• ZGBhoy
    1.7k
    Evo nas u Top 15 kaj se tiče prodaje zadnjih 20 Godina

    yzup4gssj31pm7k5.png
  • Ali
    1.9k

    A vidi detalj, AndrejKramaric "like"

    A zanima me da li ce barem jedan portal ovu tablicu prenijeti, a onu drugu su apsolutno dvi portali prenijeli i dva dana je bila top tema
    A sada tisina...
  • Papastrumf
    9.4k

    Radije bi da smo prvi na onoj tablici, nego prvi na ovoj, kamoli 15.
  • Ali
    1.9k

    Ha gle da je bilo gresaka je, prva je da se 20% odvajalo za stadion bili bismo mi i 15. na ovoj svjetskoj i prvi ili drugi na onoj drugoj.

    A dodatno sto nije io u nayu korist da su nama vazne utakmice bile zatvorene za navijace u 2021. Tott i villa bi bilo 20+ ili koliko vec moze doci naaksimir bez istoka.
  • xavier
    11.1k
    Ha gle da je bilo gresaka je, prva je da se 20% odvajalo za stadion bili bismo mi i 15. na ovoj svjetskoj i prvi ili drugi na onoj drugoj.Ali

    Znači ti misliš da je samo u stadionu problem i da bi na novom stadionu imali hajdukov prosjek? Kak da ne.

    A što se tiče "hvaljenja" ovom drugom tablicom, jasno je da od toga živimo, ali klubovi koji drže do sebe se ipak hvale trofejima, pobjedama, igračima koje su doveli, brojem ljudi na stadionu, a ne igračima koje su prodali.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Pa dobro, nije baš da trofeja nema. Na europskoj sceni je dinamo itekako konkurentan u zadnje vrijeme, što pokazuje i koeficijent, ali nije baš najrealnije da uzme europski trofej.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Na novom stadionu bi imali dobar prosjek prvu sezonu ili bar polusezonu a onda po starom ako se nebi radilo na demokratizaciji kluba
  • db-izbjeglica
    12.6k
    To nitko ne zna dok se ne dogodi, može se samo nagađati.
  • NORTE
    9k
    nije baš najrealnije da uzme europski trofej.db-izbjeglica
    S Kovačem možemo uzet KL.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Možemo i Europa ligu...ne bi da se prošle godine uz malo sreće nije moglo doći i dalje, al ono, to se može dogoditi jednom u ne znam koliko i treba se posložiti hrpa stvari.

    Iskreno, ne bi uopće htio da dinamo igra tu KL.
    Takvo što bi značilo da dinamo nije prvak, ispao je iz LP, ispao je iz EL. Ostavimo to natjecanje drugima.
  • NORTE
    9k
    ispao je iz LP, ispao je iz ELdb-izbjeglica
    Pa osvoji europski trofej, KL. Pristajem isti tren. Dajem sudjelovanje u 100 LP i 100 EL za osvajanje Uefine KL.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ja samo kažem da je uvjet za dinamovo igranje KL je da bude u k i ne bude prvak ili da namjerno ispadne iz svih natjecanja da bi došao tamo.
  • xavier
    11.1k
    Pa dobro, nije baš da trofeja nema.db-izbjeglica

    A ja sam rekao da nema trofeja?

    Pa trofeje sam i stavio u kategoriju kojom se klub treba ponositi. No kako sam napisao, hvaljenje igračima koji su otišli iz kluba mi baš i ne spada u to...
  • xavier
    11.1k
    Na novom stadionu bi imali dobar prosjek prvu sezonu ili bar polusezonu a onda po staromLudovic IX

    Ja sam siguran u to. Naravno da bi na početku svi došli vidjeti to "čudo", ali brzo bi to splasnulo bez drugih stvari jer ne dolaze ljudi na utakmice zbog stadiona.

    Da me ne bi krivo shvatili, novi stadion nam apsolutno treba.
  • Eduardo
    17.3k
    Ode Kahlina u MLS.


bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.