• vjeko1701
    5.9k
    Po meni nije cisto ni u jednu stranu posebno posto se pravilo o igranju rukom mjenja svakih 5 minuta. Meni je zanimljivije da je Bruno Maric sada nepristrani strucnjak cija izjava je neupitno tocna.
  • zgšd
    156
    zakaj ne kazne var suce? zar nisu oni ti, koji trebaju obavijestit glavnog suca, da si ode to pogledat?!

    a ni bilo razloga za to, kak je kolega rekel, ni p od penala...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Nisam ni sumnjao da će strahonja vidjet čisti penal. Ali ne i kako je došlo do toga i dal' je i biuk igrao rukom prvi. I opet, kud je on mogao s tom rukom. Da ju odreže?
  • Ludovic IX
    5.5k
    Onda, kad na nama protiv Hajduka nisu sviranja dva čista penala lani, on je pravdao suce a sad nema te odluke koja je protiv Hajduka da nije kriva. Doslovno, nek bude 2:0 za njih na početku i nek se onda igra bez straha za suce.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Ja iskreno nisam vidio da je Biuk igrao rukom. Pa ovakav penal ja ne bi svirao Dinamu,u žaru borbe,bez ikakve namjere...al eto,nek se kmeči.
  • Captain America
    14k
    Za one koji su gledali "Montevideo, vidimo se", brzo će atmosfera na Poljudu bit ko u polufinalu Urugvaj-Juga. Dobit će taj trofej na silu jer očito Hajduk mora bit prvak zbog dobrobiti društva i nogometa.
  • reziser
    6.4k
    Kolko god gledao tu situaciju, ne vidim penal.
  • deda
    28k
    Iskreno gledao sam video valjda 100 puta. Pokušavao sam se fokusirati posebno na Cipetića, BiukA i loptu. Star sam pa me i oko mozda vara. Evidentno je da Cipetić udara rukom loptu, ono što ne mogu jasno dokučiti da li ju i Biuk istovremeno dodiruje. Vidljivo je iz putanje tijela i lopte da je Cipetić nije dirao Biuk bi sigurno dirao rukom. Teško je biti nepristran.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ma ne zelim vise bit nepristran, i da priznas da je bio penal, nije dosta. Nepristrani komentatori korda i topić govore na tribini da je bilo 20 faula pa je lokomotiva trebala dobit 15 zutih valjda, to sto je kriterij bio prvo poluvrijeme da je svaki dodir faul je njima nebitno. Na livaji osam faulova, kako je samo pejin mogao to dopustit, od sad pa nadalje svakog tko pokusa faulirat livaju odma iskljucit.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ja iskreno nisam vidio da je Biuk igrao rukom. Pa ovakav penal ja ne bi svirao Dinamu,u žaru borbe,bez ikakve namjere...al eto,nek se kmeči.Nema zaleđa Mikića

    Da se ovakav penal sudi dinamu, navodili bi ga kao eklatantan primjer guranja jednog kluba od strane sudačke organizacije. Ja baš želim jedan takav penal za dinamo u srijedu :love:
  • Krizy
    36.5k
    Prošla 3 dana od utakmice, a 2 od 3 udarne vijesti su o toj utakmici.
    Izdvajaju greške na štetu Hajduka, a one u korist se ne spominju.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Najjača stvar je kmečaona na utakmicu s lokomotivom, gdje su dobili 1:0 iz totalno granične situacije, koja je bez ikakvog problema mogla biti prikazana kao zaleđe, samo da se slika zamrznula par djelića sekunde kasnije. Što uopće ne bi bilo pogrešno, kao što nije ni situacija koju su uzeli kao relevantnu.
  • Ludovic IX
    5.5k
    ako ima imalo pameti u dinamu, vide di smo tanki i potrošit pare na pojačanja jer prvo mjesto donosi minimalno 15 miliona (ako dođemo do playoffa LP) a drugo donosi 3-4 miliona uvrh glave. tako da razlika je jasna i nije šteta potrošiti i 5 miliona ako ti oni doensu 15..a ovi toliko kmeče da će bit svaka lila sljedeća u njihovu korist
  • reziser
    6.4k
    zbilja me zanima suđenje u splitu ovaj vikend... neće mu biti ni malo lako....

    nama bi najviše odgovaralo nerješeno :up:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.