• db-izbjeglica
    13.2k
    U pravilima nogometne igre ne postoji bas opravdanje za “nije tu mogao nista,eto slucajno ga pokupio”BBB Mataa998

    OK, ajd mi onda objasni zašto se prošle godine na utakmici osijek - dinamo uključio VAR i poništio penal dosuđen za dinamo. Suci su ustanovili da je igrač osijeka prvi dotaknuo loptu (doslovno dotaknuo) pa je postalo nebitno što je u nastavku očito prepilio dinamovog igrača.

    link

    jesu se pravila promijenila ili se selektivno primjenjuju i nekad je važno tko je prvi igrao loptom pa je u nastavku slučajno pokupio igrača, a nekad nije važno tko je prvi igrao loptom pa u nastavku pokupio igrača.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Daj mi reci da se šališ,uzimas situaciju potencijalnog jedanaesterca(koji je cista procjena suca,po meni se moze suditi i ne mora) i usporedujes sa situacijom za crveni karton. Pa ova dva prekrsaja su tolika suprotnost kao dan i noc. U jednom obrambeni igrac klizecim startom izbija lopta i kupi igraca bez ikakvog kontakta otvorenim djonom gdje sigurno ne riskira tesku ozljedu,dok kod drugog igrac ubija po stajnoj nogi protivnika. A i cudno mi je da se zalazemo za posteno sudjenje svima a onda pricamo o tome ako je sudac prosle sezone pogrijesio na stetu Dinama onda bi ako se to opet ponovi morao opet pogrijesiti da bi ostao dosljedan. Smijesno. Kao sto je Toplak rekao nije ovo bila nikakva kradja nego samo sudac bez talenta.Takvih je puna liga,bez ikakvog osjecaja za igru.Zato smo tu di jesmo po pitanju sudaca na europskoj sceni.
  • deda
    28.6k
    DB moram ti otvoreno reći. Ti jednostavno ne poznaješ dovoljno dobro pravila igre. Da, kad udariš prvo loptu a zatim igrača neće bit ni faul ni karton. Da, ako udariš prvo loptu, a onda otvorenim povišenim džonom igrača u nogu to je crveni karton. Prvo nauči pravila, a onda ozbiljno komentiraj. Ovakvi komentari su tvoj dojam, a sa pravilima nemaju apsolutno nikakve veze.
  • doubletrouble
    1k
    Ljudi, evo novi službeni YouTube kanal HNL-a. Udri like, share, subsrcibe.Eduardo

    q5nqt0dlx2afsgmh.png
    Sto je s kanalom?
  • deda
    28.6k
    Posjeta HNL-a:
    Maksimir, Dinamo - Loksa 4.320
    Gradski vrt, Osijek - Gorica 3.590
    Šubićevac, Šibenik - Rijeka 1.678

    Torcida za navijačku tribinu u Puli kupila više od 1.300 karata, ukupno je za utakmicu u Puli prodano više od 2.000 karata.

    Vidjet ćemo posjetu u Varaždinu, ali prema lokalnim izvorima očekuje se minimalno 3.000 ljudi na tribinama.

    Solidan start.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    DB moram ti otvoreno reći. Ti jednostavno ne poznaješ dovoljno dobro pravila igre. Da, kad udariš prvo loptu a zatim igrača neće bit ni faul ni karton. Da, ako udariš prvo loptu, a onda otvorenim povišenim džonom igrača u nogu to je crveni karton. Prvo nauči pravila, a onda ozbiljno komentiraj. Ovakvi komentari su tvoj dojam, a sa pravilima nemaju apsolutno nikakve veze.deda

    pravila nogometne igre koja je izdao HNS za sezonu 2021/22 (nisam našao za ovu sezonu) za dodjelu izravnog crvenog kartona navode ovo:
    Izravni crveni karton (ne drugi žuti karton/druga opomena)

    • onemogućavanje izgledne prilike za postizanje pogotka (posebno
    radi mjesta prekršaja i pozicija drugih igrača)
    • težak prekršaj (ili preoštar start)
    • nasilno ponašanje, ugriz ili pljuvanje na drugu osobu
    • upotreba agresivnih, uvredljivih ili pogrdnih radnji


    ovo jučer može spadati jedino pod težak prekršaj ili preoštar start!
    ovoj situaciji je prethodilo čisto odnošenje lopte, osijekov igrač je mogao odustati od ulaska u duel, ali je donio krivu procjenu i nastavio. Da, bio je ružan start, ali po meni bi žuti bio sasvim dovoljna kazna.
    ako će se suci držati ovih postulata, onda će ove sezone biti crvenih ko kiše.
  • Neki tip
    19.6k
    Torcida za navijačku tribinu u Puli kupila više od 1.300 karata, ukupno je za utakmicu u Puli prodano više od 2.000 karata.deda

    Mislim da se ova info o više od 2 000 prodanih karata za Istru odnosila samo na domaće.

    Torcidine ulaznice se u to, čini mi se, ne ubrajaju, tak da će se danas skupiti u Puli preko 3 000.
  • deda
    28.6k
    Postoje detaljnija uputstva za suce što je izravni crveni karton. Ovaj slučaj to apsolutno je. Ponavljam, Julardžijin start nije bio namjeran, već nesretan i nespretan, ali crveni karton je čvrst kao zid.
  • deda
    28.6k
    Mislim da se ova info o više od 2 000 prodanih karata za Istru odnosila samo na domaće.

    Torcidine ulaznice se u to, čini mi se, ne ubrajaju, tak da će se danas skupiti u Puli preko 3 000.
    Neki tip sa Zapada

    Da, ovo je samo online prodaja. Domaća tribina ne ide u online prodaju osim rubova, tako da je sigurno kupljeno već 3.000 ulaznica. Moja osobna procjena je da bi u Puli moglo biti oko 4.000 ljudi.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Da ovo jucer je preostar start! Julardziji je malo pobjegla lopta i naravno da je stigao prije na loptu zato sto je uklizao i isto tako je mogao izbjeci taj duel,izgubio bi loptu ali ne bi napravio start za crveni.
  • deda
    28.6k
    Jedina dva kluba u ligi koja nemaju prodaju ulaznica sustavom online su Lokomotiva i Varaždin. Jedini klub koji nema web stranicu je Varaždin što je ogromna sramota. Imaju nekakav blog. :rage:
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Da ovo jucer je preostar start! Julardziji je malo pobjegla lopta i naravno da je stigao prije na loptu zato sto je uklizao i isto tako je mogao izbjeci taj duel,izgubio bi loptu ali ne bi napravio start za crveni.BBB Mataa998

    ali je stigao!
    po meni ne može i ne smije biti svejedno tko je u duelu bio prvi na lopti!
    ispada da je julardžija imao vremena razmisliti...čovjek je pokupio loptu, ostalo je inercija i refleks.
  • Efes Pilsen
    7k
    posten webshop bi trebao bit standard svima, a za polovicu prvoligasa ne znas ni gdje mozes kupit dres. Prosle sezone Dragovoljac prodaje one dresove za Ukrajinu, a ne mozes platit i nema dostave izvan granica HR. Klubovi ne rade nista po tom pitanju, marketing je opcenito slab izuzev Hajduka i onda kukaju kako nema love, nema ljudi itd. 2022. ti nisi u stanju imat minimum minimuma..
  • deda
    28.6k
    Pogotovo je ovo tragedija za Varaždin koji već godinama ne uspijeva napraviti pošteni web. A Dalić, Vuga, Mumlek vode klub. Smiješno.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Na kraju bi Dinamo mogao biti najgledaniji s 4320 :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.