• NORTE
    8.9k
    Newcastle je krenuo u shopping. Trippier je prvo veliko ime.Eduardo
    U skoro 3 mjeseca koliko dugo imaju klub doveli su desnog beka :rofl: :rofl:
    Nijednog slobodnog igrača nisu doveli iako su u zoni ispadanja, love navodno ko dreka, a pojačanja nigdje.
  • vjeko1701
    5.9k
    FFP, ne mogu trošiti sad baš milijarde.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Inače.. kad smo ga već spomenuli na "ostali sportovi", jedan od vlasnika grupacije(dragan šolak) što drži Sport Klub, N1, Domaa, Nova TV, je sada vlasnik Southamptona.
  • marcio amoroso
    31.9k
    x0z4658s77nuj1ee.jpeg


    Trolaju ih ovi maksimalno :rofl:
  • Oluja
    3.6k
    Borussia D. putem natjecaja prepustila navijacima dizajn prvog dresa za slijedecu sezonu.
  • agramZ
    2.3k
    https://kit.bvb.de/en
    Can designs be submitted anywhere in the world?
    Yes, it doesn't matter where you come from. Any jersey design will be accepted as long as it complies with the basic regulations (e.g. sponsorship areas) and is also in good taste. For example, no political or religious messages or symbols should be used.
  • Mališan
    1.7k
    baš me zanima di će Caktaš sad otić, s obzirom da mu je od Nejašmića stari menadžer Osijek bi mogo bit realna opcija
  • marcio amoroso
    31.9k

    Valjda je teško ozlijeđen i zato je dobio raskid ugovora.
  • Mališan
    1.7k
    Nigdje još nisam pročitao detalje ozljede pa ne znam oće izbivat 2-3 mjeseca ili duže od pol godine... Ak nije neka preteška Osijek/Rijeka ne bi bili ludi da ga uzmu
  • Eduardo
    17.2k
    Jel prati tko Afrički kup nacija? Upravo završila utakmica između Malija i Tunisa... Glavni lik utakmice sudac naravno. Frajer sudi kraj utakmice u 85min, a onda nakon kratke prepirke nastavi uatkmicu da bi ponovno u 89:45 sudio još jednom kraj :grin:
    Ovaj se puta utakmica nije nastavila, ali su ga zato s terena morali ispratiti zaštitari
  • NORTE
    8.9k
    Frajer sudi kraj utakmice u 85min, a onda nakon kratke prepirke nastavi uatkmicu da bi ponovno u 89:45 sudio još jednom kraj :grin:Eduardo
    I onda pitaš prati li tko to natjecanje? :grin: Sad uz sve te omicron izostanke i odgode u sportu ne mogu upratit ništa, kamoli Afriku.
  • flexXy
    1.9k

    I dosudio crveni igracu Malija u 87.min iako mu je VAR rekao da nije crveni karton
  • Infinity
    15.2k
    Odigrali do sad deset utakmica. Jedna zavrsila 2-1, dvije 0-0 i sedam 1-0 :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ja kad bi maler klàdionički odigro manje od 3 gola, svaka bi završila 5+
  • LovroZG
    1.3k
    Ja sam danas iz zajebancije odigro sistem s 9 tekmi AFCON-a, sve utakmice manje od 1.5. Zasad dobro ide. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.