• db-izbjeglica
    11.8k
    ovaj skandal u splitu je nešto najurnebesnije ikad na hrvatskoj političkoj sceni... :rofl:

    majku ti milu, likovi bi se bavili politikom, vodili grad, predstavljaju se nekakvim turbointelektualcima, toliko pametni da mogu sa sigurnošću tvrditi nepostojanje boga, dolaze iz stranke koja se zove "pametno", a padnu na nuđenje minđe sa lažnog tinder profila :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

    pa klinci u 2. srednje iz najlošije srednje škole ne bi pali na takvo što... :rofl:
  • maddaddam
    2.9k
    majku ti milu, likovi bi se bavili politikom, vodili grad, predstavljaju se nekakvim turbointelektualcima, toliko pametni da mogu sa sigurnošću tvrditi nepostojanje boga, dolaze iz stranke koja se zove "pametno", a padnu na nuđenje minđe sa lažnog tinder profila :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:db-izbjeglica

    Sve oni znaju, najljepsi, najpametniji... Najposteniji:

    "30.000 ljudi stoji na stadionu, svjesni pljačke koju trpe već godinama od strane HNS-a i kolo nakon što su se uvjerili da niti VAR ne može pomoći da se obraniš od lopova, da nema te institucije kojoj se možeš obratiti dok iz kola u kolo gledaš pljačku na štetu kluba kojeg voliš.

    30.000 ljudi je svjesno da nam sport u šapama drži osuđena kriminalna stranka, koja nikad nije dozvolila da se kriminalna sudačka hobotnica iz afere "Pošteno suđenje" ukloni iz nogometa, već je osuđene vraćala u sustav po odsluženju kazne, a neke je pustila da se bijegom iz Lijepe naše rugaju s pravosuđem i svima onima koji su puštali institucije da rade svoj posao.

    30.000 ljudi u svakom pogrešno dosuđenom faulu, autu, korneru, kartonu, penalu više ne vide previd, već samo nastavak pljačke u režiji kriminalne sudačke hobotnice koja odgovara samo jednom kriminalcu - sponzoru osuđene kriminalne stranke koja u šapama drži cijeli naš sport.

    I tad u trenutku tog faula, kartona, čega god već, te tribine zaviču i što treba i što ne treba, jer vikati "Članu pravomoćno osuđene kriminalna hobotnice!" ili oznake uzaludnih sudskih presuda odavno nema smisla.

    Ukoliko se neki Rom osjetio povrijeđen kad se takvi neprimjereni povici čuju u afektu na stadionu, ja mu se iz srca ispričavam u ime cijelog našeg Grada, jer ništa što se događa na tom stadionu nema veze s Romima, već isključivo s "velikim Hrvatima" koji bi rođenu mater prodali za šaku zobi iz ruke gazde iz Međugorja", poručio je Ivošević.
  • maddaddam
    2.9k
    Navijači Dinama u Splitu imaju bolji tretman od onog koji su pripadnici Torcide dobili u subotu u Zagrebu, smatra on. “Navijači su generalno izloženi represiji, ali BBB-a je manje i moram pohvaliti PU splitsko-dalmatinsku jer je jedna od najboljih u Hrvatskoj. Vjerujem da se ovakve scene u našoj županiji na utakmicama ne bi dogodile”, kaže.
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    Jbg, kako li je ta famozna PU SDŽ "medu najboljima u HR" dopustila da se kamenuje bus Dinama iako su samo par minuta prije tovari istu stvar Boysima napravili..
  • Jaro
    5.1k
    evo jucer/prekjucer je ista ta PU naganjala lika (ili mozda dvojicu) koji su im bjezali na skuteru od Splita do Sibenika i nista - razbio se murjak....
  • Mali Zeus
    8.7k
    Dakle Ivošević se pojavio s isprintanim porukama, Baričić nakon 3 poruke slao slike spolovila, a Puljak ga sveo na nastranog invalida.
    Kakav show. :lol:

    Taj Ivošević očito nemre protiv sebe, opet će uskoro nešto napisati ili reći, ima problem ili više njih, ali Puljak ga podržava do kraja, mora da ima neke Puljkove kompromitirajuće fotke ili nešto. A onog Baričića skoro da mi je žao. Skoro.

    PU SDŽ najbolja u državi, a nedavno podijelio svoje traumatično iskustvo kada su ga nakon tekme u Splitu držali u stanici cijelu noć pa je morao propustiti maturalni rad iz geografije. Tugy plaky.
  • Neki tip
    18.3k
    Moglo bi na temu stadioni.. ali tamo je vec, mislim, bio.

    Pa me sad zanima tko pozorno prati temu ili tko je naprosto poznavatelj.. tko prvi pogodi ciji je/koji je ovo stadion ima pivo od mene na prvoj iducoj Dinamovoj tekmi. :smile:

    @Mr Blue nije u natjecanju, jer zbog njega sam i čuo za ovo kultno mjesto urbane stadionske arhitekture.. pa on pivo ima svakako!

    q83nw4ap37n15ivd.jpg
    cyvr0vf1dohmrb07.jpg
  • Crusades1986
    9.3k
    Belgijski klub koji je u par sezona došao iz četvrte u prvu ligu mislim
  • maddaddam
    2.9k
    Mali hint. Kultni belgijski stadion.
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    Tocno je.. provjerio ja sliku, ali nisam htio komentirati, nebi bilo posteno :grin: . Inace, evo savjet za one koje manje briga, u ovakvim situacijama se moze koristiti reverse image search
  • maddaddam
    2.9k
    Da. Ove godine su u kvalama za UCL. Čudo po meni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.