• xavier
    11.1k
    Najteže su utakmice u kojima unaprijed upišeš pobjedu. Meni uopće nije drago zbog najavljenog sastava tovara. Više bih volio da dolaze u najboljem sastavu.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Ljudi uzivajte,opustite se, titula je naša,ljubomorno ju čuvajmo.
    Posao smo obavili u Šibeniku a ovo danas je šlag na tortu.

    Ocekujem jos jedno vrhunsko izdanje tribine, a i momcad se diže tako da ocekujem dobar nogomet s naše strane.
  • blue heart 72
    1.4k
    Mene magarad ne zanima ni pola posto, ovaj ili onaj sastav sasvim svejedno. Jedino što želim da ih doslovno razguzimo i da trpamo koliko god ide ništa drugo. Ako može 10 komada, neka bude 10, ako 5 neka bude 5, samo da u nijednom trenutku ne spuštamo papučicu gasa. Što se izdanja na tribinama tiče tu nema ni najmanje sumnje da će opet biti top
  • InatiseSlavonijo
    459
    6jv83tlkevkefy5v.jpg
    Pripreme za put :grin:
  • ipod1802
    0
    Pozdrav, zadnja nada mi je ovo... Jel ima itko da je iz nekog razloga morao odustati od utakmice i da ima kartu viška? Bio bih do neba zahvalan!
  • Keyser Soze
    8.2k
    Purgeri, danas slavimo najslađi naslov u zadnjih 15 godina! Vidim da zovu kišu, al jedina kiša danas će bit kiša golova u tovarskoj mreži! AJMO DINAMO!
  • Alen
    79
    mo5p69o8r54wlxvi.jpg

    Živili!
  • Krizy
    36.6k
    Živio i dobrodošao na Zona Dinamo. Topla dobrodošlica (ili hladna ako pijete pivo) i ostalim novim korisnicima :grin:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Grgicu zvizdat svaki kontakt loptom, pa nek se onda bahati
  • Krizy
    36.6k
    U slučaju odlaska Livaje, Krstanović se spominje kao idealna zamjena, pošto su jednako dobri u izvođenju penala.
    Ajmo ih dobit, nema ljepše nego da su ovako došli na proslavu naslova. La papa
  • Olmic
    2.7k
    Ne igra im Kalinić, Elez, krov, mađar
  • cron1ck
    1.6k
    Sinoć malo zaglavio i tek se sad probudio. Normalno prva stvar ujutro se otvara Zona i vidim stvara se neka loša atmosfera, kao "revijalna" utakmica, pa ova utakmica je kruna sezona i veliki praznik nogometa za nas, očekujem kako je napisao netko kišu golu u mreži magaradi. Idemo ljudi nabrijavanje na najjače jer smo nikada uz više nestrpljenja i želje došlo do titule, barem po meni. Zato jedva čekam ovu utakmicu i trenutak kad će kapetan podići tu kantu i pokazati tko jos uvijek ostaje gazda u Hrvatskoj ligi, i to još pred tovarima iz prvog reda. Idemoo Dinamo :strong:
  • Papastrumf
    9.9k
    Imam sad viska kartu. Tko treba nek se javi u inbox.
    Edit, riješeno.
  • ZgSt
    3
    Ekipa ako netko nudi ili prodaje kartu, javite mj se pls
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.