• deda
    27.4k
    Dobro nam došao :up:
  • NORTE
    8.9k
    Zašto preporođeni hajdučki Hns ne može imat temu na zoni pa se mora brisat?
    Ne valja uvod i zaslužuju bolji?
  • Infinity
    15.2k
    Jednog dana kada je nas cijenjeni pokretac foruma, kolega Eduardo otvorio hrpu tema za start foruma, na istome je bila tema HNK Hajduk uz pocetni post da bi mozda netko nesto imao reci o najvecem rivalu.

    Nedugo nakon sto je forum poceo s radom mnogima je ta tema zasmetala. Sta HNK Hajduk radi na Zona Dinamo? Zasto im se daje prostor?

    Shvatili smo gresku, postove prebacili u HNL i obrisali temu. Sve se cinilo super.

    Cetiri godine kasnije, na forumu ne postoji tema HNK Hajduk, ali postoji nekoliko tema koje se bez problema mogu preimenovati u HNK Hajduk. Isto tako ti i jos neki pokusavate otvoriti nove teme koje mogu komotno nositi naziv HNK Hajduk.

    Mene je, majke mi moje, stid! Na ovom forumu su neki vise opsjednuti Hajdukom nego Dinamom. Ja cu vam ako zelite otvoriti temu HNK Hajduk i pisite koliko vam volja, ali da to bude jedina tema gdje se o njima pise. Ocito nam je to cetiri godine nakon brisanja opet potrebno.
  • NORTE
    8.9k

    I ti meni pišeš o Hajduku nakon što sam otvorio temu o Hns-u koji aktualno u viši rang gura novoosnovani Zadar, što je bio i uvod u temu.

    To što neki od teme Shit of the day rade sprdačinu je skroz druga stvar, i dužnost moderatora da zonu održavaju normalnom.
  • Infinity
    15.2k
    Da, jer da je bila prica da ce se zvati Marsonia sigurno ne bi otvorio tu temu. Otvorio si jer ti je Zadar = Hajduk. Tovarski HNS...
  • NORTE
    8.9k
    da je bila prica da ce se zvati Marsonia sigurno ne bi otvorio tu temu.Infinity
    To si u pravu. No poanta o lijepoj priči ostaje.
  • Baneki
    712
    Nažalost, ovom forumu nedostaje ignore opcija, znam da nije do moderatora, nego do sustava. Svim moderatorima sve pohvale na trudu, svim forumašima veliki pozdrav.
  • NORTE
    8.9k
    Sve je više informacija koje prvo osvanu na zoni pa se zatim objave kao članci na portalima.
  • maddaddam
    2.9k
    Da otvorimo zona portal?
  • Bosna86
    11.5k
    Da otvorimo zona portal?maddaddam

    Nema od toga ništa… Nudjeno je vise puta studentima novinarstva ili nekim zaljubljenicima da pišu najave ili tekstove koje bi mi stavljali na društvene mreže, nitko se nije javio… Para nema, ali zona na društvenim mrežama ima doseg od nekoliko desetina tisuća ljudi tako da to ne bi bila losa odskočna daska
  • puxigadjurdja
    1.4k

    kome se treba javit? Pošaljem u (ne u 3pm) neke do sad objavljene tekstove.
  • maddaddam
    2.9k
    Nema od toga ništa…Bosna86

    Vidis da ipak ima :cool:

    Ideja je ovakva. Zona ima svakodnevno odlicne tekstove na FB i IG platformama.
    To, i povezivanje jos nekih kvalitetnih stranica, moglo bi dovesti do booma na sceni.
    Razradio sam koncept davno jos, ali sam lijen sam da zagrebem.
  • Bosna86
    11.5k
    Javiti će ti se netko od kolega

    Naravno da mogućnost postoji… Samo netko treba platiti web stranicu, pa ju netko treba i održavati… Zona već sad ima nekakvu reputaciju da si ne možeš dozvoliti da izbaciš tekst svakih 10 dana… Tko god ima voljan, dobiti će podršku
  • Draž
    1.1k
    Ideja je odlična.
    Ako ikad bude blizu ostvarenja, a nedostajat će jedan čovjek za pisanje, stvaranje, održavanje i promoviranje, spremno ću se staviti na raspolaganje Zoni.
    Nekog iskustva sa pisanjem za portale čak i imam...
  • Eduardo
    17.2k
    Pokrenuti portal kao portal nam je možda i najmanji problem.

    Kolega @maddaddam spominje tekstove na Facebooku i Instagramu, ali ovo je malo složenija, zahtjevnija i kompliciranija priča od toga, priča je to koja bi iziskivala puno više pažnje i vremena.

    Po nekom našem mišljenju morali bi ponuditi izuzev toga i neki dodatni sadržaj u obliku kolumni, analiza, intervjua i sl., a nismo sigurni da možemo to izvesti na nekoj ozbiljnoj razini na kojoj bi držali određenu razinu kvalitete na duži vremenski rok. Prvenstveno jer je to sve na volonterskoj bazi i pitanje je koliko dugo bi taj početni entuzijazam trajao kod ljudi koji bi bili spremni uskočiti s nama u taj projekt.

    Nismo još ništa odlučili, nismo odbacili, razgovaramo među sobom, a vi slobodno nastavite s prijedlozima i sugestijama.

    Ponavljam, uopće ne sumnjamo da bi se to dalo napraviti, ali nismo sigurni koliko mi možemo to nositi, a da se neko od nas poslovno u to ne upusti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.