• Fanboy
    2.2k
    Sa sneta...

    "Sad kad sam se referirao na dvomeč s Fiorentinom, sjetim se tog mismatcha na papiru - Batistuta i Edmundo na vrhuncu kontra Sablića i Biliškova kojima su jedva dlake počele rasti. Naš dvojac odigrao briljantne partije, ali jebiga Brazilac pobjegao dvaput i adio."

    "....Sablić je bio balavac protiv argentinskog poluboga pa ga je držao u džepu 180 minuta."
  • Cosey
    450
    Nisam baš siguran da će proći Portugalce, iako bih volio da igraju barem mjesec dana u ritmu četvrtak - nedjelja.
    Još dugo će njima trebati da počnu igrati kompetitivno i u prvenstvu i u Europi.
  • MM17
    222
    Do prošle godine sam navijao za naše klubove u Europi, pa tako i za Hajduk, ali to se promijenilo i danas sam svim srcem uz Portugalce i želim da ih natamburaju usred Poljuda 0:3 i uz barem jedan crveni karton zbog prigovaranja ( po mogućnosti Grgić )
    Ubij Tovara!
  • Tom vg
    1k
    Navijat ću za Portugalce kao za nas u superkupu
  • og1986
    2.9k
    Do prošle godine sam navijao za naše klubove u Europi, pa tako i za Hajduk,MM17

    Dosta čudno , ali dobro. Valjda kod nekih, magične riječi, trebamo nacionalni koeficijent, djeluju.

    I onda završiš sa ubij tovara...

    :roll: :clap:
  • MM17
    222

    Zbog nacionalnog koeficijenta i jesam navijao za njih, ali to se promijenilo zbog njih i samo njih.
  • og1986
    2.9k
    Ne bih za njih navijao makar Dinamova sudbina ovisila o tome. A kamoli zbog izmišljenog idiotizma koeficijenta.

    Danas očekujem pobjedu Portugalaca i nadu da će tovari financijski propasti u dogledno vrijeme.
  • Efes Pilsen
    7k
    Pa jedini motiv je da ostanu duze pa da se malo vise koprcaju u HNLu :grin:
  • immerwieder
    1.2k
    kod mene doma kućni red:
    pravilo 1. Nikad, nikad, ali baš nikad ne navijamo za taj klub
    pravilo 2. ako ikada pobjeda tog kluba možda pogoduje dinamu, pročitaj pravilo pod 1
  • Stjepan
    479
    Dobar koeficijent na Portugalce 3.40
  • Oluja
    3.7k
    Za magarad ne mogu navijati u nikakvim okolnostima, da protiv cetnika igraju bilo bi mi potpuno svejedno kako ce proci
  • og1986
    2.9k


    Jesi ga i ti pretjerao.
  • Oluja
    3.7k
    mozda jesam pretjerao u ocima nekih ali za njih jednostavno ne mogu navijati, ili im zelim poraze ili mi je potpuno svejedno
  • og1986
    2.9k


    A zoveš se po akciji koja je ujedinila sve Hrvate protiv četnika, još sliku stavljaš predaje korpusa generalu Stipetiću, ali kada bi igrali protiv njih bilo bi ti svejedno.

    Bravo :victory:
  • Neki tip
    19.6k
    Ma ne samo to, nego bih obukao četnički dres i vikao ubij Hrvata da Šiptar nema brata. Mislim, četnici nam više nisu rivali, dok su ovi dole smrtni neprijatelji u svakom trenutku našeg bivanja.

    Držao bih poruku "dogodine u Kninu" i ostavljao u amanet sinu da srpsku trobojku zavijori u Kninu.

    Jbg, nama niš ne znači kaj ce bit s četnicima u eurokupovima, a tovarima se mozemo smijat, tak da treba dat podršku da se to i dogodi, a ne "svejedno mi je". Jebeš kajkavsku pasivnost, zato nam i je tak kak je.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.