• Nousername
    608
    takih je jos najvise a jos je nasa tribina cini mi dobra po tom pitanju za razliku od drugih
  • Krizy
    35k
    Od mene dosta za danas, samo još ovo:
    aspsyf0xhnhqcz4j.jpg
  • Keyser Soze
    8k
    Ovaj poraz je vjerojatno kap koja je prelila čašu kod mene. Ne zbog rezultata jer jebiga, bit će još poraza, onih bolnijih i onih "normalnih".
    Skupilo se puno raznih faktora i zato me ovaj poraz možda i jače pogodio. Na tekmu koja je derbi, nikad zanimljiviji, atraktivniji dođe ni 10.000 gledatelja od čega su trećina naši rivali. Kako to objasniti, ne znam, ali danas se nekako poklopilo sve loše i na terenu i na tribini. Naš zapad je bio poluprazan i onda smo slušali onih 200 tovara na našoj tribini kako nam vrijeđaju klub i grad, a ne bi se to usudili da je ista ta tribina bila puna naših navijača. Sjever iskreno loš, vrlo loše navijanje, opet popunjen na pola, gledaš dobri stari istok i vidiš kako je tužan... Ja ne znam je li ikom više u ovom gradu stalo do Dinama, gdje je naš inat da pokažemo kako živimo za ovaj klub unatoč ruševini od stadiona, kriminalnoj upravi, lošoj formi. Kako je netko gore napisao, kad je Hajduk bio u krizi izvukli su ga navijači, tko će izvući nas kad zatreba? Ne može onih 500 dečkiju koji žive za Dinamo sve iznijeti na svojim leđima, nemamo tu masovnost koja je potrebna za velike promjene, cijelo vrijeme imam osjećaj kao da nas se vrti u krug i da nikada neće prestati. Da, imamo jako loš stadion i novi bo promojenio neke stvari, ali isti ti tovari bi ovakav Maksimir napunili cijelog da mogu dok naši čekaju da se poklopi vrijeme, trend i ostali faktori. To je stvar koja me najviše pogodila danas, tuga na terenu i tribinama u najvećem derbiju hrvatskog nogometa, Maksimir je zadnji put na derbiju bio pun 2015., znači prije više od 6 godina, kaj opet trebamo čekati neki Manchester, Benficu ili Atalantu da ga napunimo? Kad ćemo ga napuniti ako ne danas? Gledam derbije po Europi i vidim krcate stadione i žao mi je kaj nije tako kod nas nego raspravljamo hoće li biti 6 ili 8 tisuća gledatelja. Gadi mi se i ova uprava, njihov mentalitet i odnos s našim ljudima, svi se kunu u Dinamo, a nitko ga ne voli ni približno kao oni dečki koji dođu na Dragovoljac ili Istru. Tko će voljeti Dinamo za 20 godina? Puno je pitanja, nema odgovora. Možda sam malo prenaglio, ali ova me večer natjerala da se malo zamislim i pogledam neke stvari iz druge perspektive. Teško je biti navijač Dinama, ne znam proživljava li još netko u Europi stvari kao prosječni Dinamovac, čisto sumnjam.
  • Infinity
    15.1k
    Poraz kao poraz, jako cesto brzo prodje, jer vec za par dana imas novu utakmicu, dobijes i ides dalje. Koliko god mi bili jaki, od Hajduka se znalo izgubiti i to nije nista cudno. Mene muci igra. Bili smo ultra ocajni. Hajduk nas je nadigrao i zasluzeno dobio. Vise me muci to nego ta tri boda. Za bodovima bi patio da smo mi nesto odigrali i da mogu reci da smo trebali dobiti, jer nismo. Od samog pocetka se vidjelo u kojem smjeru utakmica ide i da nece dobro zavrsiti.

    Ovako pojedinacno. Stefulj je za isplatiti mu ugovor i dati mu za taxi da ga odbaci negdje daleko od Dinama. Orsic je totalno van forme, mada je i takav doktor za Menala. Ivanuseca nigdje, a i kad se pojavi nista od njega. Cak bi pohvalio Gojaka koji je pokazao da ima krvi u njemu. Petkovicu treba dati motiv za zivotom, jer bi trebao biti nas najbolji igrac, a motivacija mu je nula. Kopic nula, al barem sad nikome nece pasti napamet da je on rjesenje
  • Nousername
    608
    Dok Hajdukova uprava sa manjim budzetom dovodi ovakve igrace Dinamova samo prodaje i onda se neko cudi zasto su nam ovakvi rezultati.
  • marcio amoroso
    31.8k
    pohvalio GojakaInfinity

    Jedna od, ili čak jedina svijetla točka.
    Meni je tužno gledati Andrića kako se sramoti na terenu. Kad pomisli čovjek da tovarija sa onakvim budžetom ima Livaju u napadu, a mi Andrića dođe ti da poludiš.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Još smo poklonili gavranovića u kebabspor, a drmić koji ne igra za Švicarsku repku je prvi strijelac HNL-a.

    Samodestrukcija na najjače!
  • seljak86
    2.2k
    Mislim da na broj gledatelja bitno utječe i vrijeme u kojem živimo, mislim na Covid-potvrde.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Ovaj nas Brod okrenut Nazad na ispravan put bude jako teško.
    Kak smo samo u 7 mjeseci uspjeli sjebat sve, možda zvučim paranoičan al to mi je kao da je Glava to naredio da može reci Dinamo bez mene nemre bit uspješan.

    Neznam fakat vise kaj da mislim
  • username
    9
    S obzirom na plaće koje imaju i pristup kakav je pokazan zaslužili su zvižduke cijelog stadiona, a ne pljesak nakon utakmice. Povukli se ko da smo belupo. Koga KTC čuva, taj se proslavi. Daj Bože da ih West Ham rasturi pa da bude očito da se mora napraviti totalni reset
  • username
    9
    U zadnje 2 sezone od transfera zarađeno 60 mil €, a potrošeno 10-15 mil € ? DISU PARE
  • vjeko1701
    5.9k
    Nisam netko tko navija za poraze da bi doslo do promjena, al bojim se da bi najgora stvar za buducnost klupe Dinama bila na individualno nadahnuce dobiti rezerve WHa pa da bude prica kako maknut trenera koji je dobio WH usred Londona i prezimio u EL.
  • Bosna86
    11.5k
    Shvaćate li vi da je ovo javni forum i da ljudi dođu ovdje naslađivati se ovoj apatiji… Boli me neka stvar koliko ima navijača Dinama u odnosu na ove… Tko ima uvjete a ne želi doći na ovakvu utakmicu , nije navijač Dinama nego pomodna kuja

    Isto tako, svatko tko je danas sa sjevera vrijeđao igrače je običan debil… Hvala Bogu da grupu vode pametni ljudi pa nisu pali pod utjecaj
  • marcio amoroso
    31.8k
    bojim se da bi najgora stvar za buducnost klupe Dinama bila na individualno nadahnuce dobiti rezerve WHavjeko1701

    Neće doći do toga, ne brini. Pa juniore im ne bi dobili sa ovom igrom. Ja ću samo navijati da bude pristojan poraz.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Shvaćate li vi da je ovo javni forum i da ljudi dođu ovdje naslađivati se ovoj apatiji…Bosna86

    Jbg prijatelju. Pisati se mora. Naslađivali smo se mi njima, sada oni malo nama. Za ostalo se slažem sto posto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.