• og1986
    2.9k
    U drugom poluvremenu par puta smo mogli doći na-1 ali svaki put je Landin obranio. I mi bi tada u obrani dobili 2 minute isključenja.
  • superhik
    10.2k
    Ne znam kako i zašto su Šegi zatvorena vrata reprezentacije. Čovjek brani u najboljoj momčadi Lige prvaka. Isto vrijedi i za Karačića koji igra Ligu prvaka.
  • Jaro
    5.4k
    "pomladjivanje" koje je na snazi kod nasih jos od OI u Ateni valjda...
  • Blue98
    722
    Od reprezentacije koja je redovno bila u polufinalima do reprezentacije kojoj je uspjeh ako prođe skupinu i to sve zbog pomlađivanja. Koji je smisao reprezentacije i natjecanja ako neces zvat najbolje igrace.
  • serbus
    3.5k
    Vremeplov na Janicu danas kruži pa se vrijedi podsjetiti..
    Attachment
    VID-20220123-WA0003 (12M)
  • ZgBlue
    484
    Naježim se i dan danas. Ostaje žal za krunom Snježne kraljice, ali nakon ovakve vožnje joj ni ne treba dokaz da je kraljica. Ogroman karakter moraš bit za ovako nekaj.
  • Oluja
    3.6k
    ovo jedan od najvecih sportskih podviga koje sam vidio, toliko je vremena proslo a i sad sam se najezio i steglo me u grlu
  • Mali Zeus
    9.3k
    Da Hansen igra za nas odavno ga se ne bi zvalo.
  • Fanboy
    2.1k
    Dali smo toliko briljantnih sportaša da je teško ih sve nabrojiti, no Janica je sve postigla do svoje 25 godine, odnosno sa 24 godine je prekinula karijeru kada mnogima tek započinje...Mislim da ne postoji nitko u povijesti skijanja tko je osvojio sve što je ona u doslovno 5 sezona jer je i do svoje 24 imala sezonu i pol pauze. Nešto nevjerojatno, sva sreća da je nastupila na objema OI i pokazala klasu sa 6 OI medalja.
  • Eduardo
    17.3k
    Od devet slalomskih utrka u sezoni ona osvoji osam, i to za redom. :scream: Ovu vožnju na Sljemenu i one OI neću zaboraviti nikad. Zbog nje i Ivice se vikendima ranije budilo da bi se gledalo skijanje. Što je najbolje, uvijek sam imao osjećaj da je spora, a ona upravo suprotno - uvijek brza poput metka.
  • og1986
    2.9k
    Po njezinim pričama se može primijetiti da ona za razliku od Ivice, nije baš volila to skijanje. Tata ju je tamo uvukao, bila je talentirana i radišna pa je ostvarila takve ogromne rezultate.

    Kada je nešto zaradila odlučila je odustati.
  • Infinity
    15.2k
    Moze biti istina. Dosta sportasa nakon karijere izjavi da su se bavili sportom zbog love. Nisu znali kako ce zivjeti, cime ce se baviti i onda se bave odredjenim sportom kad im vec ide. Ljudi rade za sicu posao koji ne vole, zasto ne bi radio za velike pare isto tako.
  • Eduardo
    17.3k
    Odustala je zbog ozljeda i bolova, ne zbog love.
  • og1986
    2.9k
    Nisam rekao da je zbog love odustala nego kada je nešto zaradila i vidjela kako ide život odustala. Isto tako u nekoliko intervjua je rekla da nije volila skijanje. To ništa, naravno, ne umanjuje njene rezultate i ogromna dostignuća.

    I Ivica je bio na milijun operacija, nema hrskavice itd. pa je najbolje rezultate ostvario sa 30 godina. I dalje mu je bila želja pred kraj karijere da svaku stazu još jednom odvozi. Tu je ta razlika.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Pošteno od nje, nije voljela, skijala je, postala jedna od najvećih i to sve do 24. Možemo samo zamisliti kaj bi bilo da je nastavila do 30. Naravno plus faktor zdravlje, dugoročno je odustanak bio pametan, voljela ona skijanje ili ne.

    Ne znam jesam li samo ja al Ivica mi nikad nije legao nekako, znam da je to glupo pisati, jer ne znam čovjeka al iz njegove medijske prezentacije itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.