• Imamo Dinamo
    3.2k

    Postavlja se pitanje kaj ce s njima.. ni ovo se ne puni bas nikad
  • Mr Anderson
    5.2k
    Pa barem jednu za goste. Odvojenu.
  • Infinity
    15.1k
    Pitanje je jel može raditi u Dinamu i ima li dovoljno kvalitete, ali mislim da od nekog Krznara ili Kopića nije lošiji.marcio amoroso

    Ja mislim da mozda nije losiji od Krznara ili Kopica, ali nije ni nesto bolji. Sjetimo se da je njegov Osijek rezultatski bio ispod potencijala te momcadi. U posljednju 21 sezonu u Moldaviji, Sheriff je uzeo 19 titula. Jedan od dva kiksa je njegov.



    Sorry, tek sam sad vidio da je izjavio za SN da je navijač Dinama. Ne znam jeli mu to baš pametno izjaviti dok je trener protivničkog kluba.Mr Anderson

    Zekic je pored svega jedna velika ulizica. Vjerujem da te izjave dijeli zbog svojih ambicija. Ne znam kako ste tako brzo zaboravili ovo

    Zekić iznenadio u najavi Hajduka: ‘Ivane, vrime je’

    Ako se uvlacio tovarima, moze i nama, mada mi u takvoj situaciji nista ne znaci ta njegova izjava, cisto ulizivanje.



    Nikad mi neće biti jasno zašto Slaven nikad nije još jednu tribinu izgradio? Jeli problem imovinske naravi ili neambicioznosti?Mr Anderson

    Nikad im nije zatrebalo. Da su nastavili igrati Europu vjerujem da bi do dana izgradili iza oba gole tribine, jer bi vjerojatno i navijacki rasli, bilo bi i love za te akrobacije i slicno.

    Meni se jako svidja taj njihov projekt koji nikad nije realiziran

    7w050cbh7bbjr1c0.jpg

    vvyvaarf47fxv83g.jpg

    Oko 1200 bi po mojoj procjeni primala jedna tribina iza gola. Kada bi bi tu stavili neki box za goste do pola tribine, pa ovaj mali sektor za tampon zonu i ostalo za domace bilo bi super. Ne moraju ni praviti dvije, za pocetak da naprave jednu tribinu.
  • Mr Anderson
    5.2k

    Pa ne znam jeli se Zekan uvlačio tovarima ili se zajebavao, ali činjenica je da je navijač Dinama.
  • deda
    27.3k
    Kadar nam je sve tanji i tanji. Marko Bulat ima frakturu lisne kosti, out je mjesec i po dana. :roll:
  • miro
    3.1k
    e jebemu :sad: šteta tog malog, mogao je pravi iskorak napraviti ovo proljeće
  • Olmic
    2.7k



    Mislim da će morat aktivirat Đuraseka
  • Carrasco
    4k
    Đurasek bi bio pun pogodak da ga nisu pustili u Dnipro. Slična stvar kao sa Šutalom. Ako se prisjetimo da je Šutalo skoro završio u Rijeci besplatno, čovjek se zapita jel ovi iz uprave uopće gledaju utakmice posuđenih igrača.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Meni osobno jedan od drazih igraca bio. Zahvalan igrac, kad god je ulazio podigao bi nas. Mislim da bi napravio jeben iskorak, ali dobro, mjesec i pol dana, jos ima vremena u ovoj sezoni i ljeto da se dogodi boom
  • deda
    27.3k
    Znači van stroja - Ademi, Ivanušec, Bulat, Perić, KTC, Baturina. Moglo bi se uskoro dogoditi da počnemo vući dečke iz "dvojke" za popunu zapisnika.
  • De Oliveira
    858
    Livakovic - Ristovski, Lauritsen, Sutalo, Bockaj - Emreli, Misic, Gojak, Tolic, Orsic - Andric

    U kadru jos Zagorac, Moharami, Dilaver, Franjic, Stefulj, Petkovic, Menalo, Spikic, Juric. Ne vidim potrebu za igracima iz druge momcadi. Pogotovo ako se uzme u obzir da su Ademi, Teophile i Baturina blizu povratka ako sam dobro shvatio.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Problem su nam vezni igrači. Ne znam kakva je situacija jel Duvnjak ozlijeđen, ali mislim da je on prva opcija iz druge momčadi.
  • Ali
    1.9k
    Sutra s obzirom na hrpu povrijedjenih a opet treba nam tri boda i to ako je moguce da ih nacmemo cim prije, mozda da probamo sa desnjakom na lijevom krilu a ljevakom na desnom,pa da ulaze prema sredini sa udarcima izvan 16m, ako izadju u blok da protrcavaju iza u centarsut Rile ili Franjic i tak ofenzivno duplati bocne kroz 4-3-3 ili bolje reci 4-5-1, ovako nekako

    3ci8xmlo3s0k5rrh.jpg

    Ili mozda ostavit Peru lijevo a ubacit Andrica za skok u 4-4-2

    osdr052koslp7ghf.jpg

    Ili ako vec zeli igrat sa tri otraga da idemo u full ofenzivu 3-5-2 i igrat za gol vise... pa nek bude i reza 2:4 na kraju, kad vec skoro 2.000 dinamovaca ce biti u KC..

    xn31osdxnjj2ru7b.jpg

    U ovu zadnju varijantu kada ispuse Pero, njega zamijeniti sa Menalom, Tolu prebacit lijevo, Andrica zamijeniti sa Juricem, da na desnoj strani Menalo i Juric ponove one golove sa priprema...
  • jp23
    2.2k
    S obzirom na frku sa veznima, možda, ali možda je vrijeme da Franjić malo igra na svojoj prirodnoj poziciji u veznom redu?
    U obranu mogu uskočiti i Lauritsen i Dilaver, pa čak i sa Ristovskim defanzivnije, ako bi desno igrao Špikić/Moharrami. Tako da možemo odmorit malo i Gojaka/Mišića ili barem da ih se ne treba forsirat svih 90 minuta
  • marcio amoroso
    31.8k
    Tako da možemo odmorit malo i Gojaka/Mišića ili barem da ih se ne treba forsirat svih 90 minutajp23

    Ma nema potrebe nikoga odmarati. Igramo jednom nedjeljno. Ako to ne mogu odraditi pošteno neka mijenjaju posao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.