• miro
    3.1k
    zvao sam prekjučer, rekli su da treba EU covid potvrda za sve starije od 12 godina
  • deda
    27.6k
    Slaven je dosta podmladio momčad i dobro se priprema za sljedeću sezonu. Mlinarić, Laušić, Tepšić, Zvonarek, Brković. Samo malo stariji su već iskusni Goda, Soldo, Bogojević, Caimacov, Hoxha, Susak.
  • Infinity
    15.2k
    Po meni mozda cak i glavni favorit za peto mjesto naredne sezone. Mislim da ih Lokomotiva moze ugroziti, al kod njih nikad ne znas kako ce sloziti ekipu u ljeto.
  • deda
    27.6k
    Do ovog časa prodano je 830 ulaznica za C sektore (pretpostavljamo da su sve naši navijači), dok je ukupno prodano 1.115 ulaznica.
  • De Oliveira
    895
    Bio sam puno puta u Koprivnici na utakmici, ali nikada nije bila ovakva euforija. Tih par sati voznje mi uopce nije vazno. Otici ce i treci C sektor danas i sutra.
  • seljak86
    2.3k
    Još samo kada bismo nekako izvršili pritisak da se ti fašistički dokumenti ukinu. Stvarno nema jebenog smisla na otvorenom da trebaš imati taj prokleti papir.
  • De Oliveira
    895
    Pa ja sam procitao da se ukidaju covid potvrde na sportskim dogadjanjima
  • Nino Bule
    11.3k

    Do 50% kapaciteta, ako je pusteno u prodaju vise od 50% moraju se imat potvrde. Dakle protiv hd dinamo ce pustit pola kapaciteta u prodaju i nece trebat potvrde
  • marcio amoroso
    32k
    Nisam znao da je Zekić navijač Dinama.
  • Mr Anderson
    5.3k

    Je, upoznao sam Zekića kad je bio u Dinamu, na kraju smo čak bili u istom klubu par mjeseci kad je već bio na kraju igračke karijere. Dinamovac je i to od glave do pete.
  • marcio amoroso
    32k

    Svaka čast. Baš mi je drago. Moram priznati da radi dobar posao u Slavenu.
    Pitanje je jel može raditi u Dinamu i ima li dovoljno kvalitete, ali mislim da od nekog Krznara ili Kopića nije lošiji.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Kaj ne ide Zvonarek sljedece u Bayern?
  • Mr Anderson
    5.3k

    Sorry, tek sam sad vidio da je izjavio za SN da je navijač Dinama. Ne znam jeli mu to baš pametno izjaviti dok je trener protivničkog kluba.
    Jeli on trener za Dinamo? Ne znam, ali sigurno je bolji od dosta njih koji su sjedili na našoj klupi u zadnjih 10-15 godina. Priča se da voli popiti, sad jeli to nešto problematično ili onako povremeno, ne znam.
  • deda
    27.6k
    Vjerojatno, ali postoji mogućnost da ostane još polusezonu.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nikad mi neće biti jasno zašto Slaven nikad nije još jednu tribinu izgradio? Jeli problem imovinske naravi ili neambicioznosti?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.