• og1986
    2.9k


    Ima dosta forumasa iz bosne. Vi popili pa postali pametni.
  • NORTE
    9.1k
    Vadit mast njima? Ne, jer će bit jaki iduće sezone pa da nsam se nebi obilo u glavu. Gledat sebe i poboljšat se iduće prvenstvo da to mirno riješimo.Majki2111
    Drmić za početak. Da bi se dobro brodilo na dva fronta nužna su i nova pojačanja i papiri nepotrebnima.
  • Infinity
    15.2k
    Ima da pisem arapski ako zelim. Postedi nas jeftine patetike. Na forumu smo, nismo na nacionalnoj televiziji.
  • Majki2111
    2.6k
    3 fronta... I da, slažem se. Veselim se i Ljubičiću i Drmiću.
  • jp23
    2.2k
    Jel Ljubičić potvrđen ili samo ona novinarska "gotova stvar"?
  • NitkoBitan
    12k
    Bas se veselim tekmi. Pun stadion, koreografija, nesto tovara kao motiv da budemo glasniji, proslava naslova, sadrzaji kod stadiona prije i poslije tekme, jos samo da ne zajebavaju sa kontrolama i bit ce to savrsenstvo.
  • deda
    27.7k
    Osobno nisam ljubitelj revijalnih utakmica, ali i to se mora odigrati. Meni je 10 puta napetije bilo gostovanje u Šibeniku.
  • seljak86
    2.3k
    Revijalno, nerevijalno, boli me tuki. Tekma s tovarima je tekma s tovarima.
  • blackbully
    4.4k
    Tovari prodali ispod 1500 ulaznica. Ipak nista od cuvenog invazijskog dispeta
  • Lukaa86
    4
    Poklanjam kartu za sjever dolje (e-ulaznica) pa mi se javite na inbox ako nekome treba još.
    --EDIT: Rijeseno
  • NORTE
    9.1k
    jos samo da ne zajebavaju sa kontrolamaNitkoBitan
    Očekujte zajebane kontrole na ulazu i zato dođite još ranije pred sjever.


    Tovari prodali ispod 1500 ulaznica. Ipak nista od cuvenog invazijskog dispetablackbully
    To ni ne postoji, a kamoli da je čuveno, postoji samo euforija. Da nemaju toliko navijača u kopnenom dijelu Hr i Zg ne bi in bilo ni blizu toliko večeras.
  • reziser
    6.2k
    bravo za gradonacelnika koji nece biti na proslavi naslova prvaka :vomit:
    i onda se mi nadamo nekoj pozitivi za novi stadion....

    navodno je dosta ispremijesan sastav magaradi
    onda ih treba nakantati peticom... :victory:
  • Tom Hanks
    2.6k
    Ne treba nam tomasevic nigdje kamoli na Maksimiru

    @De Oliviera je u pravu(bio pijan ili ne kad je to napisao).Danima u drugoj temi pišete kako treba više hrvatskih riječi uvodit i mjenjat anglizme pa kad čovjek ukaže na veliku upotrebu srpskog umjesto hrvatskog onda ga napadate.Bitno da ticket point smeta i treba mjenjat a fudbal,dešavanje itd. prolazi
  • reziser
    6.2k
    Ne treba nam tomasevic nigdje kamoli na MaksimiruTom Hanks

    ja se slazem da nam ne treba, ali je to stvar funkcije koju obnaša
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.