• Guinness
    1.9k
    Mi 24.02. igramo u gostima?
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa zato i kažem, Drugo je Austrija di i jedan WAC ili LASK uđe u EL i tamo prezimi. Oni mogu zadržat takav ranking duže vrijeme.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Cigani su čisti projekt države i Vučić će napraviti sve da budu konkurentni i u ligi prvaka.
    Ja isto mislim da im je ovo dvosjekli mač jer u ligi prvaka i puno bolje momčadi ostanu na zadnjem mjestu sa bodom ili dva. Ostale momčadi u Srbiji su užas, pa partizan je jučer jedva izvukao bod kod kuće protiv Anorthosisa iz Famaguste. Taj bod im je donio proljeće. Završili su drugi u grupi u kojoj su još bili Gent, Anorthosis i Flora.
  • vjeko1701
    5.9k
    Neće ni Vučić vječno...
  • superhik
    10.2k
    Prema ovom matematičaru Dinamo ima najviše šanse igrati protiv Seville (15.48), Barcelone (15.43) i Atalante (14.28 posto).
  • Crusades1986
    9.5k
    Mislim da je druga doma, 17.02. je prva u gostima.
  • NitkoBitan
    11.6k
    Mislim da je druga doma, 17.02. je prva u gostima.Crusades1986

    Bolje tak nego obrnuto
  • Infinity
    15.2k
    Srbi ce po meni 99% zadrzati tu poziciju i za dvije sezone cemo imati show. Oni naredne sezone imaju cak odlicnu sansu da tu poziciju produze na dvije sezone. Startat ce kao 16. i imat ce klub u EL, a to znaci da ce vjerojatno opet imati dva kluba u grupama i imat ce veliku sansu da taj direktni plasman u grupe potraje barem dvije sezone.

    Imaju savrsenu startnu poziciju. Probili su se gore, a u narednu sezonu ulaze kao 16. Pisao sam o tom na snetu, tj. da je to najbolji moguci scenarij ako HNL zeli uci medju 15 i onda tu ostati.

    Ne kazem da ce Srbija tu biti vjecno, al da imaju top priliku, imaju. Njima ako se u ove dvije godine probudi jos jedan klub bit ce na konju. Pa i neki Jablonec uspije uzeti bodove, vjerujem da neki TSC moze dobaciti do te razine ako zele.

    S druge strane mogu dozivjeti sudbinu Rumunjske koja je krenula jako s 25. pozicije, otisla na desetu, pa onda dvije sezone bila sedma, pa ih docekalo sedam klubova u Europi i lagani pad na deveto, skok na osmo, opet pad na trinaesto i konacno na 22. mjesto. Danas su 25. Njihovih 'pet minuta' je trajalo 6-7 sezona, ali smatram da pored nogometa koji dobro igras moras imati i dobru ekonomiju koja ce te drzati visoko. Dobro, srbi imaju drzavu iza sebe, al nema ju Radnicki, imaju dva kluba koja nisu dovoljna za drzati tako visoku poziciju. Jesu za top 15, cak i vise nego dovoljna dva kluba, ali za 11. i vise ipak treba vise od dva.
  • Crusades1986
    9.5k
    Ždrijeb parova šesnaestine finala Europa lige održat će se 13. prosinca. Prvu utakmicu Dinamo će igrati 17.02.2022. u gostima, a uzvrat je na Maksimiru 24.02.2022.
  • og1986
    2.9k
    Pa kaj nisi cigani isto u žešćem minusu financijski gledano
  • Keyser Soze
    8k
    Prošlu sezonu završili u minusu od 15 milijuna eura, ali država stoji iza njih.
  • flexXy
    1.9k
    Pa kaj nisi cigani isto u žešćem minusu financijski gledanoog1986

    Ma to u srbiji ti nis ne znaci, pickousti im otpise sva dugovanja u pet minuta slicno kao i u kosarci.
  • Eduardo
    17.2k
    Evo simulator ždrijeba. Izvukao sam Sevillu.

    https://draw.inker.one/#/el/ko/2021

    5rvm1u2kj9i2mki7.png
  • markoli
    1.6k
    Ja izvukao BVB.
  • Dudu
    2.6k
    Barca
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.