• FLYZG
    27
    ...jesi tako razmišljao i prije recimo 15,20 godina?
  • LovroZG
    1.3k
    Kakve veze ima to kak sam ja razmišljo prije 15-20 godina? Jel to mijenja argumentaciju možda?

    Btw - bio sam klinac
  • BluePhone67
    3.3k
    jesi tako razmišljao i prije recimo 15,20 godina?FLYZG

    Jesi cuo za slucaj Daksa, ili jesi cuo Zanetica, jesi cuo za Monsidera, Vidjaka, ili jesi cuo za Hudu Jamu ? Prije ,30 godina ????
  • markoli
    1.7k
    Brojali smo oba, i Hajduk broji oba kola. Kasnije je ustavni sud poništio odluku o poništenju 34. kola.
  • FLYZG
    27
    ..."ne nikada nisam čuo za tako nešto daj mi objasni molim te"???,uglavnom ne želim više na takav način raspravljati,polemizirati jer odlazi predaleko,nije mi to bio cilj,samo sam želio iznjeti svoj stav i mišljenje u vezi osnutka voljenog kluba,ali očito je sve u lijepoj našoj tako da završi sa ustašama i partizanima,stoga smatram da ovaj razgovor nema smisla...
  • BluePhone67
    3.3k
    "ne nikada nisam čuo za tako nešto daj mi objasni molim te"???,uglavnom ne želim više na takav način raspravljati,polemizirati jer odlazi predaleko,nije mi to bio cilj,samo sam želio iznjeti svoj stav i mišljenje u vezi osnutka voljenog kluba,ali očito je sve u lijepoj našoj tako da završi sa ustašama i partizanima,stoga smatram da ovaj razgovor nema smisla...FLYZG

    E to ti je Gradjanski i ustase i partizani, kao i Dinamo. Ko jaje jajetu. A ako nisi za ove znao prije jer je bila cenzura od komunjara i zlocinaca tako je i Gradjanski imao cenzuru. Ako ti danas ne razumijes zasto nema materijala nekih i potvrda da bi sebe zadovoljio neces nikada niti razumjeti
  • FLYZG
    27
    ...upravo tako,jer da si donekle proučio povijest kluba i da znaš nešto o tome možda bi ti bilo jasnije da se recimo eto za tvoj info 1998 pisalo da smo osnovani 1903,recimo opet za tvoj info 1975 se pisalo da smo osnovani '45,a eto vidi 2011,točnije 2019 se piše da smo nastali 1911...rekli bi Boysi sa sjevera:"kako to","kako to"??
  • Kwedi
    3.8k
    ako ćemo se igrati tehnikalija, dinamo je osnovan 17. studenog 1998. :smile:
  • FLYZG
    27
    ...znaš što je problem u cijeloj priči??? To što svatko piše i tumači kako njemu/njima paše,nitko ne želi sjest,pričat,pročitat,odvagnut,realno pogledat,nego netko se sjeti da bi sada bilo dobro progurat 1911 i eto,pa se netko sjeti 1903 i eto,pa da budem do kraja fer i '45-tu i onda na koncu eto ti bačene kosti pa neka se igraju...
  • LovroZG
    1.3k
    upravo tako,jer da si donekle proučio povijest kluba i da znaš nešto o tome možda bi ti bilo jasnije da se recimo eto za tvoj info 1998 pisalo da smo osnovani 1903,recimo opet za tvoj info 1975 se pisalo da smo osnovani '45,a eto vidi 2011,točnije 2019 se piše da smo nastali 1911...rekli bi Boysi sa sjevera:"kako to","kako to"??FLYZG

    E sad, postoji razlika između vođenja podataka i falsificiranja povijesti. Ovo šta sam ti ja reko potječe sa nekoliko raznih mjesta među kojima je i povijestdinama.com . Ak se ne varam, kolko je legitimna ta stranica ti može reć @markoli
  • FLYZG
    27
    ...ok,znači prije dvadeset,trideset godina smo falsificirali povijest,a vidi 2011 smo najtočniji i najispravniji,voljom toga istog koji je prije dvadeset,trideset godina tvrdio suprotno,zar nije malo licemjerno?
  • BluePhone67
    3.3k
    ok,znači prije dvadeset,trideset godina smo falsificirali povijest,a vidi 2011 smo najtočniji i najispravniji,voljom toga istog koji je prije dvadeset,trideset godina tvrdio suprotno,zar nije malo licemjerno?FLYZG

    Ne razumijem, gdje god taknes dinamo i mijenjanje imena je gradjanski
  • BluePhone67
    3.3k
    upravo tako,jer da si donekle proučio povijest kluba i da znaš nešto o tome možda bi ti bilo jasnije da se recimo eto za tvoj info 1998 pisalo da smo osnovani 1903,recimo opet za tvoj info 1975 se pisalo da smo osnovani '45,a eto vidi 2011,točnije 2019 se piše da smo nastali 1911...rekli bi Boysi sa sjevera:"kako to","kako to"??FLYZG

    Ne mozes proucavat povijest kluba dinamo ako ne uzmes kontekst politike .. pa kombiniraj klub povijest i politiku mozda dodjes do zakljucka
  • FLYZG
    27
    ...nije samo Građanski,nego je i prvenstveno HAŠK,Concordia,kasnije u nekim zapisima se spominje ZET i Sparta...
  • BluePhone67
    3.3k
    nije samo Građanski,nego je i prvenstveno HAŠK,Concordia,kasnije u nekim zapisima se spominje ZET i Sparta...FLYZG

    Svi klubovi postoje i danas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.