• og1986
    2.9k


    Naši 10, njihov glavni 14 i uveli su pred kraj drugog on ima 1.
  • Markelo
    2.5k
    E nije ovdje samo do golmana, danas nam ništa nije funkcioniralo.
  • superhik
    10.2k
    Ma mi uvijek uđemo u utakmicu pod kočnicom. Ali opet ne toliko da nam se netko potpuno odvoji. Danas smo to dopustili, a onda smo krenuli ganjati rezultat. Uz to obrana nam je igrala katastrofalno.
    Točno se vidjelo da je njihov izbornik jako dobro pripremio utakmicu. Čulo se to na njihovom time out-u gdje je govorio: "Ako pređu u 5-1 obranu igramo ovo, ako se otvore igramo 7 na 6 i igramo ono naše"
    Kod ganjanja rezultata je i pritisak da moraš zabiti i moraš zabiti brzo. Zato smo forsali napade i udarce što je rezultiralo polu šutevima ili pak isforsanim udarcima.
  • Mali Zeus
    9.1k
    Kao i svako natjecanje opet imamo teških problema s vratarima.

    Nego, uz sve probleme oko covida itd. i probleme koje smo si sami napravili (famozno pomlađivanje) čime je Horvat dokazao da je išta bolji od Babića ili bilo kojeg prethodnog izbornika?

    Babića se tjeralo i pljuvalo a čini mi se as u odnosu na ovog smjehuljka kojem su nota bene Mamići veliki prijatelji. Marš u pm.
  • superhik
    10.2k
    Horvatu su recimo Nordijci dosta velik rukometni uzor, pa on pokušava njihov rukometni stil ubaciti kod nas, ali slabo mu ide.
    Razlika koju ja vidim je u nešto fokusiranjem vođenju time out-a, ali činjenica je da smo previše i prebrzo pomladili momčad. Pa jednim Francuzima još uvijek igra Karabatić koliko god je sad daleko od onoga kako je igrao nekad.
    U obrani se još tražimo, na krila ne igramo, golmani su jedni od lošijih na prvenstvu...
  • Mali Zeus
    9.1k
    Razlika koju ja vidim je u nešto fokusiranjem vođenju time out-a, ali činjenica je da smo previše i prebrzo pomladili momčad. Pa jednim Francuzima još uvijek igra Karabatić koliko god sad daleko od onoga kako je igrao nekad.superhik

    To mi je bolesno, riješili smo se portugalaca na brzinu, a francuzima igraju dokle god mogu.
  • Keyser Soze
    8k
    Pa mi pomlađujemo reprezentaciju od SP-a 2013., to je samo alibi. Po meni je Dalić top primjer kako bezbolno izvršiti smjenu generacija, a ne kao u rukometu da svako prvenstvo dolazimo s izmješanim sastavom jer se moraju prodat iz Zagreba.
  • og1986
    2.9k
    Evo jučer igrali Danska i Island. Danska dobila sa 4 razlike. Islandski golmani ukupno 5 obrana, danski 14.

    Nismo jedini koji gube tekme jer je protivnički golman bolji, Ali ono jučer nije ništa valjalo. Kod izbornika kao što ste rekli nema nekakvog napretka u odnosu na Linu. Babić bar kad je došao odmah smo igrali drukčije.
  • og1986
    2.9k
    Do danas 106 igrača sa rukometnog Eura se zarazili koronom.

    A u skijanju nakon što 11 skijaša nije završilo drugu vožnju prvi puta u povijesti je Britanac osvojio zlato u bilo kojoj disciplini. Zubo završio 10.
  • immerwieder
    1.2k
    nakon prve serije skokova 5 slovenaca u prvih 8, wahnsinn,
    a i zadnje ekipno su osvojili,
    sad bude najveća briga izabrati 4 u pekingu kad bude ekipno,
    btw. u peking smije ukupno samo 5 skakača iz svake repke
  • superhik
    10.2k
    Nizozemska dobila Crnu goru što je odlična stvar za nas.
    Sad trebamo samo pobijediti sve do kraja :rofl:
    I da Francuzi dobiju sve utakmice.
  • Blue98
    719
    Island trenutno razvaljuje francusku
  • trender
    168
    Ma Francuzi su nevjerojatni. Kad nam napokon trebaju da dobiju nekog, oni gube...
  • superhik
    10.2k
    Ono što sam pričao za nas protiv Crne Gore ponavlja se Francuzima. Jedina je razlika što igraju duže napade, ali efikasnost im je dosta loša. Na 43% su.
    Uz to Island igra brutalno obranu danas
  • Eduardo
    17.1k
    Plus što lik na golu skida čuda za razliku od naših golmana
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.