• Zagi
    4.9k
    Sretna Nova ekipa!
  • xavier
    11.1k
    Sretna Nova godina svima na Zoni, njihovim obiteljima i općenito dinamovcima :party:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    najveća oazo dinamovih navijača želim vam od srca sretnu Novu godinu vama i vašim obiteljima. Vaš Navijač
    3em3i5nqklz1ofbg.jpg
  • KlasicZg
    515
    Sretna vam i puna uspjeha 2022! Nek bude puna punog Maksimira, pobjeda, europskih gostovanja, i čistke u upravi!!
  • NORTE
    9k
    Moderatori podržavate li anketu zone o kapacitetu novog stadiona?
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Toliko puta prožvakana tema iz koje se opet neće izvući nikakvi zaključci.
  • Papastrumf
    9.4k

    Samo stavi. Zasto ne bi vidjeli razmisljanje ljudi koji vecinom i pohode Maksimir.
  • NORTE
    9k
    Na zoni je odnedavno i član posebnog imena @Dinamosaur pa sam to morao podijeliti sa svima vama.
  • Dinamosaur
    945
    da da,friško učlanjen na zonu al čitam već duže vrijeme,a Dinamovac iz vremena dinosaura
  • reziser
    6.2k
    dobro dosao generacijo :joke:
  • Dinamosaur
    945
    Hvala, pozdrav svim generacijama
  • og1986
    2.9k
    Vrh :lol:
  • db-izbjeglica
    12.6k
    jel vama najjasnija medijska pompa oko ovog nesretnog mladog čovjeka koji je nestao u beogradu?
    jel to zbog toga što je hrvat nestao u srbiji ili što? ljudi nestaju svako malo i nikad do sada nismo imali ovakav reality show oko toga.

    ajmo bit realni, dečko je nažalost najvjerojatnije mrtav (utopio se u rijeci, netko ga je prebio, upucao, izbo nožem, oteo zbog organa, itd...), ako nije mrtav onda jednostavno ne želi da ga se nađe, ne vidim treću opciju, eventualno da ga je netko oteo (nije sin nekog multimilijunaša) ili da leži u nekoj bolnici.

    nije nestao u prašumi amazone, već u gradu koji broji preko milijun ljudi, ne radi se o trogodišnjaku već o odraslom čovjeku koji bi se veće nekako snašao, taman da je bio najnadrogiranija i najpijanija osoba na svijetu ikad - već bi se otrijeznio preko nekoliko puta.

    ne vidim smisao razvlačenja takve tragedije po medijima u ovolikoj mjeri. takvo sranje se vjerojatno moglo dogoditi svakome od nas, meni prvome - kakva sam sve nepromišljene gluposti radio prilikom izlazaka, da se dogodilo meni ili nekom od mojiih bližnjih, sigurno ne bi htio ovakav cirkus po medijima.

    sad mi kroz glavu prolazi da sam pijan hodao uz tko zna koliko rijeka, nikad mi nije palo na pamet - idiote, mogao bi upasti unutra, čak niti dan poslije... :grimace:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.