• Blue98
    722
    golrwf6r0u978mnr.jpg
    Koji patetican naslov, fuj
  • Jurki
    8.8k
    dobil bum proljev vec od tih tovarskih clanaka.. ajmooo Slaven Belupo.. nek vec danas crknu ta novinarska piskarala od muke.. kmeeee treba tu magarad podhitno vrnuti na tvornicke postavke
  • Blue98
    722

    Ne znam kako sami sebi ne dosade vise, uvijek neka patetika, neka romantika,famozni njihov dispet, kurci palci. Ajmo Slaven!!
  • blubac
    46
    ed1h6jhpca864272.jpg

    xw5d6h2fil6btxb4.jpg

    Kakva rođendanska čestitka haha
    Vi ste Titovi, Tito je vaš!
  • og1986
    2.9k
    Ovo mi je zanimljiv revizionizam povijesti. Mislio bi čovjek da su hajduci neki Robin Hood likovi.
    Kada ono pljačkaši koji su napadali sve, i bogate i siromašne i domaće i strane samo za svoju korist.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Prkos moćnome, zaštita slabome - osim kad nama odgovara onda nas boli kita za slabog.
  • Oluja
    3.7k
    i sad napadaju sve ne bi li ostvarili nesto dobro za sebe. Drze moralne prodike i glume pravednike dok se ne pojavi prva prilika u kojoj ce tej moral i piravdu izigrati i izokrenuti ne bi li za sebe ostvarili korist. Sljam.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    djed je uvijek govorio da je on prvi put hajdukov grb sa šahovnicom vidio uspostavom ove države, a čovjek je bio ispod 1920. godišta i nagledao se utakmica u periodu prije drugog svjetskog rata. nikad nisam previše pažnje obraćao na to...

    ...al fakat, odem na njihovu stranicu, grba sa šahovnicom jednostavno nema do 1991. godine :rofl:

    https://hajduk.hr/povijest/1911-1920

    mislim, nije da im je netko za zone postavljao slike dresova na službenu stranicu, da postoji nekva fotka dresa sa šahovnicom iz 1915, 1922 ili 1933...sigurno bi je stavili.
  • Oluja
    3.7k
    ajmooo Slaven Belupo..Jurki

    Mislim da nista od toga cim Zekic sere na usta "Ivane vrime je"
  • Jurki
    8.8k
    kako sami sebi ne dosade vise,Blue98

    Narativ je isti kao u svemu u zivotu.. samo da je klik vise.. nije me briga za njih ali nabijem ih na kurac za 111. rođendan
  • Bosna86
    11.6k
    Izbrisao sam ti post, nema to sta raditi na nasem forumu
  • Oluja
    3.7k
    tkozkdchy7x6bcp0.jpg
    Do 1946.niti na jednom dresu nisu imali istaknut bilo kakav grb. Ovo im je prvi dres koji ima obiljezje i bespredmetno je raspravljati koji im je bio prvi grb. Jebes onaj koji je stajao u papirima, bitan je onaj s kojim su istrcali pred narod.
  • Ali
    1.9k
    El Bahati... pa kaj protivnik ni ne postoji?
    Mila majko kaj je ovo?
    Bas zato bih volio da ih bezimeni Slaven iznenadi, da se nauce osnovi sporta, a to je uvazavanje protivnika...
    Evo i foto dokaz:

    8qk1e74nuopsk1yv.jpg
  • Dino
    2.2k
    Da nema ove teme ne bi znal ni da hajduk postoji opce hahaha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.