• superhik
    10.2k
    baš ga pratim ovo prvenstvo. Diže se iz utakmice u utakmicu, a tek mu je 21
  • Olmic
    2.7k
    Jel zna netko zašto Kaleb mrzi Čupka? Oke nije dobar, ali ovaj svaku tekmu ga pegla
  • superhik
    10.2k
    Gdje je ova Hrvatska bila u četvrtak?
  • Blue98
    722
    Da smo neki dan ovako grizli dobili bi CG 5 razlike
  • marcio amoroso
    32k
    Igračina ovaj Hansen u pm.
  • og1986
    2.9k
    Clutch player u punom smislu riječi. Kad god treba on je tu. Legenda sporta.
  • marcio amoroso
    32k
    Ne zaslužuje zvižduke. Ja bi mu aplaudirao pet minuta. Jednostavno je legendaran što kažeš.
  • Zagi
    4.9k

    Koji k? Slovenci?
    Di su nestali Japanci i Austrianci? Jest da zadnji put kad sam gledao skokove je Goldberger bio relevantan al svejedno... Slovenci???
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Zanimljive utakmice u drugoj rundi doigravanja u NFL. Prvoplasirani Packersi i "MVP" dobili nogu od SF-a. :smile:
  • Eduardo
    17.3k
    Jel zna netko zašto Kaleb mrzi Čupka? Oke nije dobar, ali ovaj svaku tekmu ga peglaOlmic

    Sumnjam da ga mrzi. I treba ga peglati, ne njega nego sve koji to zasluže. Dobro to radi Kaleb kao i dečki u studiju. Kad ne valja - ne valja, zašto bi šutili i gurali to pod tepih?
  • marcio amoroso
    32k

    Samo mislim da golmane štede. Njih ne kritiziraju.
  • serbus
    3.5k

    Slažem se, golmani u repki su tako loši da nemreš dobiti ozbiljniju tekmu ma kakvu obranu igrao kad lopta uvijek završi u golu depremira te, ne mogu izvući ništa već godinama. Ne sjećam se tekme sa 10+ obrana.
    Imam osjećaj da bi skupio jednako obrana na sreću nego oni na znanje. Plus ne skidaju ništa "nemoguće"kad se lomi npr jučer landin čupku sedmerac na kraju 1ht.
  • marcio amoroso
    32k

    Ja razumijem da je tim analitičarima teško jer su ti dečki njihovi suigrači, ali ako slijepac vidi šta je najveći problem, a ti to ne spominješ bezveze sjediš tu. Inače mi je studio sa ovom trojicom odličan.
  • og1986
    2.9k
    Jučer nakon tekme Brkić komentira kako je danski golman imao dvije obrane više i da tu razlike u branjenju nema. A tekma završila 2 razlike :lol:

    Iako na sofi prikazuju da je imao 4 obrane više.
  • serbus
    3.5k


    A i bitno je kad su bile te obrane kada se lomio rezultat danski, francuski golman je tu naš nije.
    Pa samo tekma sa Crnom Gorom pa ok igramo loše ali da golman skine dve pa ispadnu kontre lagana dva gola i kako bi rekli Gruntovčani "mam se druga slika kaže". Ali ih lopta ni slučajno ne može pogoditi.

    To je kao ono u nba kad znaš da si izgubio tekmu pa ubaciš Tabaka a ovaj zabije 5 zicera, prekasno rekli bi nekad di si bio kad je grmilo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.