• vafenss
    233

    4-0 ahhahahaha, Mađarima se samo naklonit za ovo

    Steta za Fince
  • Infinity
    15.2k
    Steta za Fincevafenss

    Ko ih je*e :love:
  • Eduardo
    17.2k
    :sweat:
  • Eduardo
    17.2k
    Transferi u ljeto 1996.
    lgikvlp7tchmqam3.jpg
  • Krizy
    35.1k
    Cluj trenutno u kadru ima čak 9 hrvatskih igrača.
  • superhik
    10.2k
    Cijene godišnjih ulaznica u Premier ligi

    Season-Tickets-Tables-e1655559021587-2048x1960.png

    Season-Tickets-Tables2-2048x2048.png
  • Ludovic IX
    5.1k
    arsenal sa nekih 40000 pretplatnika ubire i 60 miliona funti godišnje + prihodi na sam dan utakmice.

    i imaju prosječno vrijeme čekanja od 10 godina da uđeš na listu kupaca godišnje karte. Liverpool je svoju "waiting listu" zatvorio još 2011-e jer nema smisla ju punit i davat nadu ljudima.
  • deda
    27.5k
    Koliko oni daju tj. ostavljaju za prodaju na dan tekme
  • superhik
    10.2k
    Most clubs have excess demand for tickets compared to their stadium capacity. Palace, Leicester (with a £10 admin fee to join), Liverpool, Tottenham and West Ham all have waiting lists — with some of these self-imposed to make the most of casual ticket sales.

    Arsenal say they have a waiting list of between five and 10 years, Aston Villa have around 23,000 people waiting, Wolves more than 10,000. Manchester United say their waiting list is more than 100,000 and only open to members. Leeds have more than 20,000 waiting and also charge a £10 admin fee to join.

    Everton say their list has grown to 25,000 in three seasons. There are two tiers and those in second tier can boost their position (moving into tier one) by purchasing an official membership.

    Newcastle are expected to have a waiting list when tickets are made available.

    At Wolves, you must be a member, which costs £38, to be on the waiting list and the same applies at Leicester, who don’t charge a fee.

    Tottenham supporters must purchase a One Hotspur+ membership to be assigned a place on the waiting list, which stand at over 80,000. Adult prices start from £48.
  • Infinity
    15.2k
    Koliko oni daju tj. ostavljaju za prodaju na dan tekmededa

    Ne znam za njih, ali se sjecam nekog clanka od prije mozda i deset godina. Dortmund je davao u prodaju 50% i digao na 60% kapacitet za godisnje.

    Oni su to pravdali velikim listama za cekanje, ali su isto tako rekli da je to mozda i los potez, jer je za odrzavanje velike navijacke baze potrebno da sto veci broj ljudi dodje na barem jednu utakmicu.

    Ako imas kapacitet 80.000 mjesta i ako imas 80.000 istih ljudi na stadionu, ostali ce se teze povezati s klubom, a onda imas i pogled s druge, financijske strane. Tih 80.000 ce kupiti maksimalno 80.000 dresova kad dodju na utakmicu. Ako imas 40.000 stalnih i 40.000 koji se smjenjuju, stalno imas potencijal da prodajes dresove 'novima'. Naravno, dres je samo primjer.

    Klubu se u svakom slucaju isplati, a i zdravije je imati manje godisnjih. Naravno, ne mozes ih sad ukinuti, ali neka mjera i balans postoje.
  • Ludovic IX
    5.1k
    barcelona ima službeno 86000 pretplatnika od kojih 20000 skoro nikad ne dođu na tekmu pa se njihova mjesta stavljaju u prodaju tako da nekih 30000 karata ostaje u redovitoj prodaji. bio sam 2006-e na prosalvi naslova prvaka protiv Espanyola i dvije ulaznice sam platio 150 Eura - ništa posebno dobra mjesta, mjesta iza gola nekih 5-6 m gore
  • deda
    27.5k
    Meni je neki omjer od 70-30 za godišnje ok. To bi trebalo davati šansu svima da dođu na tekmu. Iako realno taj problem imaju samo Englezi i dio Nijemaca.
  • marcio amoroso
    31.9k
    West Ham doveo Marokanca Aguerda iz Rennesa. Lik je stoper i ima 26 godina. Zanimljiva je cijena od 35 milijuna eura.
    Ne treba pretjerivati, ali stvarno bi bio grijeh dati Šutala ispod 20 milijuna fiksno.
  • deda
    27.5k
    Rekao bih da mi imamo slabe veze na Otoku. Ili nam je Ben napravio slabu reklamu.
  • Ludovic IX
    5.1k
    dinamo u ovom trenutku vjerojatno top talent ne može prodati za više od 20 miliona + možda neki bonusi.. zapravo ono za koliko su prodani Olmo i Gvardijol a oni su bili ili reprezentativci Španjolske ili prepoznati od RBL kao buduće svjetske zvijezde..

    Šutalo je iskočio ali nije on potencijal kao Gvardijol bar ne za te klubove koji bi to mogli platiti tako da ja ne očekujem 20+ miliona za njega tj ne očekujem (ne želim) da ga uopće prodamo sad.

    Magarad je prodala Vlašića za 8,5 miliona englezima a da je bila neka druga liga, nebi ni 7 bilo.Za biuka kao neki top potencijal će oni dobit 5-6 miliona a mi bi počeli sa 10 recimo za njega jer nije ispunio očekivanja prošle sezone pa bi 10 bila dobra početna točka.

    Možemo mi očekivati 30-35 miliona ali činjenica je da je to zapravo nemoguće. Igrač 10-og kluba u Francuskoj će vjerojatno u Englesku za 20+ miliona a nije 50% talenat ko neki naš
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.