• FLYZG
    27
    tako je ali u tom trenutku 1945 svi klubovi su ukinuti,prestali su postojati i osnovan je na temeljima istih novi,u našem slučaju Dinamo!,znači ne na temeljima Građanskog samo nego i ostalih ZG klubova tada,pa u konačnici HAŠK-ovac Medarić je predložio naziv Dinamo!
  • BluePhone67
    3.4k
    Dak ti meni reci kada se vec bavis tematikom Dinamo i povijest, spominjes druge klubove zg nogomet itd. Osim sto ne znas da je hask postao akademicar nakon sto su ugasili, dali je Concordia dobila svoj klub ?

    I posto sve znas a opet se tice ove teme, a svi znamo da je Dinamo nosio zvijezdu na dresu ? Dali recimo nesto znas o tome, dali su to bili njihovi dresovi ?

    I mozes odgovoriti od koje godine do koje godine je bio fdk i fd ?
  • 000
    941
    Nemojte se ljutiti decki, samo sam prebacio na sve na sank.
    Mozda ako otvorimo temu Bespuca Dinamove povijesne zbiljnosti, mozemo o tim stvarima tamo.
    Nostalgija mi je jako draga tema, vise rezervirana za kolekcije i rijetke stvari.
  • BluePhone67
    3.4k
    medaric je igrao i za gradjanski i kaj sad ?
  • BluePhone67
    3.4k
    Medaric inace slovi inace kao ubaceni element preko kojeg se i odigralo to sve
  • FLYZG
    27
    ...prvi dresovi su posuđeni od ZET-a,klub je osnovan kao fiskulturno društvo komunalaca,do 1949 kada prelazi samo na sportsko društvo,i u konačnici 1950 kao samostalni nogometni klub...
  • BluePhone67
    3.4k
    prvi dresovi su posuđeni od ZET-a,klub je osnovan kao fiskulturno društvo komunalaca,do 1949 kada prelazi samo na sportsko društvo,i u konačnici 1950 kao samostalni nogometni klub...FLYZG

    Sto to znaci da je fdk bio 49 ? I kakve je dresove imao zet, grb ?
  • BluePhone67
    3.4k
    ooqy7v48g15qqnja.jpg
    Koje godine je ovaj tekst pisan ? U monografiji zagrebackog nogometa ???? Sorry kaj nije pisan 45 god
  • FLYZG
    27
    ...gle,što got ja tebi sada kažem ti ćeš pobit,drago mi je iako sam očito u ovoj temi sam da sam mogao iznjeti svoj stav i mišljenje i neda mi se više upuštat u nešto što neće bit prihvaćeno,inzistiraš sada na glupostima,navlačiš mak na konac,tražiš dlaku u jajetu kako got,isto tako mogu i ja,materijala imam i ako si donekle sa pažnjom čitao moje komentare uvjerio si se u ono što tvrdim dokazano,nepobitno,mada sa svog stanovišta ti ćeš to i dalje pobijat tako da...
  • LovroZG
    1.3k
    ok,znači prije dvadeset,trideset godina smo falsificirali povijest,a vidi 2011 smo najtočniji i najispravniji,voljom toga istog koji je prije dvadeset,trideset godina tvrdio suprotno,zar nije malo licemjerno?FLYZG

    Ja razmišljam svojom glavom na temelju nama svima dostupnih informacija. Boli me kurac čijom voljom je G ubačeno u ime (niti je to argument niti bi to trebalo mijenjat nečije mišljenje). A još manje me je briga šta je neko pričo o toj problematici kad se gurao HAŠK u cijelu ovu priču.
  • FLYZG
    27
    ...eto slikaš ono što ti paše,ajde otvori još ponešto SLUŽBENO pa poslikaj!
  • BluePhone67
    3.4k
    gle,što got ja tebi sada kažem ti ćeš pobit,drago mi je iako sam očito u ovoj temi sam da sam mogao iznjeti svoj stav i mišljenje i neda mi se više upuštat u nešto što neće bit prihvaćeno,inzistiraš sada na glupostima,navlačiš mak na konac,tražiš dlaku u jajetu kako got,isto tako mogu i ja,materijala imam i ako si donekle sa pažnjom čitao moje komentare uvjerio si se u ono što tvrdim dokazano,nepobitno,mada sa svog stanovišta ti ćeš to i dalje pobijat tako da...FLYZG

    Ako imas materijala dokazi da je fdk bio do 49 god i dokazi ako je dinamov dres sa zvijezdom bio dres drugog kluba ili dokazi da dinamo nije komunjarski klub kojeg su osnovali komunisti, dalmatinci pa cak i ubojice ?? Dokazi da su navijaci gradjanskog prestali navijat za Dinamo jer su oni bili zidovi, hrvati, ustase kao i uprave sve sto Dinamo ocito nije jer su ga osnivali komunjare, dalmatinci i cetnici
  • FLYZG
    27
    2ce6ugseao44kwub.jpg
    ...uglavnom malo ovako,malo onako
  • BluePhone67
    3.4k
    Ti ovdje sada stavljas tekst iz koje godine novijeg datuma koliko mogu skuziti, kao prvo vidi se da,je tekst pristran i tipicno komunjarski ili ti tvoj Dinamovski jer je Dinamo nastao od komunjarqa, dalamtinaca i cetnika jer spominje Danica kojeg su ubile Ustase a ne spominju koga su oni ubili.

    Moze fdk ? Godine to je osnova dinamove povijesti
  • BluePhone67
    3.4k
    eto slikaš ono što ti paše,ajde otvori još ponešto SLUŽBENO pa poslikajFLYZG

    Slikano iz jugoslavije kada se za gradjanski, hude jame islo na goli otok.. nesto protiv
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.