• vjeko1701
    5.9k
    Po mnogim nepisanim pravilima bi trebali ovo dobit. Često kad se najmanje očekivalo od nas, odigrali smo odlično. Kad se najviše očekivalo od njih, posrtali su. Promjene na klupi često donesu barem kratkoročni pozitivni skok u rezultatima. Kvaliteta je i dalje na našoj sfrani, nadam se da do naše ekipe dopiru neka njihova kurcenja, samo šteta da nije bilo spomena aliena. Ne znam, ne volim najavljivati stvari ali bi nam pobjeda jako dobro došla, mogla bi čak prelomili sezonu. Usmjeriti ju konačno na naš mlin.
  • Markelo
    2.3k
    Da mogu pišat odozgora po tovarima. Pametno
  • Salva
    2.3k
    Kad ce vise ta nedjelja..
  • blue heart 72
    1.3k
    Imam neki osjećaj da ćemo ih zgaziti k'o FAP žabu
  • Oluja
    3.3k
    4m3qdqpwgqqwwj1k.jpg
    Ovo je po meni izdaja i zabijanje samom sebi noza u ledja
  • reziser
    5.8k
    dobro došao na zonu. Nadamo se da ćeš biti aktivan član s upisima. Svaka čast na dolasku u nedjelju. Da se bar zagrepčani ugledaju u tebe...
  • Derek Trotter
    338
    pozdrav za hrvatski Čitluk, sretan vam put i dobrodošli :)
  • Krizy
    33.6k
    Svi koji čitate a nemate profil - pridružite se i pišite o Dinamu, javite i drugim Dinamovcima da se pridruže :strong:
    Što veća "zajednica" plavih to bolje :100:
  • Brotnjo
    426
    vjeruj mi od početka sam na zoni. Za aktivnost ne brini, bitno je samo u nedjelju pobijedit na terenu i tribini :wink:
    pozdrav iz kišnog Čitluka :) ako mislis na onu udrugu, grdno se varaš...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Koliko su se Tovari nabrijali da nas budu pobijedili u Nedjeljus se stvarno nadam da ih budemo nakantali
  • SAS1987
    13k
    Ne mogu ni zamisliti pod kakvim su pritiskom igraći Hajduka.
  • Mali Zeus
    8.7k
    64 njima za ložu. Pa bemti.
  • Derek Trotter
    338
    Ne, ne odnosi se na nikakvu udrugu nego na tebe i frendove s kojima dolaziš prepostavljam (ako je uopće pitanje bilo namjenjeno meni).

    Što se tiče aktivnosti na forumu, nekad je bolje samo pročitati i čitati nego pisati čisto da se nešto napiše. Ja čitam svaki dan a ponekad nešto i napišem. :)
  • Mali Zeus
    8.7k
    Oni će krenuti od prve za vrat. Najvažnije je da Kopić koliko može uopće sredi obranu koja je do sada bila kao švicarski sir. U napadu možemo nešto sklepati, dapače, samo da ne krene odmah u prvih 10 mihuta loše.
    Ademi bi morao održati jedan vatreni motivacijski govor prije tekme, nekako mi se Kopić ne čini da to može. Možda jedino da kaže ajmo dečki pobijediti, ali Ademi kuži o čemu se radi i što je na kocki. Prvi sve suigrače dobro ispljuskat, onda održati govor. :grin:
  • Svi na Sjever
    1.8k
    Zna li netko kad se on line može kupiti karta za sjever?

    Maloprije sam probao , nema događaja...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.