• Krizy
    35.5k
    KAPETANI BIRAJU - Najbolji igrač 1.HNL

    Izbor Zvonimira Šubarića (Hrvatski dragovoljac)

    1. Marko Livaja (Hajduk) - 10 bodova
    2. Bruno Petković (Dinamo) - 8 bodova
    3. Josip Drmić (Rijeka) - 6 bodova
    4. Arijan Ademi (Dinamo) - 4 boda
    5. Kristijan Lovrić (Gorica) - 2 boda


    Izbor Gorana Parackog (Slaven Belupo)

    1. Josip Drmić (Rijeka) - 10 bodova
    2. Marko Livaja (Hajduk) - 8 bodova
    3. Arijan Ademi (Dinamo) - 6 bodova
    4. Nemanja Glavčić (Slaven Belupo) - 4 boda
    5. Kristijan Lovrić (Gorica) - 2 boda


    Izbor Slavka Blagojevića (Istra 1961)
    1. Arijan Ademi (Dinamo) - 10 bodova
    2. Marko Livaja (Hajduk) - 8 bodova
    3. Bruno Petković (Dinamo) - 6 bodova
    4. Josip Drmić (Rijeka) - 4 boda
    5. Dion Drena Beljo (Istra 1961) - 2 boda


    Trenutni poredak:
    1. Marko Livaja (Hajduk) - 26 bodova
    2. Josip Drmić (Rijeka) - 20 bodova
    Arijan Ademi (Dinamo) - 20 bodova
    4. Bruno Petković (Dinamo) - 14 bodova
    5. Kristijan Lovrić (Gorica) - 4 boda
    Nemanja Glavčić (Slaven Belupo) - 4 boda
    7. Dion Drena Beljo (Istra 1961) - 2 boda
  • Ludovic IX
    5.2k
    Osvojit će #livajaostani to i zasluženo. Njima je on 50% momčadi
  • Ludovic IX
    5.2k
    Koliko god mi bio gadljiv
  • NORTE
    9k
    Lukša je zaigrao all in, ako ne uzmu naslov prijeti im opet rasprodajaMr Anderson
    Lukša je samo imao jako puno sreće da je on taj predsjednik kome se posrećilo. Kolike su tu njegove zasluge nisam baš siguran. Neće biti rasprodaje jer si ne mogu priuštiti novu europsku sramotu.
  • SAS1987
    13.3k
    Mi ćemo teško ove godine do naslovaMr Anderson

    Ne slažem se. Bit će teže ali ipak je Dinamo daleko najkvalitetniji pa će osvojiti naslov osim ako sami sebe nešto ne zajebemo.

    Hajduk ove godine osvaja 1.88 bodova po tekmi, prošle godine je osvajao 1.66.
    Dinamo ove godine osvaja 2 boda po tekmi, prošle godine je osvajao 2.36.

    Dinamo će biti puno bolji a Hajduk neće iznad 2 bodova po tekmi.
  • Mr Anderson
    5.3k
    NORTE

    Dugoročno oni ne mogu ovo držat bez naslova. Već sad su u dugu prema igračima, imaju neki dogovor s Livajom i Kalinićem, ne znam koliko su ih ovi spremni čekati za lovu.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam takodjer misljenja da cemo mi teze do naslova nego inace, samo sto meni taj Hajduk nikako nije glavni favorit pored nas.

    U Osijeku su vjerojatno presretni sto se toliko prica o Hajduku i sto ih nitko ne shvaca ozbiljno. Oni su po meni ozniljniji kandidat za titulu nego Hajduk. Razumijem da je Hajduk najveci rival, al ako nama izmakne titula to ne znaci da ce otici u Split, cak bi rekao da je jako daleko od Splita, jer pored Dinama imas jos dva kluba koji su tu. Vise za titulu nije dovoljno biti bolji od Dinama.
  • Captain America
    13.4k
    To je u stilu ove države. Neko se ponaša ko pijani milijarder i živi daleko iznad svojih mogućnosti i kad dođe voda do grla, čekaš da se država uključi i spasi stvar zbog par glasova.
    Samo čekam iduće ljeto kad dođu dugovi na naplatu (pisao je Gabelić još ljetos nakon Tobola da su išli na odgodu plaćanja sa svima jer se išlo all in). Još pričaju o 4 pojačanja sad na zimu... U 9. mjesecu su objavili da su u ozbiljnom minusu. Uvjeravali su se godinu dana da je Vušković jednako dobar ko Gvardiol, na kraju su ga prodali za sličnu lovu ko Maloču onomad. Samo u njihovim deluzionalnim glavama Pijuk i Ljubičić vrijede velike novce. Prvi izgleda lošije nego prošle sezone, drugi ko napadač svaku utakmicu ima promašaj za "vjerovali ili ne". Vrhunac je bio prošli tjedan kad su se javili novinarima da slavodobitno objave da je Hajduk iskamčio još 3 milijuna za Pašalića.
  • superhik
    10.2k
    Pejin kažnjen jednom utakmicom bez suđenja zbog utakmice Lokomotiva - Hajduk i neće moći suditi utakmicu Istra - Dinamo. Utakmicu će suditi Duje Strukan iz Splita.
    Kontra mraku kontra sili
  • reziser
    6.2k
    kako su brzo odrezali kaznu sucu... ja i dalje čekam odluku o livaji i subasicu, iako sam vise puta rekao kaj ce biti....
  • SAS1987
    13.3k
    Duje Strukan iz Splita.superhik

    Boze mu pomozi ako dosudi neki penal ili aut za Dinamo :grin:
  • og1986
    2.9k


    Doći će on na more
  • reziser
    6.2k
    kaj bi rekli da ovo dinamo napravi? naslovi:_sjajan potez Hajduka....

    Ulaznice za sve tribine prodavat će se po cijeni od 30 kuna, a ulaznice za djecu do 14 godina po cijeni od pet kuna. Prva tri dana prodaje ulaznica pravo prvokupa imaju isključivo aktivni članovi Hajduka, a početak slobodne prodaje je u četvrtak. Inače se cijena ulaznica na Poljudu kreće od 50 do 150 kuna.
  • Ludovic IX
    5.2k
    I uglavnom ništa o faulu na kaćavendi prije ove situacije s penalom za koju ja još uvijek mislim da nije p od penala ali svi su valjda zaluđeni tim jadnim klubom iz Splita da svi sad vide čist penal
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.