• Bosskovitz
    7.3k
    Postali smo i mi jebeni kmečavci. Jebali ih i Livaja i Subašić.

    Baš to. Boli me k kaj su Livaja i Subašić pjevali. Dapače, urnebesno mi je: Livaja pjeva "mrzim Dinamo srpsko ime to", hajdučko srce koje je ljubilo Dinamov grb, iz kluba koji se zove po srpskim razbojnicima u Osmanskom carstvu i nazvao se jugoslavenskim klubom kad su skoro svi ostali naši klubovi imali prefiks "hrvatski"... jbg, mene to ne vrijeđa. Meni je to podsmjehljivo.

    Više me vrijeđa to kaj uvijek njih zajebavamo da kmeče i onda čim mi izgubimo tekmu, naši krenu kmečati isto tako. Pustite ih nek pjevaju, razvalili su nas i nek se vesele, progutaj knedlu. Pamti pa vrati na Poljudu. Ako imaš dvadeset i nekaj sitno godina, igraš u Dinamu i njihova pjesma, ona šetalica i ono sramoćenje na terenu ti nisu dovoljna motivacija da daš 110% u sljedećem derbiju onda jbg stari, ne kužiš ni osnove i nije ti mjesto ovdje.
  • vjeko1701
    5.9k
    Oni nek pjevaju kaj god žele, aktualni reprezentativac (a to je rekao i Dalic u rukavicama) neka pokaže barem trunku odgoja a ne da je najveća seljacina domaće lige.
  • badjibadara
    1.6k
    Socios ekipa bira rezervni dres Dinama. U ponudi su bijeli, narančasti i menta.
  • Play11HB
    19
    Postoje li već izgledi tih dresova ili se samo glasa za boju?
  • Crusades1986
    9.5k
    Nadam se da to nije sve neka mlađarija koja ima taj socios i kojoj bi rezervni dres u boji mente bio odlična opcija.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Bijeli sa plavim crtama :love:
  • Blue98
    722
    Od ponuđenih jedino bijeli dolazi u obzir, oni diadorini narancasti su mi uvjerljivo najruzniji dresovi koje smo imali
  • Nino Bule
    11.3k
    Bijeli adidasovi bi mogli bit bombon
  • Nolifer
    6.5k
    Isto bijeli sa normalnim grbom i plavim crtama, to bi bilo baš top :love:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Čisto bijeli i plave crte, nikakvi kerefeci po dresu.
  • Oluja
    3.6k
    Nadam se bijelom i prestanku cirkusiranja u buducnosti. Ako im je do zajebancije s bojama to nek rade s trecom garniturom iako bi bilo odlicno da ni to ne rade nogo da treci budu trmelheni na povijesnim dresovima i posebnim prigodama
  • Bosskovitz
    7.3k
    Ja sam odavno omražen zbog svojih stavova o dresovima, ali gostujući mint dres bi bio bombon (pun intented).

    Ok, nismo 20 godina imali bijeli pa bi i to bila jako lijepa promjena, narančastih i žutih mi je već lagano dosta ali sam vječni fan toga da domaći dres bude što tradicionalniji mogući, modri bez puno kerefeka, ali zato gostujući i treći trebaju pratiti trendove i mijenjati se.
  • Armagedon13
    958
    Kad je Umbro prvi put postao teh.sponzor bijeli je bio gostujući dres.Tad se tražilo da se makne bijeli(kao to je Hajdukova boja),a i prodaja je bila katastrofa(čak i u Japanu)
  • og1986
    2.9k
    Bijeli može ako će imati plave pruge. Ja za čisti bijeli nisam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.