• Fanboy
    2.3k
    Jel ima nešto više o suradnji sa slovenskim prvoligašem Bravom da se može pročitati ? Nešto se ovdje spominjalo da bi naši treneri trebali ići tamo, što je i logično da se usmjerava razvoj mladih igrača. Klub je na 4-oj poziciji nadomak igranju Europe tj. KL-a, što znači da je na visokoj natjecateljskoj razini...
    Ako ima neki članak ili negdje gdje se o tome može više pročitati bio bih zahvalan?!
  • SAS1987
    13.8k
    Bravo je samo nagađanje nas na Zoni :smile:
  • Fanboy
    2.3k


    Učinilo mi se neki dan kako je netko napisao da je postignut dogovor suradnje dva kluba...Zahvaljujem na objašnjenju.
  • SAS1987
    13.8k
    bilo je napisano da su u fazi razgovori sa klubom iz prve slovenske lige pa smo došli do zaključka da bi to mogao biti Bravo :smile:
  • superhik
    10.6k
    Majki je Kwedi za siromašne
  • Infinity
    15.4k
    Majki je Kwedi za siromašnesuperhik

    Ali doslovno :lol:
  • Crusades1986
    10k
    dccwgr56synhibyf.jpg

    Najjači radio
  • Crusades1986
    10k
    47dxqu8utbjwzkb1.png

    Ista vijest ali na njihovoj internetskoj stranici. :love:
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Ponajveći talent Marko Brkljača neće potpisati novi ugovor s Hajdukom, seli kod nas možda…
  • Captain America
    14.7k
    Bit će da tamo samo umirovljenici ili rekonvalescenti žele igrat :cool: Treba ga uzet čisto da pokažemo moć i ko je još glavni šerif u gradu.
  • miro
    3.4k
    mislim da ga ne treba uzimat, nema gdje igrat kod nas, a ima ponudu Juvea, nema smisla iskrcat pola milje eura, a imaš Baturinu, Duvnjaka i Šaranića
  • Captain America
    14.7k
    Kakvih pola milijuna? Mogu dobit naknadu za razvoj 50k kolko sam vidio jer ugovor ističe. Vidit Baturinu i Brkljaču kak nam nose vezni red, ima da ovima dolje pjena na usta ide svaki vikend.
  • blue heart 72
    1.5k
    da, ali roditelji i meneđeri imaju isto neke zahtjeve. Zbog tih zahtjeva, i nije potpisan ugovor
  • marcio amoroso
    33.4k
    Gledao sam ga dva puta protiv Dinama gdje me oduševio i jednom protiv Atletica gdje nije mogao meda. Svjetski talent mora i protiv jače momčadi nešto uraditi ili bar pokušati. Sjećam se da je izvukao jedan faul, inače ih je vezni red Atletica pojeo. Dobar tajming Hajduka za ovu obavijest jer dolazi nakon ove lošije tekme Brkljače.

    Volio bi da dođe jer volim kad pate pravednici, ali nama nije pojačanje sigurno, a hoće li ili može li biti u budućnosti iskreno ne znam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.