• NORTE
    8.4k

    Mnogi klubovi tako najave obnovu stadiona pa ništa od toga ili to traje jako dugo. Ta Valencia je već desetljeće u dubiozama. Barcelona također, obnova odavno najavljena, a oni sad u nikad gorem stanju.
  • Frodo
    65
    Pa Valencia gradi stadion od 2007. samo nemaju love, već nekoliko puta su mijenjali investitore. Kada sam ja bio na Mestalli novac od stadionskih tura išao je u blagajnu za obnovu. Mislim da su prije 2-3 mjeseca “samo” revidirali plan, valjda je ovo plod revizije. Taj stadion ih i uništava, otkad su ušli u tu izgradnju nikako da se vrate na svoje mjesto. Nije mi jasno zašto su uopće ulazili u to, Mestalla je zanimljiv stadion.

    Ne znam jel već spomenuto, Barcelona će 2023/24 igrati na Olimpijskom stadionu na Montjuïcu na kojemu je jedno vrijeme igrao i Espanyol. Meni vrlo zgodan stadion izgrađen za Svjetski izložbu 1929. do danas je zadržao izvoran izgled s temeljitom rekonstrukcijom 1992 za OI. Zna se već neko vrijeme, ali prije 2-3 dana službeno je potvrđeno. Ali kako je iznad objavljeno, tko zna što će od toga biti na kraju.
  • NORTE
    8.4k
    Szceczin, stari stadion srušen i na istom mjestu izgrađen novi, sve u 2.5 godine, a cijelo vrijeme igrali su na istom mjestu.

    Ovako je to izgledalo u 12.mjesecu 2019.
    s20chldcn1rrl2ua.jpg
    yny97cap0ygv3lxt.jpg

    Sad to ovako izgleda
    k16vls3zd3sgyju8.jpg
  • SAS1987
    13k
    stari stadion ima krive tribine :lol: :lol:
  • xavier
    11k
    stari stadion ima krive tribine :lol: :lol:SAS1987

    Gledam i ne vjerujem :rofl:

    Koja je tu bila ideja? :brow:
  • Infinity
    14.9k
    Kod Veleza je tako iza gola tribina bila kriva. Srusili su ju i napravili novu. Neki dan primjetnih isti slucaj u Zmijavcima

    6fqzcyivtllgerev.jpg
  • SAS1987
    13k
    Gledam i ne vjerujem :rofl:xavier

    Rijetke su prilike da se navijači Dinama sprdamo tuđim stadionom :rofl:
  • Eduardo
    16.8k
    Sveti Martin na Muri
    9htp9482mcivx77h.jpg
  • SAS1987
    13k
    Stadion Jagiellonii (Poljska), 22k

    lyadbixm8rwdmrdj.jpg
    civx2g2j1cqxnyqa.jpg
    3x0ircm8xwrp4m0n.jpg
    zmw539900u3b7r6q.jpg
  • deda
    26.3k
    To je to što nama treba. 100%
  • marcio amoroso
    31.4k
    Samo plava umjesto žute i bijela umjesto crvene. Fantazija za nas :starstruck:
  • Dino
    2.1k
    Zakljucio sam da nama treba bilo koji normalan stadion pristao bih na 97% stadiona na ovoj temi. :rofl:
  • SAS1987
    13k
    I realno se napravi za nekih 65-70 milja. Maksimalni kredit (30 godina?) znači da bi rata bila okolo 3 milje € godisnje. Jedna milja od novih TV prava a ak sa novim stadionom nebi povecali prihode za par milja € onda smo stvarno idioti. Takav stadion bi bila financijska injekcija klubu a ne trosak.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Dodati koji red za dodatnih 1000-2000 sjedalica i idealno.
  • Mali dioničar
    13.4k
    Samo plava umjesto žute i bijela umjesto crvene. Fantazija za nas :starstruck:marcio amoroso

    Treba biti točno ovako žuto i crveno prvih nekoliko godina i to kao homage Gradjanskom. Onda kad se mijenjaju stolice promijeniti ih u plavo i bijelo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.