• Infinity
    14.9k
    Gledam mu statistiku sad; 28 utakmica - 20 golova (u cijeloj karijeri 28) i 6 asista prošle sezone.Eduardo

    Nesto kao Vrucina u Vardaru u toj istoj ligi.

    Koliko je ta liga dobra i kakav potencijal su ti igraci govori dovoljno cinjenica da je Shkëndija prije par sezona naprijed imala trojac koji je zabio 70tak golova za sezonu. Nitko od njih nije iz Shkëndije otisao u neki znacajan klub.
  • NORTE
    8.4k
    Miško je stvarno zabrijao, odu im Tomić, Drmić, Murić i Pavičić...dovedu Pavlovića, Budicina bez nekog iskustva i rezultata za trenera, a Miško priča da je sve pet...
  • Krizy
    33.6k
    Zasad samo zapisujem sve a analizu ću na kraju prijelaznog roka.
    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/172071
  • Mali Zeus
    8.7k
    Ko bog. :ok:
  • deda
    26.3k
    Loksa - Celje 1-1 Bošković
  • deda
    26.3k
    ATSV Wolfsberg - Osijek 0:4 (Mierez, Mance 2, Petković)
  • deda
    26.3k
    Rijeka - Brinje Grosuplje 6:0 (Bušnja, Obregon, Vukčić, Frigan, Stanić, Vrančić)
  • bbb medimurje
    2.8k
    Prije godinu dana si u jednom razgovoru rekao da navijaš za Dinamo. Je li to uistinu tako?

    - Nemam s tim problema. U mojoj obitelji se uvijek navijalo za Dinamo. Kada sam odlazio u Dinamo navijao sam za njih, ali ja tamo nisam dobio priliku. Ako me netko pita koji sam klub simpatizirao u Hrvatskoj, odgovor je Dinamo. Ali, sada kada je došla prilika da dođem u Hajduk, kada sam razmišljao, rekao sam imaš poseban motiv uzeti s Hajdukom titulu jer mi Dinamo nije dao priliku. Ne zamjeram ja njima ništa, ali želim pokazati da su pogriješili. Hajduk je veliki klub. Kada sam vidio atmosferu na finalu kupa, mogu samo reći 'skidam kapu svima'. Takvu atmosferu nema nitko u Hrvatskoj. Moj cilj je titula s Hajdukom.

    Toni Borevković

    Jedan od onih 'navijam za dinamo al zelim da hajduk uzme titulu' ili onih 'dinamovac sam ali oblacima sinu u zagrebu livajin dres'
  • Krizy
    33.6k
    Da je junior, imao bi šanse za takvo što. Ovako može samo natopiti dres suzama :kiss:
  • NORTE
    8.4k
    Jedan od onih 'navijam za dinamo al zelim da hajduk uzme titulu'bbb medimurje
    Takvi su mi najdraži.
  • The Undertaker
    3.7k
    Po čemu se Borevković razlikuje od Vrsaljka, Modrića, More, Čopa, možda oba Šutala, Livakovića, Drmića, itd...? Skidam mu kapu jer nije naglo dobio amneziju i pošteno rekao kako stvari stoje.
  • maddaddam
    2.9k
    Svidjelo mi se sve što su sam čuo od njih. Isto kao kada mi je Marjan spomenuo Hajduk, bilo je u to vrijeme kontakata s Dinamom. Ljudi iz Hajduka su mi rekli da je cilj borba za titulu, da će glavni igrači ostati, to me privuklo, borba za naslov prvaka. Time su me kupili.

    Oči mi orose kada vidim da nogomet nije skroz propao, da postoje igrači koji će igrati za priču. Time su ga kupili.
    Igraj gdje hoćeš ktj, samo ne spominji Dinamo.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    ne kužim ovo dokazivanje da je dinamo pogriješio.... :sweat:

    frende, sa 25 godina dolaziš na posudbu u hajduk...da je dinamo pogriješio, ovaj prijelazni rok bi potpisao u najmanju ruku za benficu.
  • Ludovic IX
    5k
    U dinamu bi bio 4.izbor, tamo je prva opcija. Nek ide di hoće. Po mojoj procjeni, Perić polomljen je bolji stoper od njega.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    recimo, meni je primjer za "dinamo je pogriješio" amir rrahmani

    igrao poprilično dobro u dinamu, pušten za smiješnu lovu, sad igra u napoliju i vrijedi valjda 30 000 000 eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.