• Mladen
    24
    Upravo kupio za sjever gore, šesnaesti red:cool: ...Se smije unijeti dalekozor:sweat:?
  • deda
    28.7k
    Upravo kupio za sjever gore, šesnaesti red:cool: ...Se smije unijeti dalekozor:sweat:?Mladen

    Čak možda i da. :smile: Trebalo bi provjerit u klubu.

    Koja je onda procjena broja navijaca na sjeveru dolje s obzirom na prodane pojedinacne i godisnje karte?doubletrouble

    4.000
  • bbb medimurje
    3k
    4.000deda

    Mislim da manje od 4000 jer je dopusteni kapacitet za ovu tekmu 3900 cca, tak da po mojoj procjeni oko 3500
  • deda
    28.7k
    Prodat će se sve ne boj se.
  • Neki tip
    19.6k
    Prodat će se sve ne boj se.deda

    Prodat ce se sve, dakle 3 i 800-900, ali nece svi godisnjaci doci, bit ce na sjeveru 3500-3700, na zapadu dolje 5500, na jugu 2000, to je cca 11 000 pa je jedino pitanje koliko ce se ljudi odlucit na kraju za sjever gore i zapad gore.. ne vise od 2, 3 tisuce po meni. A daj Bože da se rasproda sve..
  • Nino Bule
    11.7k
    Jucer je glasnogovornica rekla bez tovara 10500, naravno ako svi godisnjaci dođu tako da mi tvoja trenutna racunica bas ne stoji.
  • trender
    168
    DOZVOLJENI PREDMETI

    Na stadion se može unijeti fotoaparat, mobitel, dalekozor i rasklopni kišobran maksimalne dužine od 30 cm.
  • SAS1987
    13.7k
    Na stadion se može unijeti fotoaparattrender

    h27e2d1zl91elua4.jpg
  • bbb medimurje
    3k
    ne kuzim zakaj nebi svi godisnjaci dosli
    ajde uvijek ima neko ko ne dođe, al ocekujem vise od 95% godisnjaka na tribini
    Mojom nekom logikom ovih prvih par dana godisnje su uzimali ljudi iz zagreba i okolice
    Danas godisnje uzimaju ljudi udaljeni od zagreba kojima se ne isplati dolaziti samo zbog karte
    Svakako ocekujem okok 15 000 nasih ili s tovarima oko 17 000 ljudi
    nadam se da nisam preoptimistican
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Govoriš to kao da su to neka 2 stopera, a tamo na pripremama plivali gdje god su stigli.
  • NORTE
    9.5k
    Može se dogoditi da ljudi koji u toku dana budu htjeli kupit godišnje za sjever to neće uspjet već će morati pričekat ponedjeljak.deda
    I to je u redu.
  • NORTE
    9.5k
    Izvor: IndexNeki tip sa Zapada
    Ktc neće startat? Nevjerojatno mi je i da Drmić nije u prvoj.
  • bbb medimurje
    3k
    Vidim da dosta dobro kapaju karte od otvaranja karatane
    Ima netko info dal je guzva?
  • Mladen
    24


    Na N1 sad rekli da je veliki red, ali prekasno sam se uključio jer su već vratili u kadar novinarku pa ga nisam vidio.
  • bbb medimurje
    3k
    Znaci moguce da dosla ekipa iz ostatka hrvatske po godisnje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.