• Eduardo
    17.3k
    Mourinhova Roma dobila 6 komada u gostima kod Bodova :scream:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    bogme sramota. Kad sam vidio postavu, osim El Sharawya i Mayorala u prvoj ne znam nikog. Mlađarija neka.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Genk vodi protiv West Hama
  • Krizy
    35.5k
    Ako završimo na 2. mjestu u skupini, potencijalni protivnici u 1/16 finala EL-e su:

    RB Leipzig
    Porto
    Borussia Dortmund
    Sheriff
    Barcelona
    Sevilla
    Zenit
    Atalanta
  • Dudu
    2.6k
    Srbi prestigli i Ukrajinu na listi, 11. mjesto koje im donosi direktno klub u Ligi Prvaka, jednog u kvalifikacijama za LP i čak 3 u kvalifikacijama za Europa ligu..

    Tu smo mogli bit mi da imamo i upola kvalitetan klub kao što je Dinamo.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Index slavi.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Od svih ovih bas ne bi volio Sevillu i Porto. Neatraktivni, gotovo neprolazni, daleka gostovanja...
  • Dudu
    2.6k
    Qko je vjerovat vjerojatnosti ne gine nam Španjolska
  • vjeko1701
    5.9k
    Lets beat the odds! Sheriff il Zenit.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Srbi prestigli i Ukrajinu na listi, 11. mjesto koje im donosi direktno klub u Ligi Prvaka, jednog u kvalifikacijama za LP i čak 3 u kvalifikacijama za Europa ligu..Dudu

    U jebemti, jedan čak direktno.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Tu smo mogli bit mi da imamo i upola kvalitetan klub kao što je Dinamo.
    1h
    Dudu

    Rijeka se donekle trudila i donijela nešto bodova. Ostali sramota.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pitanje kolko će to sad stajati ako Zvezda uđe direktno u LP gdje se sigurno neće nabrati bodova. Ostat će na Partizanu koji e uz dva popravna vjerojatno dosta skupit kroz EL ili KL. Mislim da im ostali klubovi nisu pretjerano konkurentni čak i uz jedan popravni.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ja bi baš htio Barcelonu.
    Toliko su loši da bi to možda bila prilika za vrhunski skalp. Mislim, dinamo je isto za onu stvar, al sumnjam da će ikada veće šanse biti na našoj strani.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Pitanje kolko će to sad stajati ako Zvezda uđe direktno u LP gdje se sigurno neće nabrati bodova. Ostat će na Partizanu koji e uz dva popravna vjerojatno dosta skupit kroz EL ili KL. Mislim da im ostali klubovi nisu pretjerano konkurentni čak i uz jedan popravni.vjeko1701

    Pa za takve lige je to čisti dvosjekli mač.
    Kao i kad smo mi dobili 5 klubova u Europi. Igraš protiv jačih, sve što se osvoji se dijeli sa većim brojem i treba to moći zadržati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.