• Dinamosaur
    908
    Medijima je taj slučaj sjeo ko budali šamar, o čem bi inače pisali i kaj bi se toliko klikalo u te dane kad su najjači događaj skijaški skokovi. A još je i Bg u pitanju kao dodatni mamac. Nažalost, mislim da će dečka naći negdje nizvodno kad ispliva tijelo na površinu
  • andrija91
    610
    žao mi dečka i obitelji ali tabloide ne čitam pa ni ne znam detalje. xy članaka je isključivo jer je riječ o srbiji , da je dečko nestao u bratislavi ne bi ni 2% pažnje bilo. znam samo da ja u tanzaniju idem isključivo ako me posao šalje i to je to.
  • Oluja
    3.6k
    Svim tim medijskim razvlacenjima zeli se pojazati velika solidarnost srba kako su se svi ukljucili u potragu za jednim hrvatom,a i klikovi su vazni, ja druge razloge i smisao ne vidim.
  • markoli
    1.6k
    Srbi pumpaju tu priču jer Vučiću sigurno više odgovara da se o tome priča umjesto o prosvjedima glede Rio Tinto itd.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    znam samo da ja u tanzaniju idem isključivo ako me posao šalje i to je toandrija91

    a čak bi i tada probao izbjeći ako je ikako moguće...
  • Oluja
    3.6k
    Zele srbi potragom za jednim nestalim izbrisati sutnju i nepoduzimanje nicega u vezi cca 1500 nestalih u ratu.
  • Mali Zeus
    9.1k
    Eksterni disk pao s otprilike pola metra na pod i prc milojko ne radi. Prvo se čulo lupkanje neko kad bi ga priključio na laptop. Poslije laptop registrira da je uključen usb kabel, da onaj zvuk, ali ne registrira disk tj ne pojavljuje se u windowsima. Pretpostavljam da se mogu lagano slikati?
  • Eduardo
    17.1k
    isto mi se dogodilo prije koju godinu. Čak sam ga nosio na servis, ali nisu uspjeli spasiti ništa.
  • reziser
    6.2k
    ima servisa koji to vjerojatno mogu vratiti ali nije jeftino.....

    ovo je jedna od firmi koja to radi... https://infolab.hr/cjenik/
  • Mali Zeus
    9.1k
    Ma da, ne znam koliko mi se to isplati, srećom slike koje su na tom disku imam backupirane na još jednom i to mi je jedino važno. Bez svega ostalog mogu živjeti.
  • reziser
    6.2k
    zato ja imam 2 backupa i jos sve u claudu.... :joke:
  • Mali Zeus
    9.1k
    Imam i ja na još jednom internom iz starog PC-a koji koristim preko vanjskog kućišta. Samo kućište se raspalo tj moram ga otvoriti pa onda disk spojiti na onu ploču koja je unutra, dosta rudimentarno. :)
    Mislim da ću kupiti docking station, puno zgodnije za korištenje.

    Nekako sam skeptičan prema cloudu iskreno.
  • reziser
    6.2k
    clouduMali Zeus

    realno, on je najsigurniji
  • Mali Zeus
    9.1k
    Koji cloud koristiš?
    Malo sam noob po tom pitanju, znam da mi je na google otišao sav prostor. I na dropboxu.
  • reziser
    6.2k
    googleMali Zeus

    sve na googlu... plaćam godisnje.... zavisi kolko ti treba prostora
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.