• marcio amoroso
    31.4k

    Ja sam mislio da se onaj iver ne prodaje nikako jer se reklamira po cijeloj državi, a u nedjelju mi vaš prijatelj iz wap grupe govori da prodaja ide kao luda. Super je to, posebno što kaže da infrastruktura to kvalitetno prati.
  • xavier
    11k


    Ma prodaje se samo tako.
  • SAS1987
    13k
    Postoji neki nehumaniji stadion od Apostolos Nikolaidisa (Panathinaikos) po pitanju blizine terena i te razine ludosti na tribinama? Prema fotografiji izgleda da je od korner zastavice do pleksi ograde max 3 - 4 metara :rofl:

    qpdob2sqi6aaqg1r.jpg
  • Boogieman
    307
    Malo ga je vrijeme pregazilo, ali u potpunosti ispunjava smisao domaćeg terena. Vrh :ok:
  • Guinness
    1.9k
    Može i u shit of the day... Zadar natkrio ravno mjesta koliko im treba za dobivanje licence za treću jedinstvenu ligu

    ugxnjkm8xu7aigwf.jpg
  • Jaro
    5.1k
    oni ovo ozbiljno?
  • SAS1987
    13k
    Zapadna tribuna u Mariboru je dobila ime po Tavaresu.

    ywbcwwir5u2hhxoh.jpg
  • SAS1987
    13k
    Najveći mali stadion: Stadion Osasune je već bio ovdje ali je toliko dobar da zaslužuje još više fotografija (na nekim fotografijama još nije 100% završen).

    Obratite pažnju na to da stadion ima tri navoje. Prvi i drugi nivo su "fake double tier" jer su jedna tribina razdvojena ogradom. To je po meni idealna konfiguracija za klubove poput Dinama koji imaju velike oscilacije u posjeti pa možeš imati više konfiguracija. Npr za stadion kapacitete 25k, jedna konfiguracija (tier 1) za nekih 8k ljudi, druga konfiguracija (tier 1, 2) za 16k i treća (tier 1, 2, 3) za puno kapacitet.

    Uz to se mogu koristiti paneli s kojima sakriješ prazne tribine i sa time maksimiziraš navijaćki osjećaj na svakoj tekmi. A kad imaš to onda ti svaka tekma postane velika. To radi i Atlanta i izgleda dobro (fotografije ispod).

    ye5yhf2ou2var9oc.jpg
    5ib18idhe18lkyto.jpg
    crd9jv2jemu3l9ho.jpg
    tjtc3mgks904mmum.jpg

    Atlanta
    pobsd80m89z8ya9f.jpg
    hvrfan21xyx9sr1i.jpg
  • SAS1987
    13k
    U Murskoj Soboti su danas poceli sa nadgradnjom stadiona. U prvoj fazi će premjestiti teren sto blize glavnoj tribini i tribini iza gola da bi se maksimizirao utjecaj navijaca.

    Trenutacno stanje:
    nwile839bzqldu0g.jpg

    Jednog dana zele da stadion izgleda ovak
    tbf1x26qeongf5kc.jpeg
  • Infinity
    14.9k
    Kada bi produzili glavnu tribinu i povezali ju s onom iza drugog gola to bi vec bio pravi posao. Sa sve cetiri tribine bi dobili stadion za UEFA takmicenja.


    U Slavonskom Brodu lijepo napreduju radovi

    1652977261714-png.3230016

    1652977293310-png.3230019
  • NORTE
    8.4k
    Domaćin finala KL za 2 godine biti će novi stadion Aek-a koji još nije gotov, ali biti će za 3 mjeseca.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Top stadion, mislim da bi i dinamo trebao ići u tom smjeru kapacitetom i konfiguracijom tribina...
  • Oluja
    3.3k
    Meni je za Dinamo fenomenalan ovaj od Osasune, kapacitet, nagib tribina, nacin izvodjenja katova. Izmjene bih napravio samo u tome da sektori budu malo veci i u ravnini a ne ovako cik-cak a ulazi na donju tribinu skriveni pod gornjom tribinom
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Je, top nagib... Stadion izgleda puno veći i monumentalniji. Slično kao i toyota stadium u japanu. Stadion za 45000 ljudi, a izgleda kao da ima kapacitet 80 000 :love:

    uxadffvebm4tn3r3.jpeg

    Da sam 2010 kupio bitcoina za 1000 eura, tako nešto bi sad donirao zagrebu i dinamu :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.