gol koji je ponisten zbog maksimalno par mm ako i to, par dobrih situacija, ali opet nismo uspjeli naplatit. Drugo poluvrijeme dobar presing Petka na Borevkovica i Awaziema i konacno smo ih uhvatili na krivoj nozi. Kad je jedna usla to je onda bila vec voda u usima.
    Mali Baturina je takav top da se ja ne mogu nacudit. Treba zatvorit prijelazni rok jer bi mogo neko doci i izut nas iz cipela.
    Najvece iznenadenje sezone mi ipak nije on nego - Spikic. Ja sam bio uvjeren da od njega nista osim solidnog HNL igraca, uvijek tu negdje, al bez konkretnosti. Al mali ga ore, ima ucinak u prakticno svakoj utakmici...
    Kapetan izdominirao proslavom prema zvizdacima :love:
    Bravo decki, bravo Boysi.
    Sad u Norvesku, Perica ostavit u Zagrebu.
  • Salva
    2.3k
    aaaaaaaa
  • Derek Trotter
    338
    Odlicno drugo poluvrijeme.

    Ovim putem bih htio pozdraviti Marka Livaju kad vec on nije imao dostojanstva pozdraviti nase igrace poslije tekme. Smece blitvarsko.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    cfd8rgzk423skqp1.jpg
    Do idućeg susreta :victory:
  • Fanboy
    2.1k
    Baturina igrač utakmice, ne samo da je zabio već su 2 i 3 gol barem pola njegovi, mediji bi rekli predasistencije.
  • miro
    3.1k
    Po meni smo i prvo poluvrijeme bili jako dobri. Baturina fenomenalan, ali po meni Mišić najbolji
  • Stjepan
    479
    s6q0kumjzy5kgt92.jpg
    Ili je zaleđe u milimetar ili su ovi gledali totalno krivog igrača
  • Zagi
    4.9k
    Može netko postat sliku transa "nadmočan protivnik" ?
    Unaprijed zahvaljujem.
  • vjeko1701
    5.9k
    Dobrog su gledali, vidiš po ovim okomitim crtama, zaleđe minimalno a u realnosti upitno radi limita tehnologije kojom je određeno o čemu smo već puno puta raspravljali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.