• reziser
    6.5k
    o ovome sam neki dan tipkao... Sn danas...

    Ne znamo što mogu učiniti u HNS-u da poprave tu situaciju jer su već mnogo puta imali takve najave i inicijative, pa su se potrošile. Vidi se da je Kustić opterećen reakcijama Hajduka i okruženja, pa im stalno daje na važnosti i time što, primjerice, odmah osudi Bebeka zbog izjava. Vidi se da je Marić opterećen što će šef HNS-a u tom smislu poduzimati, pa požuruje propuste na štetu Hajduka odmah javno priznati. To je to "političko ponašanje", kompromisi. Umjesto logike poštivanja propisa, odgovornosti u provedbi i reda u ponašanjima. Svejedno o kome je riječ.
  • reziser
    6.5k
    ..nastavak...

    Brže-bolje oglasili su se, naime, ljudi koji se bave politikom po brdima i dolinama Lijepe Naše. Preuzeli su jezik ulice i gard radikalnih parola, toliko da i mase navijača i akteri nogometa djeluju, još uvijek, uljuđenijeg izražavanja. Ti akteri politike, naravno, kao hijene igraju na kartu dodvoravanja masi, kako za svoje interese, tako i za populističke mantre, u cilju nanošenja šteta akterima drugih političkih opcija. I zato je sigurno da će ovaj nedosuđeni penal iz Kranjčevićeve penalizirati odnose u HNL-ovom okruženju, taman kada su se mnogi raspjevali o nikad boljoj ligi i uzbudljivijoj sezoni. Tako to ide u društvu gdje je ključ svega biti protiv, važnije nego biti za nekoga ili nešto…
  • vjeko1701
    6k
    Jel ima negdje sažetak/pregled sudačkih grešaka po ocjenama eksperata iz popularnih emisija o HNL-u u dosadašnjem djelu sezone?
  • Baneki
    731
    To kmečanje oko sudačkih pogrešaka mi ide dosta na živce. Ok igraš, svađaš se, prigovarao, ali nakon što utakmica završi, ajd neki komentar dok si vruć i razumijem, ali ovo se pretvara u meksičku sapunicu, sapunice ne volim.
  • Keyser Soze
    8.5k
    Ljudi rade takav pritisak na suce uz blagoslov HNS-a i politike, a svejedno vjeruju da su sami protiv zla, "prkos moćnome, zaštita slabome" itd. Ko bi rekao da je isti klub kupio svoje zadnje dvije titule prvaka, splitsko stanje uma.
  • vjeko1701
    6k
    Ko bi rekao da je isti klub kupio svoje zadnje dvije titule prvaka, splitsko stanje uma.namodi grebza

    Pa tebi je jasno da je to po njima bilo iznuđivanje novca iz Hajduka i da su oni žrtve toga.
  • Keyser Soze
    8.5k
    A kad se dokaže da je Z.M. izvlačio milijunske iznose iz Dinama onda smo mi lopovi i licemjeri :rofl:
  • vjeko1701
    6k
    Rekli su na podcastu da bi danas treala biti odluka o kazni oratornim zvizdama s Poljuda.

    Predviđem da će proći ili bez kazne ili sa minimalnom mogućom novčanom.
  • reziser
    6.5k
    kao što rekoh prije par dana
    samo novčane kazne livaji i subasicu
    ocekivano
    nebi se oni šteli zamjerit..jel...
    bravo
  • reziser
    6.5k
    DISCIPLINSKI SUDAC Prve HNL Alan Klakočer donio je odluku o kaznama Hajdukovim igračima Marku Livaji i Danijelu Subašiću.

    Livaja je kažnjen s 35, a Subašić s 20 tisuća kuna. Prošli su bez suspenzije ili kazne neigranja utakmica HNL-a.

    Klakočer ih je kaznio osam dana nakon što mu je Povjerenik za natjecanje HNL-a Josip Brezni, po službenoj dužnosti prijavio spomenute igrače.

    "Temeljem ovlasti iz Propozicija natjecanja HNL-a, povjerenik za natjecanje prijavio je Livaju i Subašića disciplinskom sucu zbog neprimjerenog ponašanja i povrede Kodeksa o ponašanju nogometnih djelatnika", objavila je tada Prva HNL.
  • vjeko1701
    6k
    Iskreno, više nego što sam očekivao
  • flexXy
    2k
    Mislim meni je ovo presmijesno, zasto se Bebeka onda suspendiralo na pol godine. Ako vec idu putem da se takve stvari discipliniraju nek se bar drze nekih pravila.
  • reziser
    6.5k
    neki kaznjeni 4 mjeseca zbog privatnog razgovora i MIJAUKANJA
    ali neki novcano za puno goru stvar...
    nema nikih problema
    vrime je :vomit:
  • reziser
    6.5k
    Iskreno, više nego što sam očekivaovjeko1701

    da. novci njima puno znače...i tak će to klub platiti umjesto njih
  • marcio amoroso
    33.5k
    Zašto Livaja 35, a Subašić 20?
    Ovaj glasnije pjevao?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.