• Keyser Soze
    8.2k
    To su ljudi koji po kafićima postavljaju grbove naših protivnika pored našeg grba koji je prekrižen. Gledao sam dolje u jednom bircu Dinamo Zagreb - Dinamo Tbilisi 2:0 i na svaku šansu gruzijaca su skakali kao da igraju finale Lige prvaka, to dovoljno govori o kompleksima koje smo im nabili. Po meni je ok da ih se podržava protiv četnika, ali ne protiv drugih ekipa kao danas Portugalaca. Da mi igramo play off s crvenom zvezdom ja sumnjam da bi oni navijali za nas jer smo u njihovim očima isti kao i oni.
  • Neki tip
    19.4k
    Da mi igramo play off s crvenom zvezdom ja sumnjam da bi oni navijali za nas jer smo u njihovim očima isti kao i oni.namodi grebza

    Pa mi navodno nismo isti tak da ne znam zakaj su nam iz dana u dan oni mjerilo i jako nas jebe što bi oni u našoj situaciji učinili.
  • Oluja
    3.7k
    da, bilo bi mi svejedno i to nema nikakve veze s mojim nacionalnim osjecajima nego iskljucivo s tim sto mi se hajduk kao klub gadi i zeljno iscekujem njihov bankrot, a kad igraju dva koja mi se gade uopce me ne zanima njihov ishod i zato mi je svejedno.
  • pencilneck
    652
    0-0 u Splitu, gaženje 3-0 u Guimaraesu.
  • Captain America
    14k
    Puna podrška Vitoriji večeras. Samo jednu želju imam, da magarad primi gubitnički gol večeras u 95., a tamo bude 0-0.
  • SAS1987
    13.5k
    Zbog nacionalnog koeficijenta i jesam navijao za njih,MM17

    Za nacionalni koeficient bi bilo najbolje da nikad ne igraju u europi.
  • Gelipter
    3.5k
    Ne treba se spuštati na njihovu razinu, u tome svakako ne možemo pobijediti, ali se nadam da njih Vitoria već danas može i to u hendikepu. Priče o ujedinjenu Hrvata u pretkolu konferencijske lige protiv Portugalaca meni su teški klišej. Toliko smo ih zadužili za koeficijent, a oni nas toliko zajebali i još nemaju elementarne pristojnosti, logike i srama pa da šute nego još ističu svoje stavove protiv Dinama. Kako je netko već naglasio, puno je veći gušt slušati njihovo kmečanje nakon euforije, nego to kaj bi mi "dobili" njihovim prolaskom.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Bembara prenosi na twitchu preko onog kanal? Btw. ako bi netko mogao poslat link tog kanala bio bih zahvalan.
  • Majki2111
    2.6k
    Ne kužim se baš u kladionice al Hajduk je po kvotama favorit danas. Ne očekujem neku visoku pobijedu Portugalaca.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Vitoria je u najboljem slučaju peta momčad Portugala i pobjeda tovarije ne bi bila nikakvo iznenađenje.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Dobro sad, ide sr iz krajnosti u krajnost. Nikad ne bih mogao navijati za Zvezdu ili Partizan protiv Hajduka. U svim ostalim situacijama navijam da izgube, briga me za koeficijent.
    Što se tiče ovih situacija gledanja Dinama u Dalmaciji imam svakakvih iskustava.
    2016. kad smo igrali sa Salzburgom bio sam na Ugljanu i došao u kafić sam i pitam konobara jeli ima program na kojem je Dinamo, tekma već bila počela dok sam ja tražio ko ima i lik upalio i kaže da to ljudi baš tamo ne prate. Mogu reći da su bili OK, čak se neki i veselili. Isto sam skužio da je u kafiću bilo i navijača Dinama koji se valjda nisu ududili pitati za tekmu, ali su poslije svi gledali.
    U Cisti Provo sam pred 4 godine gledao tekmu s Astanom i tamo su ljudi baš navijali za Dinamo.
    S druge strane u Biogradu smo se kum i ja potukli s lokalcima radi Dinama, mislim pred nekih 8 godina kad smo gledali tekmu protiv onih nekih Rumunja, Petrolul ili tako nešto.
    A navijam za Vitoriju i zato jer nam je Soudani došao od tamo.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Moze netko stream od utakmice?
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ima neki stream?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.