• Guinness
    1.9k
    Vjerojatno će biti od 11 dostupno, kad se otvaraju i blagajne. Takva je bila praksa do sada ove sezone...
  • superhik
    9.7k
    Od 11 sati je prodaja ovdje
  • Ali
    1.8k
    Od kad radi salter na maksimiru danas? I mogu li se in-line nekako podici karte za clanove jedna od onih 4 kaj su paketu?
  • Crusades1986
    9.3k
    Pa piše ti 3 posta iznad sve. U 11 se otvara i ticket point i online prodaja.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ja imam osjećaj da će prodaja ići ludo. Baš ludo.
  • Salva
    2.3k
    Ocekujem 12+ tisuca ljudi, jesam li lud?
  • marcio amoroso
    31.4k

    Mislim da bude i više
  • Neki tip
    18.3k
    Pogledam prognozu, više reda radi i vidim da se u odnosu na prognozu otprije koji dan kiša produljila i na termin utakmice, pomiješala sa snijegom, a temperatura pala za još stupanj ili 2 i sad se prognozira 1 Celzijus.

    I ne pomislim, kao što bih inače, i kao što bi normalno bilo - "o jebemti stadion i Mamića i Bandića i Grad i upravu i sve redom..", nego "ma spuštaj na -5, na -10, nek pada kaj hoće, neka puše, pada, nek sjekire lete, boli me k.. bit će samo još luđe".

    Uzelo me, ljudi, baš me opako uzelo.
  • Ali
    1.8k
    A sto se tice sastava ja bih volio vidjeti nesto kao protiv cska u moskvi

    Livi
    Leovac-KTC-Lauritsen-Moharami
    Franjic-Ademi-Misic
    Orsic - Petko-Ivanusec

    A ako Ademi nece moci, onda Bulat ili Tolic. Mozda cak i Bulat prije Misica, sve ovisi o Ademiju, nazalost na zadnje dvije se vidjelo da mu fali utakmica i da je pauza bila preduga, nazalost on mi je vrh od igraca ali jos mu fali barem dva tjedna da uhvatu ritam, previse mu lopti bjezi trenutno.
    Stim da bi vjerujem Franjic pospremio u mali dzep Livaju kao i Vlasica, a orsa i ivanusec u brzok tranziciji kaznjavali tromu zadnju liniju hajduka.
    Imam neki pozitivni naboj, drago mi je da smo se mobilizirali i ako mozemo napuniti za 35g Boysa maksimir protiv Rapida, mozemo i u nedjelju i dati im poguranac protiv napuhanog balona koji ovisi o jednom igracu...
  • Ali
    1.8k

    Mislio sam da li se on-line mogu samo preuzeti karte kao clan kluba bez placanja?
    Nisam to prije probao pa da znam da nemoram u red ispod zapada
  • Crusades1986
    9.3k
    Mislim da ne. Za to se treba ić na ticket point.
  • Neki tip
    18.3k
    A sto se tice sastava ja bih volio vidjeti nesto kao protiv cska u moskvi

    Livi
    Leovac-KTC-Lauritsen-Moharami
    Franjic-Ademi-Misic
    Orsic - Petko-Ivanusec
    Ali

    Je, skoro isto kao:

    Livi

    Stojanović Lauritsen Perić Gvardiol

    Franjić

    Majer Ivanušec Ademi Oršić

    Petković

    Mislim da se mijenjalo i u 4 4 2 gdje je Franjić ulazio u liniju s Majerom, Ivanušecom i Ademijem, a Oršić se pridruživao Petku.

    Ukratko, fale ti samo 4 igrača i formacija. Sitno. :)
  • NitkoBitan
    10.6k
    Jel potrebna covid potvrda za preuzimanje karte il se mogu testirat nakon kaj uzmem tu kartu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.