• marcio amoroso
    32.4k
    Brijem da će se lik s 30 godina htjet vratit u dinamo, pogotovo ako budemo imali konkurentnu momčad za europu...db-izbjeglica

    Znaš koliko lukicu, bobana, mandzu i ekipu zaboli ona stvar za Gorica Dinamo. Tu sam spomenuo samo najpoznatije. Olmo je zlatan dečko i ja osobno sam vise ponosan na njega nego na ove sve gore nabrojane i na mnoge druge.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    8rcvzved0dzhxlk5.jpg
    Pero podmitio Sofu, ne vidim drugi nacin
  • Stjepan
    479
    Bravo kapetane legedno naša a sad napunimo Kranjčeviću do posljednjeg mjesta i Maksimir protiv Osijeka i Hajduka ako je itko to zaslužio to je naš kapetan koji gine svih 90minuta sav potrgan i pokrpan!!Volim te Dinamoooo!!!
  • Olmic
    2.7k


    Ma ta sofa užas ocjenjuje igrače... Nula mjerilo
  • Ali
    1.9k
    Najjaci je nas JoeBiden, sudac svira kraj a liku vidis da se rukuje sa ljudima a pokuzava skuziti po boji trenirke jesu njegovi ili protivnicki
  • reziser
    6.4k
    Nadam se da je s rezultatima ovaj vikend dinamo osvojio prvenstvo :strong:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Znaš koliko lukicu, bobana, mandzu i ekipu zaboli ona stvar za Gorica Dinamo. Tu sam spomenuo samo najpoznatije. Olmo je zlatan dečko i ja osobno sam vise ponosan na njega nego na ove sve gore nabrojane i na mnoge druge.marcio amoroso

    Lik danas na instagramu ima 3 statusa:
    Brekalo došao u njegovu agenciju (kod bare)
    Majera u utakmici francuskog prvenstva
    Slavlje gola u utakmici dinama i gorice...

    Lik je doslovno "naš"
    Brijem da bi se učlanio na forum da zna za njega...
  • dzg717
    947
    Nek izgori Kranjča, svi u Kranjču !!
  • Carrasco
    4.1k
    Jel ima netko video moguceg penala na Laurtisenu?
  • Ali
    1.9k


    Prvenstvo je prakticki rjeseno, dovoljan nam je 1bod u dva derbija

    Taj stav nas je i doveo u ovu frku na kraju prvenstva.

    Treba dobit Loksu, i onda protiv Osijeka pobjedom na maksimiru proslavit naslov prvaka! Jer ce to znaciti plus 8 na madjarone i Rijeka ce dobit hajduka na rujevici i to znaci plus 9 na hajduk, a rijeci kao zahbalu za odlicne partije podarit pobjedu protiv hakduka u zadnjem kolu kako bi oni bili treci, jer su zasluzili
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Modra vojsko digni sidro, diži jedra, plava kranjča zove nas !!!
  • Fanboy
    2.2k
    Ne radi se o tome jel Mišić igrač za Dinamo, ali on ne može biti dirigent ove momčadi, jednostavno ne može jer fizički on trčkara kada treba graditi napad. On je igrač za ući sa klupe kada treba sačuvati loptu i rezultat, a ne kada rezultat treba loviti ili kad imaš 1-0, pa se braniš, a on jedva trči u 80-oj minuti...

    Treba forsirati Baturinu, pokušati što više sa Tolićem, Bulatom te ostalim mladim igračima. Kopić i Krznar ne da nisu ništa napravili, već su unazadili igru i osim Šutala koji je silom prilika dobio šansu ni jedan mladi igrač se nije isprofilirao. Bjelica, pa i Mamić su igrali natjecateljski Europu i još isprofilirali par mladih.
    Vide se veliki pomaci u igri, nije Čačić uopće loš trener kako ga se nastojalo prikazati kroz medije. Ima njegova igra uvijek glavu i rep, jednostavno fale automatizmi koji će doći. Pa da je danas Kopić bio ovo bi bio X kao kuća ili poraz. Mi smo danas uz vjetar i nakon dva treninga imali 3 do 4 lijepe šanse koje je Kotarski branio te 17 udaraca.
    Velik problem kod Čačića su zamjene koje kasno ubacuje, no u odnosu na Kopića je stvarno Klopp x2
  • Batigol86
    198
    Vidim da ga nitko ne spominje al meni Ras odlican danas, uz Sutala naravno.
  • Olmic
    2.7k



    Po meni svi elementi za penal postoje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.