• Mali Zeus
    9.8k
    Pa prc je i to dobar.
  • Carrasco
    4.1k
    "Ne navijam za Hajduk, navijam za Dinamo, ali nisam ja neki okorjeli nogometni navijač. Stvarno bih volio doživjeti u svom životu da Hajduk jednom osvoji prvenstvo, jer će to biti jako smiješno", rekao je Mektić na pitanje kada misli početi navija za Hajduk koji je posljednji put bio prvak 2005. godine. "Zato navijam da osvoje. Ne znam koliko ću dugo živjeti", našalio se hrvatski tenisač.
  • NORTE
    9.3k
    Tko mu je i zašto uopće postavio pitanje o Hajduku? Na rukometnom Euru prije par tjedana gosti iz studija u prijenosu emisije pričali o Hajduku vjerojatno ničim izazvani. Što je iduće, dalmatiner na kovanici Eura?
  • Infinity
    15.3k
    Sta mislite da zakljucamo ovu temu i da odmorimo od tovara par dana? Pitam u svoje ime, ne u ime moderacije. :rofl:
  • Keyser Soze
    8.2k
    23hce02345sdrl7w.jpeg

    Iskusno su prenijeli samo dio izjave :rofl:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Sta mislite da zakljucamo ovu temu i da odmorimo od tovara par dana? Pitam u svoje ime, ne u ime moderacije. :rofl:Infinity

    Podržavam.
  • Oluja
    3.7k
    Ajmo uzeti odmor od gubavih magaraca bez obzira bila tema zakljucana ili ne. Sto vise o nima pisemo time im dajemo na vaznosti, a i cini mi se da se pomalo pretvaramo u njih. Imamo svoj klub i brinimo i pisimo o njemu, jebemu sve ipak smo mi aktualni prvaci i trenutno prvi u poretku pa nije normalno da toliko energije trosimo na cetvrte.
  • reziser
    6.4k
    #PerišićuVrimeJe

    :vomit:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Well that went well.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Na odjavi rtl dnevnika čestitaju rođendan bivšem treneru hajduka Ćiri Blaževiću. Ili sam ja pogrešno čuo pa su naveli da je možda i Dinamo vodio.
  • serbus
    3.6k
    Jel pokralo i bile tiće?
  • Crusades1986
    9.8k
    Je. Poništilo čisti gol. I pomaknulo stativu i prečku prije pucanja penala.
  • Keyser Soze
    8.2k
    zvznp6bqoo6ao6k4.jpeg

    Inače, danas si među najboljima na svijetu ako dobiješ in form karticu na igrici FIFA.
  • og1986
    2.9k
    "ponovno" :rofl: čovjek bi pomislio da pišu o Modriću koliko ga hvale.
  • Blue98
    722
    Bokte rade kult licnosti od livaje, ovo postaje pomalo bolesno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.